O Nás

NobleProg  je mezinárodní společnost, která poskytuje vysoce kvalitní počítačová školení a konzultace pro každý sektor. Nabízíme kurzy: umělé inteligence, IT, managementu, aplikované statistiky.

Za posledních 10 let jsme vyškolili přes  40000 lidí ze skoro 5000 společností a organizací.

Naše společnost poskytuje školení veřejná i uzavřená a také online kurzy vedené instruktorem, dávající možnost výběru a flexibilitu ohledně Vašeho času, rozpočtu a úrovně pokročilosti.

Co tvrdíme, tak děláme. Při výuce výrazně používáme technologie a metodiku, kterou neustále zdokonalujeme s ohledem na nové trendy. Naši   školitelé prošli náročným výběrovým řízením. Všechna školení, včetně školitelů, jsou pravidelně hodnoceny účastníky našich kurzů na základě jejich zpětné vazby a podnětů.

NobleProg in numbers

 

18 +
years of experience

13 +
offices all over the world

5000 +
trainers cooperating with NobleProg

2800 +
course outlines offered

companies

6100 +
companies that entrusted us

satisfied participant

60 k. +
satisfied participants

 

NobleProg - Světový i Místní Poskytovatel Školení

Naším posláním je poskytovat komplexní školení a poradenství, po celém světě; efektivním a přístupným způsobem ušitým na míru potřebám zákazníků. Naším cílem je úplná optimalizace organizačního procesu školení tak, aby byl pro každou zúčastněnou stranu rychlý a snadný.

Nabízíme praktické znalosti všem lidem, kteří hledají konkrétní řešení. V naší nabídce školení najdete takové populární kurzy jako jsou Java, JavaScript, SQL, Visual Basic for Applications (VBA), ale také ty, které nejsou dosud příliš známé - Apache Spark, OpenStack, TensorFlow, Selen, Artificial Intelligence, Data Analysis a další. Naše nabídka se skládá z více než 750 návrhů školení týkajících se více než 120 technologií. V NobleProg klademe důraz nejen na sledování nejnovějších technologických trendů, ale také na předvídání změn v tendencích. Zaměřujeme se na poskytování akademických znalostí v kombinaci s praktickými dovednostmi, které budou naši účastníci každodenně používat.

 

See what sets us apart >>

 

Historie Společnosti

Společnost NobleProg, byla založena v roce 2005 v Krakově v Polsku. Postupně jsme rozšířili jsvé působení na další světové trhy. Za pouhé dva roky byla otevřena první zahraniční pobočka v Londýně. Naprostý potenciál NobleProg v kombinaci s rostoucí potřebou programů pro vlastní rozvoj, zejména v oblasti technologických dovedností, donutil změnit obchodní model na franchise značka spojuje 6 poboček pouze na území Polska a stejně tak se rozšířil na všechny kontynenty, díky čemuž NobleProg poskytuje vysoce kvalitní školení v jakémkoli místě na světě. Zatímco se chystáme v blízké budoucnosti otevřít institut NobleProg, který se zaměří na technologické vzdělávání zaměstnanců, usilujeme o další rozšiřování a rozvoj, s cílem nabídnout našim klientům plně komplexní služby v oblasti školení..

Slevy kurzů

No course discounts for now.

Informační bulletin slev

Respektujeme soukromí vaší e-mailové adresy. Vaši adresu nebudeme předávat ani prodávat ostatním.
Vždy můžete změnit své preference nebo se úplně odhlásit.

Někteří z našich klientů

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Czech Republic!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Czech Republic
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions