Networking Počítačové Kurzy

Networking Počítačové Kurzy

Lokální instruktorem vedené Networking školení České republice.

Reference

★★★★★
★★★★★

Networking Návrh školení

Název školení
Doba trvání
Přehled
Název školení
Doba trvání
Přehled
14 hodin
This instructor-led, live training in České republice (online or onsite) is aimed at systems administrators who wish to learn how to use Zscaler to secure network connections for applications and cloud services. By the end of this training, participants will be able to:
 • Learn and understand the architecture security on Zscaler.
 • Understand the value and baseline features of Zscaler advanced configurations.
 • Use Zscaler to secure network connections for applications and cloud services.
21 hodin
Certified Kubernetes Administrator (CKA) program byl vytvořen The Linux Foundation a Cloud Native Computing Foundation (CNCF). Kubernetes je nyní přední platforma používaná pro kontejnery orchestrace. NobleProg poskytuje školení Docker & Kubernetes od roku 2015. S více než 360 úspěšně dokončených vzdělávacích projektů jsme se stali jedním z nejznámějších vzdělávacích společností po celém světě v oblasti kontejnerizace. Od roku 2019 také pomáháme našim zákazníkům potvrdit jejich výkonnost v prostředí k8s tím, že je připravujeme a povzbuzujeme k absolvování CKA a CKAD zkoušek. Tento instruktor vedený, živý trénink (online nebo on-site) je zaměřen na systémových správců, Kubernetes Uživatel swho chce potvrdit své znalosti tím, že absolvuje CKA zkoušku. Na druhou stranu se školení zaměřuje také na získání praktických zkušeností v Kubernetes administraci, proto doporučujeme, abyste se do ní zapojili, a to i v případě, že nemáte v úmyslu absolvovat CKA zkoušku. Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali. Chcete-li se dozvědět více o certifikaci CKA, navštivte prosím: https://training.linuxfoundation.org/certification/certified-kubernetes-administrator-cka/
21 hodin
Certified Kubernetes Application Developer (CKAD) program byl vyvinut Nadace Linux a Cloud Native Computing Foundation (CNCF), hostitel Kubernetes. Tento instruktor vedený, živé školení (online nebo on-site) je zaměřen na vývojáře, kteří chtějí potvrdit své dovednosti v designu, budování, konfigurace a vystavování cloud native aplikace pro Kubernetes. Na druhou stranu se školení zaměřuje také na získání praktických zkušeností v Kubernetes vývoji aplikací, proto doporučujeme účastnit se, i když nemáte v úmyslu absolvovat CKAD zkoušku. NobleProg poskytuje školení Docker & Kubernetes od roku 2015. S více než 360 úspěšně dokončených vzdělávacích projektů jsme se stali jednou z nejznámějších vzdělávacích společností na světě v oblasti kontejnerizace. Od roku 2019 také pomáháme našim zákazníkům potvrdit jejich výkonnost v prostředí k8s tím, že je připravujeme a povzbuzujeme k absolvování CKA a CKAD zkoušek. Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali. Chcete-li se dozvědět více o CKAD, navštivte prosím: https://training.linuxfoundation.org/certification/certified-kubernetes-application-developer-ckad/
14 hodin
This instructor-led, live training in České republice (online or onsite) is aimed at engineers who wish to optimize networking for Kubernetes clusters. By the end of this training, participants will be able to:
 • Install and configure Calico.
 • Understand how Calico differs from traditional overlay networks.
 • Understand how Calico combines internet routing protocols with consensus-based data stores.
 • Use Calico to create a container networking solution for Kubernetes clusters.
 • Use Calico to provide network policy for Kubernetes.
28 hodin
Machine learning je odvětví umělé inteligence, ve kterém mají počítače schopnost učit se bez výslovného programování. Hluboké učení je podzemí strojového učení, které využívá metody založené na vzdělávacích údajích a strukturách, jako jsou neurální sítě. Python je programovací jazyk vysoké úrovně známý pro jeho jasný syntax a čitelnost kódu. V tomto instruktorově vedeném, živém tréninku se účastníci naučí, jak implementovat modely hlubokého učení pro telekomunikace pomocí Python jak postupují prostřednictvím vytvoření modelu hlubokého učení úvěrového rizika. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Pochopte základní pojmy hlubokého učení. Naučte se aplikace a využití hlubokého učení v telekomunikacích. Použijte Python, Keras a TensorFlow k vytvoření hlubokých modelů učení pro telekom. Vytvořte si vlastní model předpovědi hlubokého učení zákazníků pomocí Python.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
14 hodin
Cílem tohoto kurzu je dvojnásobek - získat solidní znalosti o OpenStack architektuře a získat hluboké dovednosti řešení problémů. V části architektury se dozvíte, jak navrhnout hardware pro veřejné a soukromé cloudu, připravit vysoce dostupnou kontrolní plošinu, vybrat správnou velikost chutí a bezpečně přebírat cloudové zdroje, mimo jiné. Získání znalostí o interánech Neutronu (Networking Služba) je dalším důležitým prvkem OpenStack architektury. Následně bude účastník představen v metodách řešení problémů v OpenStack klastry od obecných tipů, prostřednictvím řešení problémů sítě až po caveat hlavních OpenStack služeb. Přibližně 75% kurzu se skládá z praktických workshopů v reálném OpenStack vzdělávacím prostředí.
28 hodin
Kurz je komplexní školení na OpenStack. Začíná s úvodem do systému, pak prostřednictvím praktických workshopů poskytuje praktické znalosti o řízení soukromých oblaků založených na OpenStack, konečně řešení problémů a pokročilých, architektonických témat jsou přítomny. Cílem tohoto kurzu je seznámit se s OpenStack ekosystémem, stejně jako poskytnout silné pozadí pro další rozšíření a rafinace OpenStack mraků. Kurz zahrnuje všechny předměty potřebné k dokončení certifikátu OpenStack zkoušky správce. 75% kurzu je založeno na praktických workshopů v reálném OpenStack vzdělávacím prostředí.
35 hodin
Kurz je komplexní školení na OpenStack, rozšířená verze kurzu OpenStack Bootcamp zahrnuje další excercises, řešení problémů a úkoly zkoušky vzorku. Rozšířený obsah je zdokonalován odvážně v průběhu kurzu. Začíná s úvodem do systému, pak prostřednictvím praktických workshopů poskytuje praktické znalosti o řízení soukromých oblaků založených na OpenStack, konečně řešení problémů a pokročilé, architektonické témata jsou přítomny. Cílem tohoto kurzu je seznámit se s OpenStack ekosystémem, stejně jako poskytnout silné pozadí pro další rozšíření a rafinace OpenStack mraků. Kurz zahrnuje všechny předměty potřebné k dokončení certifikátu OpenStack zkoušky správce. 75% kurzu je založeno na praktických workshopů v reálném OpenStack vzdělávacím prostředí. Po kurzu účastníci obdrží veškeré materiály a vzdělávací prostředí pro sebe-studie a funkce / řešení problémů.
14 hodin
Kurz poskytuje praktické znalosti OpenStack a soukromé cloudové zabezpečení. To začíná od zavedení do systému, pak účastníci získají praktické znalosti o bezpečnosti v soukromých cloudech a zabezpečení OpenStack instalace.
21 hodin
The course is a profound training on OpenStack networking. It starts with the introduction to OpenStack and its architecture, then clarifies core OpenStack projects as Identity service (Keystone), Image service (Glance), Compute service (Nova), Block storage (Cinder) in order to describe the surroundings of the networks in OpenStack and mainly focus on Networking project (Neutron). Virtual network infrastructure is described and based on the Open Virtual Network project, Open vSwitch and OpenFlow. The goal of the course is to understand basic operations and architecture of OpenStack as well as to familiarize participants with various networking technologies behind OpenStack, extending information about OVN and underlying flows, resources and tools. Customization options The training can be contracted to 2 days, focusing on core aspects relevant for the customer. The training can be also extended regarding administrative, design, networking and/or troubleshooting topics concerning OpenStack deployments. It is possible to describe other underlying SDN solutions like Linux Bridge or OvS.
28 hodin
This 4 day course involves a mixture of expository based (utilising protocol analyser traces where appropriate) and practical experiments to test and verify the operation of TCP/IP networks. The major aspects of the TCP/IP protocol stack are covered, including subnetting, supernetting and running dynamic routing protocols. TCP and UDP will be compared and contrasted, covering the end-to-end reliability and congestion avoidance capabilities of the TCP/IP stack. Some application layer protocols (HTTP, TLS, DNS, DHCP etc) will be investigated during the course. Network security in the form of TLS will be covered both from a theoretical and practical standpoint. The practical exercises are designed to augment the theory and enhance both the understanding of the underlying protocols and also the problem solving abilities of the delegates. Audience: Suitable for anyone looking for an understanding of TCP/IP. Course is approximately 50% practical.
14 hodin
A 2 day theoretical course (with some practical demonstrations) covering the fundamentals of Internet Protocol v6 – including addressing, protocol formats, ICMP v6, discovery processes and IP v6 routing. Audience: Network Planners, Designers, and Engineers requiring an understanding of IP v6. Those requiring a comprehensive overview of IP v6 and the migration process from an IP v4 environment.
14 hodin
This 2 day course investigates the theory and technology associated with IPSec VPN’s.VPN’s are setup using Cisco IOS Routers and ASA Firewalls using the web interface. The workings of the protocols are examined using debug commands and protocol analyser traces of relevant negotiations. Audience: Suitable for network planners, engineers or anyone interested in IPSec VPNs Course is approximately 40% practical
35 hodin
5denní praktický kurz sítí, který je navržen tak, aby seznámil studenty s Cisco IOS (verze 12). Kurz podrobně popisuje klíčové příkazy používané k konfiguraci a zabezpečení Cisco routerů a přepínačů a pokrývá program CCNA - včetně bezdrátového a bezdrátového přístupu k LAN. Studenti budou propojovat sítě tím, že implementují statické trasy, vzdálenost-vector a dynamické routingové protokoly založené na stavu spojení. Přístroje budou konfigurovány ke směrování provozu přes hranice LAN/VLAN/WAN, zakapsováním datagramu přes sériové datové odkazy pomocí různých protokolů WAN, jako jsou HDLC, Frame Relay, ISDN a PPP (s CHAP autentifikací). VLAN bude vkládat / označovat prostřednictvím IEEE802.1Q/P. Standardní a rozšířené Access kontrolní seznamy budou konfigurovány a aplikovány na routerové rozhraní pro filtrování provozu na základě IP adresy a/nebo typu provozu. Studenti budou nastavovat statické a dynamické NAT pro trasu mezi soukromými a veřejnými sítěmi a pokrývat teorii virtuálních soukromých sítí (VPN's) Studenti budou kopírovat konfigurace routeru a IOS obrázky do / z TFTP serveru. Privilegované příkazy se budou používat k degradování protokolů TCP/IP, aby bylo zajištěno řádné fungování routerů. Studenti budou také provádět operace obnovy hesla. Kurz je zaměřen především na IP v4, ale poskytuje přehled o adresování IP v6 a pokrývá migraci z IP v4 do sítě IP v6. Další protokoly a technologie (VPN's / Wireless) mohou být prokázány, pokud čas dovolí. Kurz lze přizpůsobit přesným požadavkům zákazníka. Veřejnost : Tento kurz je vhodný pro každého, kdo hledá základní pochopení práce na internetu s Cisco zařízeními a pokrývá program CCNA. Kurz je přibližně 50% praktický
28 hodin
4denní instruktor vedený praktický kurz navržený tak, aby seznámil delegáty s Cisco ASA Firewall CLI a ASDM. Kurz podrobně popisuje klíčové příkazy používané k nastavení a zabezpečení sítí pomocí ASA Firewall s v8 operačního systému a verze 6 ASDM. Delegáty budou konfigurovat ASA pomocí portu konzole, serveru TFTP, telnetu a SSH pomocí lokální a RADIUS autentifikace. Přístroj bude konfigurován pro použití Syslog a SNMP. Firewally ASA budou také konfigurovány pro použití Access-Listů, Network Address Translation a VPN využívajících protokoly IPSec. Kurz bude pokrývat teorii veřejných / soukromých klíčů, sdílených tajných klíčů a jejich použití při vytváření stránky pro webové VPN mezi ASA Firewalls pomocí IKE a IPSec. Studenti budou konfigurovat jednotky pro vytvoření webu pro webové stránky VPN's, vzdálený přístup VPN's pomocí Cisco Secure VPN Client a Web VPN's. Kurz bude pokrývat teorii selhání a delegáty budou konfigurovat Active/Standby selhání na ASA. Privilegované příkazy a stopy analyzátorů protokolu budou použity, pokud je to nutné, pro degradování protokolů a zajištění řádného provozu Firewall ASA. Studenti budou také provádět operace obnovy hesla. Tento kurz bude zahrnovat rozhraní ASA s jinými síťovými zařízeními, jako jsou routery a přepínače, jak by se očekávalo v síťovém prostředí. Veřejnost : Kurz je vhodný pro každého, kdo se podílí na ASA firewall konfigurace a síťové zabezpečení Kurz je přibližně 50% praktický
14 hodin
In this instructor-led, live training in České republice, participants will learn the critical features of DNS while carrying out exercises in the setup and configuration of a BIND DNS server on Linux. The course starts with a refresher on key networking principles, then digs into hands-on practice with setup and configuration. Steadily, the discussion and practices move towards more complex topics such as security, availability, debugging and troubleshooting.
7 hodin
Shadowsocks is an open-source, secure socks5 proxy. In this instructor-led, live training, participants will learn how to secure an internet connection through a Shadowsocks proxy. By the end of this training, participants will be able to:
 • Install and configure Shadowsocks on any of a number of supported platforms, including Windows, Linux, Mac, Android, iOS, and OpenWrt.
 • Deploy Shadosocks with package manager systems, such as pip, aur, freshports and others.
 • Run Shadowsocks on mobile devices and wireless networks.
 • Understand how Shadowsocks encrypts messages and ensures integrity and authenticity.
 • Optimize a Shadowsocks server
Audience
 • Network engineers
 • System Administrators
 • Computer technicians
Format of the course
 • Part lecture, part discussion, exercises and heavy hands-on practice
28 hodin
Tato čtyřdenní výuka je určena odborníkům v oblasti správy Telecom a technologií, kteří
musí udržovat služby MetroEthernet po celém světě. Kurz představuje všechny
převládající standardy, příručky pro odstraňování problémů, možnosti prodejců a vyvíjející se technologie v EU
Metro Ethernetová doména.
35 hodin
VoIP (Voice over Internet Protocol) is a technology that makes it possible for users to make voice calls over an Internet connection instead of through a regular phone line. In this instructor-led, live training, participants will learn how to set up a VoIP system using Cisco CallManager Express. By the end of this training, participants will be able to:
 • Understand fundamental VoIP concepts
 • Learn how to use VoIP equipment
 • Configure CISCO routers for VoIP
 • Implement VoIP and CallManager Express into their network
 • Configure CME features for SIP, SCCP, and soft phones
 • Work with advanced configuration settings and features of CME
Audience
 • Managers
 • System administrators
 • Software and support system developers
 • Technicians
 • Network engineers
Format of the course
 • Part lecture, part discussion, exercises and heavy hands-on practice
14 hodin
Tinc VPN is an open source peer-to-peer virtual private network (VPN) daemon that is compatible with most operating systems. Tinc VPN makes use of tunneling and encryption to build a secure private network between hosts. In this instructor-led, live training, participants will learn the fundamentals of working with Tinc VPN. By the end of this training, participants will be able to:
 • Install, configure, run, test, and troubleshoot Tinc VPN on any operating system
 • Deploy a Tinc Mesh VPN
 • Use Tinc VPN for Centralized Cloud Interconnection
Audience
 • Developers
 • Network engineers
Format of the course
 • Part lecture, part discussion, exercises and heavy hands-on practice
Note
 • To request a customized training for this course, please contact us to arrange.
14 hodin
Networking je údržba, řízení a design počítačových sítí, které podporují bezdrátové sítě. Integrace Python do sítí prostředí umožňuje použití klíčových knihoven a modulů pro rychlou a snadnou automatizaci. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na síťové inženýry, kteří chtějí udržovat, spravovat a navrhovat počítačové sítě s Python. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Optimalizace a využití Paramiko, Netmiko, Napalm, Telnet a pyntc pro síťovou automatizaci s Python. Master multi-threading a multiprocessing v síťové automatizace. Použijte GNS3 a Python pro programování sítí.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
14 hodin
SAN (Storage Area Network) je konsolidované ukládání dat pro zlepšení přístupu k ukládacím systémům a zařízením. NAS (Network-Attched Storage) je síťové ukládání zařízení pro ukládání a získávání dat. Společně s SAN a NAS budou uživatelé moci konfigurovat ukládací systémy, datové střediska a cloudové prostředí pro konvergenční infrastrukturu ukládání. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na síťové inženýry, kteří chtějí konvergenci infrastruktury skladování s SAN a NAS. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Provádějte konfigurace skladování SAN a NAS na skladovacím systému. Připojte se k ukládacím systémům a zařízením od klienta. Porovnejte řešení SAN a NAS pro centralizované skladování.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
21 hodin
Networking Základní pojmy odkazují na základní koncepty potřebné k pochopení sítí, stejně jako praktické dovednosti k provádění sítí v laboratořním prostředí. Linux bude použit v tomto kurzu, protože nabízí potřebné nástroje a funkce pro nastavení různých aspektů sítě. Tento instruktor vedený, živý trénink (online nebo on-site) je zaměřen na každého, kdo chce porozumět a implementovat síť a různé typy serverů pod Linux. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Pochopte, jak funguje síťování pod Linux. Vytvořte vzorek LAN. Rozumět různým protokolům používaným na internetu a implementovat každý z nich pod Linux. Zabezpečte síť a různé typy serverů, jako je webový server.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
21 hodin
The course consists of two complementary parts – a theoretical and a practical one. The first is a one day introduction covering motivation, philosophy, fundamentals and rules of operation of the SIP protocol and ways it is used to implement telecom services with focus on IP telephony and VoIP. The second two-day part enables participants to learn practical aspects of service operation within a framework of hand-on laboratory exercises giving detailed insight into configuration of components of SIP telephony architecture, SIP signalling at both message sequence chart and internal message structure levels, and assists in understanding of typical problems and troubleshooting including security and telecom fraud aspects. The trainers will share their experience in launching, operation and management of SIP telephony covering also virtualization and cloud based solutions. Practical part is presented using both SIP hardphones and softphones and IP telephony servers (Asterisk and Freeswitch). Participants can take advantage of the fact trainers have got rich technical and business experience in IP telephony and submit their own problems and questions. They will be included in the agenda at wrap-up as a supplement to the training to meet current urgent needs of clients. Training is addressed to participants with basic knowledge and experience in telecom services – specifically in VoIP and IP networking.
21 hodin
SD-WAN is a software-defined approach to managing a WAN (Wide Area Network). This instructor-led, live training (online or onsite) is aimed at engineers who wish to use Cisco SD-WAN products to set up and operate a software defined network. By the end of this training, participants will be able to:
 • Install and configure a Cisco SD-WAN.
 • Create policies to control network traffic.
 • Understand and implement overlay routing.
 • Simplify the management of the network used for public cloud applications.
Format of the Course
 • Interactive lecture and discussion.
 • Lots of exercises and practice.
 • Hands-on implementation in a live-lab environment.
Course Customization Options
 • To request a customized training for this course, please contact us to arrange.
14 hodin
During the course, participants will learn:
 • What is denial of service attacks, Flooding, Sniffing, MIM?
 • How to break from the network to the server?
 • How to watch packets on the network (also running on switches)?
 • Do you watch any combination of the world?
 • How to monitor the network?
 • How to configure a firewall?
 • How to use encrypted connections?
 • How to create tunnels?
 • How to log packets?
 • How to scan ports?
 • How to reduce the number of unnecessary services on the server?
14 hodin
Since all applications today heavily rely on communication and networks, there is no application security without network security. This course focuses on network security with a software security viewpoint, and discusses common network attacks and defenses on different OSI layers, with an emphasis on application layer issues, tackling topics like session management or denial of service. As cryptography is a critical aspect of network security, the most important cryptographic algorithms in symmetric cryptography, hashing, asymmetric cryptography, and key agreement are also discussed. Instead of presenting an in-depth mathematical and theoretical background, these elements are discussed from a merely practical, engineering perspective, showing typical use-case examples and practical considerations related to the use of crypto, such as public key infrastructures. Security protocols in many areas of secure communication are introduced, with an in-depth discussion on the most widely-used protocol families such as IPSEC and SSL/TLS. Finally, typical crypto vulnerabilities are discussed – both related to certain crypto algorithms and cryptographic protocols, such as BEAST, CRIME, TIME, BREACH, FREAK, Logjam, Padding oracle, Lucky Thirteen, POODLE and similar, as well as the RSA timing attack. In each case, the practical considerations and potential consequences are described for each problem, again, without going into deep mathematical details. Participants attending this course will
 • Understand basic concepts of security, IT security and secure coding
 • Learn about network attacks and defenses at different OSI layers
 • Have a practical understanding of cryptography
 • Understand essential security protocols
 • Understand some recent attacks against cryptosystems
 • Get information about some recent related vulnerabilities
 • Get sources and further readings on secure coding practices
Audience Developers, Professionals
14 hodin
BeyondCorp is an open source Zero Trust security framework that allows employees to work securely from any location without the need for a traditional VPN. In this instructor-led, live training, participants will learn hands-on how to set up a Zero Security system as they set up and deploy BeyondCorop in a live-lab environment. By the end of this training, participants will be able to:
 • Assess their organization's existing security model.
 • Shift access controls from the perimeter to individual devices and users.
 • Deploy applications using a user and device-centric authentication and authorization workflow.
 • Understand, plan and implement a Zero Trust network within their organization.
Audience
 • Network engineers
 • Cyber security professionals
 • System architects
 • IT managers
Format of the Course
 • Part lecture, part discussion, exercises and heavy hands-on practice
Note
 • To request a customized training for this course, please contact us to arrange.
35 hodin
This instructor-led, live training in České republice (online or onsite) is aimed at technical persons who wish to apply the most suitable tools and techniques to secure both telecom as well as wireless networks.

Last Updated:

Víkendové Networking kurzy, Večerní Networking školení, Networking přijímač, Networking vedené školitelem, Víkendové Networking školení, Večerní Networking kurzy, Networking koučování, Networking lektor, Networking školitel, Networking počítačová školení, Networking počítačové kurzy , Networking kurzy, Networking školení, Networking on-site, Networking uzavřená školení, Networking individuální školení

Slevy kurzů

Informační bulletin slev

Respektujeme soukromí vaší e-mailové adresy. Vaši adresu nebudeme předávat ani prodávat ostatním.
Vždy můžete změnit své preference nebo se úplně odhlásit.

Někteří z našich klientů

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Czech Republic!

As a Business Development Manager you will:

 • expand business in Czech Republic
 • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
 • recruit local trainers and consultants

We offer:

 • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
 • high-tech automation
 • continuously upgraded course catalogue and content
 • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions