NobleProg Důvod existence

Napsal: Bernard Szlachta, CEO

bernard szlachta

Zvyšování dovedností lidí je skličující úkol.

Ve světě, kde umělá inteligence Machine Learning a Robotics neustále urychluje svou schopnost nahradit lidi, se pomoc lidem uchovat jejich hodnotu stává kritickým úkolem. Musíme optimalizovat způsob, jakým lidé získávají nové a relevantní dovednosti. Je třeba zvážit čtyři hlavní věci:

  1. Povzbuzení lidí ke zvyšování kvalifikace
  2. Aby byl proces cenově dostupný
  3. Učinit proces škálovatelným
  4. Aby byl proces udržitelný

NobleProg je jednou z mála organizací, která aktivně pracuje na zlepšování zkušeností se školením a rekvalifikací znalostních pracovníků.

Bezproblémový trénink

Když jsem začal pracovat a potřeboval jsem získat nové znalosti, zjistil jsem, že proces hledání a účasti na školení je dost nepohodlný, ne-li přímo bolestivý. Tréninkové plány nemohly odpovídat mému volnému času, lekce byly často odkládány na poslední chvíli, samotný kurz obsahoval nepodstatné položky a trenér nebyl přinejmenším ideální. Později, když jsem sám začal pracovat jako instruktor a zajišťovat školení pro různé školící společnosti, jsem zjistil důvod:

Vydělávat peníze poskytováním kurzů je nesmírně těžké. Jediná těžší věc je, aby se to škálovalo a udrželo se.

NobleProg dělá zkušenosti účastníků, trenérů a koordinátorů tak bezproblémové, jak je to jen možné!

Problémový trenér

Jako školitel jsem neměl rád věci: příprava třídy, cestování, papírování atd. Nejnenáviděnější z nich bylo:

Nesprávná očekávání účastníků a jejich manažerů a to, co mohlo být možné v omezeném čase školení.

Velmi mě bavila příprava na kurz a jeho přednes, ale všechno ostatní mě od toho odrazovalo.

NobleProg dělá zážitek s trenérem co nejpříjemnějším:

Trenéři by se měli zaměřit na to, co je nejvíce baví!

Prodejní a koordinační pracovníci

Ve většině školících společností, pro které jsem pracoval, byla fluktuace mezi prodejci a koordinátory vysoká. Lidi ta práce prostě dlouho nebavila. Poté, co to pár let dělal, chtěl typický tréninkový koordinátor přejít na něco jiného. Koordinace zahrnuje předávání velkého množství informací – to lze optimalizovat pomocí dobře definovaných procesů. Navíc dobře vyvinutý informační systém podporující provádění procesů může pomoci většinu z nich automatizovat.

Technologie hraje největší roli při optimalizaci zážitku pro všechny účastníky školení.

NobleProg vyvinul platformu, která usnadňuje organizaci kurzu a co nejvíce zpříjemňuje život zákazníkům, školitelům a koordinátorům!

S touto platformou zajišťujeme zkrácení čekací doby, snížení nákladů na doručení a zvýšení kvality školení. Chceme dodávat kurzy rychleji, levněji a lépe.

jak to uděláme?

NobleProg má centrální tým inženýrů a vědců, kteří věnují svou plnou pozornost neustálému zlepšování platformy. Nedělají operace. Nestřílejí. Jednoduše se dívají na to, jaké problémy lidé mají, a vylepšují systém. Využíváme nejmodernější technologie umělé inteligence, techniky správy a vše, co nám může pomoci usnadnit lidem život. Každou minutu, 24/7, existuje tým, který nám umožňuje začít nový den s efektivnějšími operacemi. Tyto změny umožňují NobleProg růst a dosáhnout naší vize, ať už jde o optimalizaci procesu hledání vhodného školitele, o zlepšení zážitku pro zákazníky při procházení kurzů nebo o pouhé snížení nákladů na provoz:

Efektivní, efektivní, pohodlný a zajímavý tréninkový zážitek.

Připojte se k NobleProg, bez ohledu na to, zda jako manažer, inženýr, školitel nebo nabyvatel franšízy. Můžete nám pomoci, aby byly dovednosti zaměstnanců relevantnější pro současné a budoucí potřeby.

Procházet nabídky práce hned teď!

Promotions Contact Us

Need Help?

Reach out to learn more about our team and the kinds of tailored solutions we can offer your organization.

Get in Touch