DevOps Počítačové Kurzy

DevOps Počítačové Kurzy

Online nebo na místě, živé kurzy DevOps vedené instruktory demonstrují prostřednictvím praktické praxe, jak vybrat, implementovat a spravovat nástroje a procesy pro optimalizaci úsilí o vývoj softwaru. Školení DevOps je k dispozici jako „online živé školení“ nebo „živé školení na místě“. Online živé školení (neboli "vzdálené živé školení") se provádí prostřednictvím interaktivní vzdálené plochy . Živá školení na místě lze provádět lokálně v prostorách zákazníka v České republice nebo ve firemních školicích střediscích NobleProg v České republice. NobleProg -- Váš místní poskytovatel školení

Machine Translated

Reference

★★★★★
★★★★★

Kdy

Název školení
Doba trvání
Přehled
Název školení
Doba trvání
Přehled
14 hodin
Nepřetržitá integrace (CI) je postup vývoje automatizace procesu slučování změn kódu do centrálního úložiště tak často, jak je to možné, aby bylo možné rychle detekovat a lokalizovat chyby.Toto živé školení vedené instruktorem (online nebo na místě) je zaměřeno na vývojáře, kteří se chtějí naučit a aplikovat základy kontinuální integrace pro Java.Na konci tohoto školení budou účastníci schopni:
  Naučte se a pochopte CI pro projekt Java. Sestavte systém CI pro Java.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuze. Spousta cvičení a cvičení. Praktická implementace v prostředí živé laboratoře.
Možnosti přizpůsobení kurzu
  Chcete-li požádat o školení na míru pro tento kurz, kontaktujte nás a domluvíme se.
21 hodin
This course provides training for handling testing projects using Selenium test suite and continuous testing with Jenkins. Intended Audience:
 • Software test engineers
 • Software developers involved in agile development
 • Release managers
 • QA engineers
At the end of Selenium training the delegates will be able to:
 • Use Selenium test suite effectively in real projects
 • Use Selenium for cross browser testing
 • Distribute the tests using Selenium Grid
 • Run regression Selenium tests in Jenkins
 • Prepare test reports and periodict reports using Jenkins
14 hodin
Kubernetes je open source kontejner-orchesterový systém pro automatizaci řízení CI/CD. Spinnaker je open source multi-cloud CD platforma pro uvolňování softwaru s účinností. S Kubernetes a Spinnaker, uživatelé mohou zaměstnat nezměnitelné struktury, rozložení potrubí a řízení klastrů. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na inženýry v cloudu, kteří chtějí používat Kubernetes a Spinnaker pro operace CI/CD. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Vytvořte na Kubernetes platformě, abyste urychlili cílené implementace v cloudu. Integrujte Spinnaker s Docker a Git pro automatizaci dodání kódu potrubím. Automatizovat a spravovat potrubí CD, při výběru z různých možností nástrojů CI.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
21 hodin
This training course introduces the core DevOps concepts and principles as well as the ways to stand up the DevOps practice in your organization. Upon completion of this training course, students will have fundamental understanding of DevOps’ value proposition; they will also gain practical experience working with select DevOps tools, including Puppet, Jenkins, and others. This training course is supplemented by hands-on labs that help attendees reinforce their theoretical knowledge of the learned material. TOPICS DevOps practices and tools Puppet Technical introduction to cloud computing Jenkins
21 hodin
This course focuses on practical implementation and tooling. It assumes good knowledge on theoretical principals (see DEVOPS course) as it focuses on newest tools and methods of implementing DevOps principles.
14 hodin
This course focuses on practical implementation and tooling. This course covers the installation, planning and configuration of Zabbix
21 hodin
Audience: Cloud engineers, Solution architects, Centre of excellence team, Window server administrators, Unix/Linux administrator, Storage administrators, network administrators, Virtualization administrators Course Objectives: This course is designed to teach you how to:
 • Use the principal concepts and practices behind the DevOps methodology
 • Design and implement an infrastructure on AWS that supports one or more DevOps development projects
 • Use AWS CloudFormation and AWS OpsWorks to deploy the infrastructure necessary to create development, test, and production environments for a software development project
 • Use AWS CodeCommit and understand the array of options for enabling a Continuous Integration environment on AWS
 • Use AWS CodePipeline to design and implement a Continuous Integration and Delivery pipeline on AWS
 • Implement several common Continuous Deployment use cases using AWS technologies, including blue/green deployment and A/B testing
 • Distinguish between the array of application deployment technologies available on AWS (including AWS CodeDeploy, AWS Opsworks, AWS Elastic Beanstalk, Amazon EC2 Container Service, and Amazon EC2 Container Registry), and decide which technology best fits a given scenario
 • Fine tune the applications you deliver on AWS for high performance and use AWS tools and technologies to monitor your application and environment for potential issues
21 hodin
This training course introduces the core DevOps concepts and principles as well as the ways to stand up the DevOps practice in your organization. It is specifically focused on projects on the Java Platform. Upon completion of this training course, students will have a fundamental understanding of DevOps’ value proposition; they will also gain practical experience working with select DevOps tools, including Puppet, Jenkins, Git and others. This training course is supplemented by hands-on labs that help attendees reinforce their theoretical knowledge of the learned material. Topics:
 • DevOps practices and tools
 • Puppet
 • Technical introduction to cloud computing
 • Jenkins
7 hodin
In this instructor-led, live course in České republice, participants will learn how to formulate the proper security strategy to face the DevOps security challenge.
14 hodin
A two day, hands-on practical DevOps course
14 hodin
DevOps je spolupráce IT operací a vývoje softwaru v životním cyklu služby. DevSecOps je implementace bezpečnostních postupů v procesu DevOps . DevSecOps je praxe používaná pro zabezpečení a vývoj soustavně se měnících systémů v měřítku. Toto školení vedené instruktorem (na místě nebo na dálku) je zaměřeno na DevOps který chce zabezpečit proces DevOps pomocí programů DevSecOps. Na konci tohoto školení budou účastníci schopni:
 • Pochopte, jak může program DevSecOps integrovat zabezpečení do potrubí vývoje softwaru.
 • Vybudujte zabezpečené potrubí pro nepřetržité dodávky.
 • Automatizujte testování zabezpečení pro pracovní postup dodání softwaru.
Formát kurzu
 • Interaktivní přednáška a diskuse.
 • Spousta cvičení a cvičení.
 • Praktická implementace v prostředí živé laboratoře.
Možnosti přizpůsobení kurzu
 • Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás a domluvte se.
14 hodin
TeamCity je stavební management a kontinuální integrační server pro stavbu a implementaci webových aplikací. S TeamCity budou uživatelé moci znovu použít mateřské projekty pro podprojekty, současně spustit paralelní konstrukce a další. Tento trénink vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na DevOps inženýry a webové vývojáře, kteří chtějí s TeamCity vytvářet a implementovat webové aplikace. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Implementovat skalovatelný a efektivní systém CI/CD s TeamCity. Automatizace systému databáze s Git repository. Vytvořte CI potrubí pro platformy.NET. Ušetřete čas vytvořením šablony projektu.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
14 hodin
Atlassian Bamboo je cloudový server CI/CD pro automatizaci kódu a implementaci kódu. S Atlassian Bamboo budou uživatelé schopni efektivně vyřešit chyby a předcházet integračním problémům. Tento instruktor vedený, živý trénink (online nebo on-site) je zaměřen na DevOps inženýry, kteří chtějí automatizovat kód a kód implementace s Atlassian Bamboo. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Používá se systém CI/CD. Poskytněte konfigurační soubory aplikace pro cílené prostředí. Vytvořte a pakujte kód s Atlassian Bamboo.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
14 hodin
Ansible je open source software pro řízení konfigurací a implementaci aplikací. Puppet je automatizační software pro automatizaci infrastruktury a implementace aplikací. Použitím Ansible s Puppet, uživatelé mohou automatizovat a spravovat IT infrastrukturu. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na DevOps inženýry, kteří chtějí automatizovat IT infrastrukturu s Ansible a Puppet. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Nastavení a řízení IT infrastruktury. Vytvořte potrubí pro efektivní implementaci kódu. Provádění infrastruktury samoobslužných služeb a dodání aplikací.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
21 hodin
Pulumi je infrastruktura jako kódový nástroj pro vytváření, implementaci a správu cloudových aplikací a infrastruktury. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na inženýry, kteří chtějí implementovat softwarové aplikace do kteréhokoli z řady prostředí, od tradiční infrastruktury až po Kubernetes klastry nebo bezserverové funkce. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Instalace a konfigurace Pulumi. Prohlášení cloudové infrastruktury pomocí programovacích jazyků. Použijte Pulumi k implementaci softwaru pomocí VM, sítí a databází, jakož i Kubernetes klastrů a bezserverových funkcí. Rozšiřování softwaru do veřejných, soukromých a hybridních infrastruktur cloudových služeb.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
35 hodin
MLOps je soubor nástrojů a metodiky pro kombinaci praxe Machine Learning a DevOps. Cílem MLOps je automatizovat a optimalizovat implementaci a údržbu ML systémů ve výrobě. Tento instruktor vedený, živé školení (online nebo on-site) je zaměřeno na inženýry, kteří chtějí vyhodnotit přístupy a nástroje k dispozici dnes, aby se inteligentní rozhodnutí o cestě dopředu při přijímání MLOps v rámci své organizace. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Instalace a konfigurace různých MLOps rámů a nástrojů. Sbírejte správný typ týmu s správnými dovednostmi pro konstrukci a podporu systému MLOps. Připravte, validujte a verze dat pro použití modelů ML. Pochopte součásti potrubí ML a nástroje potřebné k vytvoření jednoho. Experimentovat s různými rámci strojového učení a servery pro implementaci do výroby. Provozujte celý proces Machine Learning tak, aby byl reprodukovatelný a udržitelný.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
35 hodin
Red Hat Ansible je plnohodnotná softwarová platforma, která poskytuje podnikové aplikace s lepší kontrolou automatizace. Je založen na jasném syntaxe a intuitivním programovacím jazyce, čímž je zjednodušeným přístupem k centralizování IT infrastruktury. Pomocí nástrojů Red Hat Ansible Automation Platform mohou uživatelé provádět implementace automatizace a zároveň snižovat složitost DevOps úkolů. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na DevOps inženýry, vývojáře a správce SysOps, kteří chtějí využívat platformu Red Hat Ansible Automation Platform pro provádění funkcí vývoje softwaru a orchestrování pokročilých IT procesů. Všechny laboratoře v tomto tréninku mohou být prováděny v DaDesktop, kolaborativní vzdělávací platformě, která umožňuje instruktorovi a účastníkům interagovat s stroji navzájem v reálném čase. Obsah kurzu může být také přizpůsoben, aby vyhovoval široké škále případů použití a požadavků. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Instalace a nastavení Red Hat Ansible Automation Platform v preferovaném prostředí. Seznamte se s pokročilými Ansible funkcemi pro centralizování a řízení projektů. Použijte nástroje automatizace a vyšší úrovně zdrojů Red Hat Ansible k dosažení přístupu CI/CD. Provádět administrativní metody pro lepší spolupráci větších týmů. Zlepšit DevOps provádění úkolů v rámci organizace a optimalizovat stávající. Integrujte Ansible Automatizační platformu s dalšími distribucemi Red Hat, abyste maximalizovali produktivitu.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
14 hodin
Ansible je softwarová platforma společnosti Red Hat, která může být použita k automatizaci vývojových (Dev) a operačních (Ops) úkolů. Jedním z nejvýhodnějších řešení je Ansible věž. Formálně známý jako AWX, Ansible Tower je web-based management systém pro Ansible projekty. Red Hat Ansible Tower umožňuje svým uživatelům efektivně provádět a udržovat pracovní toky IT, zatímco se rozšiřuje na složité implementace vývoje softwaru. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na DevOps inženýry, vývojáře a projektové manažery, kteří chtějí využít Red Hat Ansible Tower k optimalizaci procesů rozvoje aplikací podniků a orchestrovat lepší podnikatelské prostředí. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Nastavení Red Hat Ansible Tower a nastavení dalších potřebných Ansible automatizačních nástrojů. Provádět a spravovat Ansible projekty pomocí centralizovaného Ansible věžního systému. Operujte webový rozhraní Red Hat Ansible Tower a integrovejte ho s externími platformami. Leverage Ansible Tower zdroje a funkce k dosažení dynamické a efektivní organizace.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
21 hodin
Ansible je softwarová platforma společnosti Red Hat, která může být použita k automatizaci vývojových (Dev) a operačních (Ops) úkolů. Red Hat nabízí open-source řešení, Ansible AWX, pro lepší kontrolu aplikací, které jsou navrženy a postaveny prostřednictvím platformy Ansible's. Je to projekt, ze kterého je Red Hat Ansible Tower odvozen, což z něj činí rychlou architekturu optimální pro flexibilní týmy. S Ansible AWX's web-based rozhraní a automatizační nástroje, to může podporovat IT procesy v malých až středních softwarových rozvojových prostředí. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na DevOps inženýry, vývojáře a projektové manažery, kteří chtějí efektivně provádět předprogramované funkce a spravovat pracovní toky vývoje softwaru pomocí výkonného RESTful API Ansible AWX. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Instalace a nastavení Ansible AWX na jejich preferovaném prostředí pro vývoj softwaru. Pochopte DevOps principy a koncepty, které jsou základem Ansible AWX. Použijte automatizační nástroje AWX pro zlepšení pracovních toků a usnadnění DevOps procesů. Integrujte AWX s externími zdroji, abyste využili jeho funkce a spolupracovali s týmy.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
35 hodin
Ansible je open-source řešení pro automatizaci vývojových (Dev) a operačních (Ops) funkcí v moderních podnikových aplikacích. Je financován společností Red Hat a nabízí jednoduchý přístup k integraci technologií vývoje softwaru a komplexních systémů implementace. Společenský projekt Ansible je rovněž zaměstnatelný spolu s dalšími platformami Red Hat pro optimalizaci současných pracovních toků a provádění principů CI/CD v oblasti IT automatizace. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na DevOps inženýry, vývojáře a správce SysOps, kteří chtějí maximalizovat nástroje a funkce, které jsou k dispozici prostřednictvím projektu Ansible pro rozvoj organizační IT infrastruktury a procesů. Současně mohou využít příležitosti provádět komplexní Ansible implementace pro rozsáhlé aplikace a zároveň využít otevřenou věž pro optimalizované DevOps funkce řízení a spolupráce. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Instalace a nastavení Ansible spolu s dalšími open-source nástroji a zdroji. Vytvořte centralizovaný systém pro DevOps řízení pomocí funkcí Ansible projektu. Použijte automatizační nástroje a pokročilé zdroje Ansible k dosažení přístupu CI/CD. Vykonávejte lepší metody SysOps pomocí společných funkcí Ansible's pro řízení větších týmů. Zlepšit DevOps provádění úkolů v rámci organizace a optimalizovat stávající. Integrujte Ansible s externími platformami a využijte další Ansible nástroje pro výhodu organizace.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
21 hodin
Kubernetes je platforma pro vývoj kontejnerizovaných aplikací, které jsou cloud-native. Kubernetes Operations (KOps) je jedním z jeho open-source projektů, které využívají komplexní Kubernetes klastrové konfigurace a podporují řízení vysoce dostupných (HA) Kubernetes komponent. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na vývojáře a DevOps inženýry, kteří se chtějí učit a provozovat KOps pro zjednodušení procesu nepřetržitého dodání a testování kontejnerizovaných Kubernetes aplikací. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Nastavení a konfigurace KOps spolu s dalšími nezbytnými Kubernetes nástroji pro cloud-native vývoj. Pochopte koncepty KOps, které jsou základem DevOps praxe. Vykonává automatizované příkazy a vytváří konfigurace souborů. Vytvořte automatické funkce pro Kubernetes masters a klustery. Vytvořte manifesty napsané v jakémkoli podporovaném Kubernetes syntaxe pro API a konfigurace komponent. Integrujte KOps s jakýmkoliv preferovaným cloudovým prostředí při provádění principů HA. Vytvořte lepší orchestrativní metody pro manipulaci s Kubernetes klastry a projekty.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
14 hodin
Kubernetes je platformou s otevřeným zdrojem pro automatizaci všech fází vývoje kontejnerovaných aplikací. Designové vzory jsou neodmyslitelným řešením problémů vývoje softwaru relevantních pro design softwaru. Kubernetes rozšíření se používají k konfiguraci a podpoře Kubernetes klastrů. Pomocí Kubernetes designových vzorů a rozšíření mohou uživatelé platformy dosáhnout přístupů CI/CD a zároveň udržovat skalovatelnost a flexibilitu softwarových aplikací. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na vývojáře a DevOps inženýry, kteří chtějí využít Kubernetes designových vzorů a rozšíření k vytvoření podnikových aplikací na Kubernetes klastry. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Vytvořte Kubernetes klastr a nastavte potřebné DevOps nástroje. Rozumět základům softwarového designu a Kubernetes rozšíření. Používejte Kubernetes rozšíření a designové vzory při interakci s Kubernetes API. Rozvíjet přizpůsobené Kubernetes zdroje a aplikovat dynamické ovladače na klastr. Správa a zabezpečení jakéhokoli Kubernetes prostředí s pomocí Kubernetes pluginy. Integrovat DevOps síťové modely do stávajících a budoucích Kubernetes projektů.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
7 hodin
Amazon Web Services (AWS) CodePipeline je dodací služba, kterou vývojáři mohou použít k automatizaci procesů uvolňování softwaru. CodePipeline pomáhá při správě a konfiguraci neustálých změn v různých fázích uvolňování softwaru. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na DevOps inženýry a vývojáře, kteří chtějí používat CodePipeline k automatizaci vysílacích potrubí pro efektivní aktualizaci aplikací a infrastruktury. Na konci tohoto tréninku budou účastníci schopni používat funkce a nástroje CodePipeline k automatizaci a konfiguraci pracovních toků v pracovních tokech vydávání softwaru. Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
21 hodin
DevOps je kombinace softwarového rozvoje a praxe řízení IT, která má za cíl zvýšit účinnost v životním cyklu rozvoje a usnadnit implementační operace. Umožňuje spolupráci a uspořádání mezi týmy, přičemž optimalizuje procesy pro rychlejší dodávku a reakci na zákazníky. Tento instruktor vedený, živé školení (online nebo on-site) je zaměřen na DevOps inženýry, IT manažery, nebo vývojáře, kteří chtějí pochopit základy DevOps, a pak přijmout DevOps postupy a nástroje do své organizace. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Pochopte a aplikujte principy a myšlenky za sebou DevOps. Návrh a provádění transformačních plánů pro přijetí DevOps v jejich organizaci. Automatizujte opakované testy a procesy pro rychlejší dodání a kratší obratový čas v životním cyklu vývoje. Integrujte bezpečnostní operace a postupy do DevOps potrubí k odstranění zranitelností a porušení dat.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
21 hodin
Java je objektově orientovaný programovací jazyk pro tvorbu webových aplikací. Kubernetes (K8s) je open source platforma pro automatizaci operací a nasazení kontejnerů. Toto živé školení pod vedením instruktora (online nebo na místě) je určeno inženýrům a vývojářům DevOps, kteří chtějí používat Java a Kubernetes (K8s) k vytváření, sestavování, testování, ladění a nasazování vysoce výkonných a škálovatelných aplikací. Na konci tohoto školení budou účastníci schopni:
  Nastavte potřebné vývojové prostředí pro sestavování Java aplikací. Porozumět funkcím a architektuře Kubernetes. Seznámit se s klíčovými koncepty a nástroji pro DevOps. Osvěžit si základy programování Java. Kontejnerovat Java mikroslužby pomocí Docker. Vytvářet, škálovat a nasazovat Java aplikace na Kubernetes.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Spousta cvičení a procvičování. Praktická implementace v prostředí živé laboratoře.
Možnosti přizpůsobení kurzu
  Chcete-li si vyžádat školení na míru pro tento kurz, kontaktujte nás a domluvte se.
14 hodin
Training is open to both developers, Scrum Masters, Product Owner and also some aspects of the business department. The purpose of training is to introduce topics Quality Assurance and Continuous Integration and their place in projects conducted agile methodologies. Participants will gain a broad perspective on the issues discussed as well as practical knowledge of the tools and processes of software development in line with the QA / CI. Representatives of business, will be able to know the benefits of implementing those tools and processes and translate into both the time and cost of software development. The issues presented are based on PHP or Java, depending on customer requirements.
28 hodin
Agile Software Testing is a series of testing practice that provides feesback to software quality issues in a timely and continuous manner following the principles of agile development.
Continuous Integration (CI) refers to all developers in a team merging their work several times a day.
7 hodin
Travis CI is a hosted, distributed continuous integration service used to build and test software projects hosted on GitHub. It is a hosted alternative to Jenkins. In this instructor-led, live training, participants will learn a cloud-based approach to continuous integration as they build and deploy a sample web application using Travis CI. By the end of this training, participants will be able to:
 • Build and test projects hosted on GitHub
 • Deploy an application to different hosting providers using Travis CI
 • Use Travis CI to automatically check software when committed to GitHub
 • Run automated tests on different machines, operating systems and software versions
 • Integrate Travis CI with third-party tools
Format of the course
 • Part lecture, part discussion, exercises and heavy hands-on practice
35 hodin
In this instructor-led, live training in České republice (online or onsite), participants will learn how to create, update, and maintain applications using OpenShift Container Platform. By the end of this training, participants will be able to:
 • Undersand OCI (Open Containers Initiative) and its implications for using container enginees such as Docker in OpenShift.
 • Understand the relationship between the different versions of OpenShift (OKP, OpenShift Container Platform, Red Hat OpenShift, etc.)
 • Automate the software delivery pipeline.
 • Apply DevOps principles to deliver software continuously.
7 hodin
Continuous Integration (CI) is a development practice wherein developers merge changes in their code as often as possible in order to detect and locate errors quickly. Codeship is a platform that provides Continuous Integration services in the cloud. In this instructor-led, live training, participants will learn the fundamentals of Continuous Integration as they step through setting up a simple Continuous Integration process on Codeship. By the end of this training, participants will be able to:
 • Understand the fundamentals of Continuous Integration
 • Operate the essential functions in Codeship
 • Set up a simple CI process using Codeship
Audience
 • Developers
 • IT Professionals
 • DevOps Engineers
 • Business Managers
Format of the course
 • Part lecture, part discussion, exercises and heavy hands-on practice

Last Updated:

Víkendové DevOps kurzy, Večerní DevOps školení, DevOps přijímač, DevOps vedené školitelem, Víkendové DevOps školení, Večerní DevOps kurzy, DevOps koučování, DevOps lektor, DevOps školitel, DevOps počítačová školení, DevOps počítačové kurzy , DevOps kurzy, DevOps školení, DevOps on-site, DevOps uzavřená školení, DevOps individuální školení

Slevy kurzů

No course discounts for now.

Informační bulletin slev

Respektujeme soukromí vaší e-mailové adresy. Vaši adresu nebudeme předávat ani prodávat ostatním.
Vždy můžete změnit své preference nebo se úplně odhlásit.

Někteří z našich klientů

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Czech Republic!

As a Business Development Manager you will:

 • expand business in Czech Republic
 • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
 • recruit local trainers and consultants

We offer:

 • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
 • high-tech automation
 • continuously upgraded course catalogue and content
 • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions