Personal Development Počítačové Kurzy

Personal Development Počítačové Kurzy

Online nebo na místě, živé kurzy osobního rozvoje vedené instruktory demonstrují různé techniky a nástroje, které lze použít pro účely osobního rozvoje a zlepšení. Školení osobního rozvoje je dostupné jako „online živé školení“ nebo „živé školení na místě“. Živá školení na místě lze provádět lokálně v prostorách zákazníka v České republice nebo ve firemních školicích střediscích NobleProg v České republice. Osobní rozvoj je také známý jako Self Help, Self Improvement nebo Self Development. NobleProg -- Váš místní poskytovatel školení

Machine Translated

Kurzy v pracovní den probíhají mezi @start_time a @end_time

Kdy

Název školení
Doba trvání
Přehled
Název školení
Doba trvání
Přehled
7 hodin
A one day course on Stress Managment and Prevention
7 hodin
Toto živé školení 1-1 (online) je zaměřeno na každého, kdo si přeje získat více struktury a produktivity ve své práci.Na konci tohoto školení budou účastníci schopni:
  Získejte v životě více. Kontrolujte jejich čas. Vraťte jejich pozornost. Naplánujte si týden efektivně. Vědět, jak se vypořádat se stresem.
Formát kurzu Toto školení bude velmi intenzivním školením, kde přebudujeme váš (pracovní) den. V tomto školení se zaměříme na situaci účastníků, takže každý trénink bude jedinečný.Během školení se naučíte produktivně myslet, což by mělo vést k větší motivaci při práci.Po tréninku bude účastník vědět, jak ze svého dne získat více, jak se více soustředit a co je důležité, jak se vypořádat se stresem.
14 hodin
Mindfulness je silným nástrojem pro lepší řešení životních výzev a zlepšení duševního zdraví a celkového blahobytu. Tento instruktor-ledovaný, živý workshop (online nebo on-site) je zaměřen na lidi, kteří chtějí aplikovat pozornost k dosažení intenzivního osobního a profesního rozvoje a zlepšení. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Pochopte principy pečlivosti. Pěstovat pozitivní duševní zdraví. Růst v sebevědomí, sebedisciplínu, sociální povědomí a sociální účinnosti. Vezměte chytré rozhodnutí v časech stresu nebo krize. Žijte šťastnější a zdravější život.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
14 hodin
This instructor-led, live training in České republice (online or onsite) is aimed at organizational teams who wish to apply mindfulness meditation to achieve personal and professional development and improvement. By the end of this training, participants will be able to:
 • Understand the basics of meditation and mindfulness practice.
 • Reduce stress and increase clarity, calm, contentment, and compassion.
 • Focus mind and better connect with others.
 • Cultivate mindful awareness in the present moment.
 • Manage mental and physical pain.
 • Lead a healthier and happier life.

Last Updated:

Víkendové Personal Development kurzy, Večerní Personal Development školení, Personal Development přijímač, Personal Development vedené školitelem, Víkendové Personal Development školení, Večerní Personal Development kurzy, Personal Development koučování, Personal Development lektor, Personal Development školitel, Personal Development počítačová školení, Personal Development počítačové kurzy , Personal Development kurzy, Personal Development školení, Personal Development on-site, Personal Development uzavřená školení, Personal Development individuální školení

Slevy kurzů

No course discounts for now.

Informační bulletin slev

Respektujeme soukromí vaší e-mailové adresy. Vaši adresu nebudeme předávat ani prodávat ostatním.
Vždy můžete změnit své preference nebo se úplně odhlásit.

Někteří z našich klientů

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Czech Republic!

As a Business Development Manager you will:

 • expand business in Czech Republic
 • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
 • recruit local trainers and consultants

We offer:

 • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
 • high-tech automation
 • continuously upgraded course catalogue and content
 • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions