Software-Defined Networking (SDN) Počítačové Kurzy

Software-Defined Networking (SDN) Počítačové Kurzy

Lokální instruktorem vedené Software-Defined Networking (SDN) školení České republice.

Reference

★★★★★
★★★★★

Software-Defined Networking (SDN) Návrh Školení

Název školení
Doba trvání
Přehled
Název školení
Doba trvání
Přehled
28 hodin
In this instructor-led, live training in České republice (online or onsite), participants will learn how to use ONAP to automate networking services.

By the end of this training, participants will be able to:

- Understand, install and configure the various components in the ONAP ecosystem.
- Carry out real-time, policy-driven orchestration and automation of physical and virtual network functions.
- Design, create, orchestrate, and monitor VNFs, SDNs and other network services.
- Efficiently manage the entire networking lifecycle using a software-driven approach.
- Develop, deploy, and scale a network using the latest open source technologies and practices.
14 hodin
Linux je základní operační systém pro nástroje SDN (software-defined networking). Nastavení Linux služeb pro sítě umožňuje funkce, jako je automatizovaná údržba sítě, konfigurace a testování serverů a další.

Tento instruktor vedený, živé školení (online nebo on-site) je zaměřen na síťové inženýry, kteří chtějí použít Linux pro síťové inženýrství.

Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:

Vytvořte Linux služby pro sítě. Změňte přepínače Linux přepínači. Použijte Linux příkazy pro správu procesů. Nastavení SDN pro automatizaci údržby sítě.

Formát kurzu

Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.

Možnosti personalizace kurzu

Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
14 hodin
Cílem tohoto kurzu je dvojnásobek - získat solidní znalosti o OpenStack architektuře a získat hluboké dovednosti řešení problémů. V části architektury se dozvíte, jak navrhnout hardware pro veřejné a soukromé cloudu, připravit vysoce dostupnou kontrolní plošinu, vybrat správnou velikost chutí a bezpečně přebírat cloudové zdroje, mimo jiné. Získání znalostí o interánech Neutronu (Networking Služba) je dalším důležitým prvkem OpenStack architektury. Následně bude účastník představen v metodách řešení problémů v OpenStack klastry od obecných tipů, prostřednictvím řešení problémů sítě až po caveat hlavních OpenStack služeb. Přibližně 75% kurzu se skládá z praktických workshopů v reálném OpenStack vzdělávacím prostředí.
28 hodin
Kurz je komplexní školení na OpenStack. Začíná s úvodem do systému, pak prostřednictvím praktických workshopů poskytuje praktické znalosti o řízení soukromých oblaků založených na OpenStack, konečně řešení problémů a pokročilých, architektonických témat jsou přítomny. Cílem tohoto kurzu je seznámit se s OpenStack ekosystémem, stejně jako poskytnout silné pozadí pro další rozšíření a rafinace OpenStack mraků. Kurz zahrnuje všechny předměty potřebné k dokončení certifikátu OpenStack zkoušky správce. 75% kurzu je založeno na praktických workshopů v reálném OpenStack vzdělávacím prostředí.
35 hodin
Kurz je komplexní školení na OpenStack, rozšířená verze kurzu OpenStack Bootcamp zahrnuje další excercises, řešení problémů a úkoly zkoušky vzorku. Rozšířený obsah je zdokonalován odvážně v průběhu kurzu. Začíná s úvodem do systému, pak prostřednictvím praktických workshopů poskytuje praktické znalosti o řízení soukromých oblaků založených na OpenStack, konečně řešení problémů a pokročilé, architektonické témata jsou přítomny. Cílem tohoto kurzu je seznámit se s OpenStack ekosystémem, stejně jako poskytnout silné pozadí pro další rozšíření a rafinace OpenStack mraků. Kurz zahrnuje všechny předměty potřebné k dokončení certifikátu OpenStack zkoušky správce. 75% kurzu je založeno na praktických workshopů v reálném OpenStack vzdělávacím prostředí. Po kurzu účastníci obdrží veškeré materiály a vzdělávací prostředí pro sebe-studie a funkce / řešení problémů.
21 hodin
Open Network Automation Platform (ONAP) je open-source software řešení, které automatizuje síťové komponenty pro různé služby velkých dat. ONAP se skládá z subsystémů, jako je design a rámce pro spuštění času, které otevírají virtualizace příležitosti pro telekomunikační průmysl. S funkcemi ONAP's, uživatelé mohou efektivně dosáhnout různých úrovní zralosti technologie při provádění systémových vylepšení.

Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na telekomunikační inženýry, vývojáře a IT personál, kteří chtějí využívat ONAP a optimalizovat funkce telekomunikačních sítí.

Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:

Instalujte platformu Open Network Automation Platform a nastavte potřebné rámce. Pochopte složky a koncepty, které jsou základem ONAP prostředí. Vytvořte a automatizujte funkce fyzické a virtuální telekomunikační sítě. Správa a optimalizace životních cyklů systémů a operací prováděných prostřednictvím ONAP. Zvýšit funkce ONAP a překonat výzvy pro telekomunikační aplikace.

Formát kurzu

Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.

Možnosti personalizace kurzu

Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
28 hodin
Software-Defined Networking (SDN) je softwarový přístup k sítím, který používá programové metody pro správu, kontrolu a optimalizaci síťových zdrojů v centralizovaném systému.

Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na systémové správce, síťové inženýry a vývojáře, kteří chtějí nainstalovat, konfigurovat a spravovat ovládače, aplikace a síťové zařízení v rámci SDN.

Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:

Vytvořte si virtuální síť. Vytvořte aplikace Použijte ovladače pro provozování softwarově definované sítě.

Formát kurzu

Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.

Možnosti personalizace kurzu

Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.

Last Updated:

Nadcházející Software-Defined Networking (SDN) Školení

Víkendové Software-Defined Networking (SDN) kurzy, Večerní Software-Defined Networking (SDN) školení, Software-Defined Networking (SDN) přijímač, Software-Defined Networking (SDN) vedené školitelem, Víkendové Software-Defined Networking (SDN) školení, Večerní Software-Defined Networking (SDN) kurzy, Software-Defined Networking (SDN) koučování, Software-Defined Networking (SDN) lektor, Software-Defined Networking (SDN) školitel, Software-Defined Networking (SDN) počítačová školení, Software-Defined Networking (SDN) počítačové kurzy , Software-Defined Networking (SDN) kurzy, Software-Defined Networking (SDN) školení, Software-Defined Networking (SDN) on-site, Software-Defined Networking (SDN) uzavřená školení, Software-Defined Networking (SDN) individuální školení

Slevy Kurzů

Informační Bulletin Slev

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Někteří z našich klientů

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Czech Republic!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Czech Republic
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions