Software-Defined Networking (SDN) Počítačové Kurzy

Software-Defined Networking (SDN) Počítačové Kurzy

Online nebo na místě, instruktorem vedené živé kurzy Software-Defined Networking (SDN) demonstrují prostřednictvím interaktivních praktických cvičení, jak instalovat, konfigurovat a spravovat řadiče, aplikace a síťová zařízení v rámci SDN. Školení Software-Defined Networking (SDN) je dostupné jako "online živé školení" nebo "na místě živé školení". Online živé školení (neboli "vzdálené živé školení") se provádí prostřednictvím interaktivní vzdálené plochy . Živá školení na místě lze provádět lokálně v prostorách zákazníka v České republice nebo ve firemních školicích střediscích NobleProg v České republice. NobleProg -- Váš místní poskytovatel školení

Machine Translated

Kdy

Název školení
Doba trvání
Přehled
Název školení
Doba trvání
Přehled
14 hodin
Cílem tohoto kurzu je dvojnásobek - získat solidní znalosti o OpenStack architektuře a získat hluboké dovednosti řešení problémů. V části architektury se dozvíte, jak navrhnout hardware pro veřejné a soukromé cloudu, připravit vysoce dostupnou kontrolní plošinu, vybrat správnou velikost chutí a bezpečně přebírat cloudové zdroje, mimo jiné. Získání znalostí o interánech Neutronu (Networking Služba) je dalším důležitým prvkem OpenStack architektury. Následně bude účastník představen v metodách řešení problémů v OpenStack klastry od obecných tipů, prostřednictvím řešení problémů sítě až po caveat hlavních OpenStack služeb. Přibližně 75% kurzu se skládá z praktických workshopů v reálném OpenStack vzdělávacím prostředí.
28 hodin
Kurz je komplexní školení na OpenStack. Začíná s úvodem do systému, pak prostřednictvím praktických workshopů poskytuje praktické znalosti o řízení soukromých oblaků založených na OpenStack, konečně řešení problémů a pokročilých, architektonických témat jsou přítomny. Cílem tohoto kurzu je seznámit se s OpenStack ekosystémem, stejně jako poskytnout silné pozadí pro další rozšíření a rafinace OpenStack mraků. Kurz zahrnuje všechny předměty potřebné k dokončení certifikátu OpenStack zkoušky správce. 75% kurzu je založeno na praktických workshopů v reálném OpenStack vzdělávacím prostředí.
35 hodin
Kurz je komplexní školení na OpenStack, rozšířená verze kurzu OpenStack Bootcamp zahrnuje další excercises, řešení problémů a úkoly zkoušky vzorku. Rozšířený obsah je zdokonalován odvážně v průběhu kurzu. Začíná s úvodem do systému, pak prostřednictvím praktických workshopů poskytuje praktické znalosti o řízení soukromých oblaků založených na OpenStack, konečně řešení problémů a pokročilé, architektonické témata jsou přítomny. Cílem tohoto kurzu je seznámit se s OpenStack ekosystémem, stejně jako poskytnout silné pozadí pro další rozšíření a rafinace OpenStack mraků. Kurz zahrnuje všechny předměty potřebné k dokončení certifikátu OpenStack zkoušky správce. 75% kurzu je založeno na praktických workshopů v reálném OpenStack vzdělávacím prostředí. Po kurzu účastníci obdrží veškeré materiály a vzdělávací prostředí pro sebe-studie a funkce / řešení problémů.
14 hodin
Kurz poskytuje praktické znalosti OpenStack a soukromé cloudové zabezpečení. To začíná od zavedení do systému, pak účastníci získají praktické znalosti o bezpečnosti v soukromých cloudech a zabezpečení OpenStack instalace.
21 hodin
Kurz je důkladným školením o OpenStack networkingu. Začíná úvodem do OpenStack a její architekturou, poté objasňuje základní OpenStack projekty jako Identity service (Keystone), Image service (Glance), Compute service (Nova), Block storage (Cinder) s cílem popsat okolí. sítí v OpenStack a hlavně se zaměřují na Networking projekt (Neutron). Infrastruktura virtuální sítě je popsána a založena na projektu Open Virtual Network, Open vSwitch a OpenFlow. Cílem kurzu je porozumět základním operacím a architektuře OpenStack a také seznámit účastníky s různými síťovými technologiemi za OpenStack, rozšířit informace o OVN a základních tocích, zdrojích a nástrojích.Možnosti přizpůsobeníŠkolení lze sjednat na 2 dny se zaměřením na základní aspekty relevantní pro zákazníka. Školení lze také rozšířit o administrativu, návrh, vytváření sítí a/nebo řešení problémů týkajících se OpenStack nasazení. Je možné popsat další základní řešení SDN jako Linux Bridge nebo OvS.
28 hodin
In this instructor-led, live training in České republice (online or onsite), participants will learn how to use ONAP to automate networking services. By the end of this training, participants will be able to:
 • Understand, install and configure the various components in the ONAP ecosystem.
 • Carry out real-time, policy-driven orchestration and automation of physical and virtual network functions.
 • Design, create, orchestrate, and monitor VNFs, SDNs and other network services.
 • Efficiently manage the entire networking lifecycle using a software-driven approach.
 • Develop, deploy, and scale a network using the latest open source technologies and practices.
14 hodin
Linux je základní operační systém pro nástroje SDN (software-defined networking). Nastavení Linux služeb pro sítě umožňuje funkce, jako je automatizovaná údržba sítě, konfigurace a testování serverů a další. Tento instruktor vedený, živé školení (online nebo on-site) je zaměřen na síťové inženýry, kteří chtějí použít Linux pro síťové inženýrství. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Vytvořte Linux služby pro sítě. Změňte přepínače Linux přepínači. Použijte Linux příkazy pro správu procesů. Nastavení SDN pro automatizaci údržby sítě.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
21 hodin
Open Network Automation Platform (ONAP) je open-source software řešení, které automatizuje síťové komponenty pro různé služby velkých dat. ONAP se skládá z subsystémů, jako je design a rámce pro spuštění času, které otevírají virtualizace příležitosti pro telekomunikační průmysl. S funkcemi ONAP's, uživatelé mohou efektivně dosáhnout různých úrovní zralosti technologie při provádění systémových vylepšení. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na telekomunikační inženýry, vývojáře a IT personál, kteří chtějí využívat ONAP a optimalizovat funkce telekomunikačních sítí. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Instalujte platformu Open Network Automation Platform a nastavte potřebné rámce. Pochopte složky a koncepty, které jsou základem ONAP prostředí. Vytvořte a automatizujte funkce fyzické a virtuální telekomunikační sítě. Správa a optimalizace životních cyklů systémů a operací prováděných prostřednictvím ONAP. Zvýšit funkce ONAP a překonat výzvy pro telekomunikační aplikace.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
28 hodin
Software-Defined Networking (SDN) je softwarový přístup k sítím, který používá programové metody pro správu, kontrolu a optimalizaci síťových zdrojů v centralizovaném systému. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na systémové správce, síťové inženýry a vývojáře, kteří chtějí nainstalovat, konfigurovat a spravovat ovládače, aplikace a síťové zařízení v rámci SDN. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Vytvořte si virtuální síť. Vytvořte aplikace Použijte ovladače pro provozování softwarově definované sítě.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.

Last Updated:

Víkendové Software-Defined Networking (SDN) kurzy, Večerní Software-Defined Networking (SDN) školení, Software-Defined Networking (SDN) přijímač, Software-Defined Networking (SDN) vedené školitelem, Víkendové Software-Defined Networking (SDN) školení, Večerní Software-Defined Networking (SDN) kurzy, Software-Defined Networking (SDN) koučování, Software-Defined Networking (SDN) lektor, Software-Defined Networking (SDN) školitel, Software-Defined Networking (SDN) počítačová školení, Software-Defined Networking (SDN) počítačové kurzy , Software-Defined Networking (SDN) kurzy, Software-Defined Networking (SDN) školení, Software-Defined Networking (SDN) on-site, Software-Defined Networking (SDN) uzavřená školení, Software-Defined Networking (SDN) individuální školení

Slevy kurzů

No course discounts for now.

Informační bulletin slev

Respektujeme soukromí vaší e-mailové adresy. Vaši adresu nebudeme předávat ani prodávat ostatním.
Vždy můžete změnit své preference nebo se úplně odhlásit.

Někteří z našich klientů

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Czech Republic!

As a Business Development Manager you will:

 • expand business in Czech Republic
 • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
 • recruit local trainers and consultants

We offer:

 • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
 • high-tech automation
 • continuously upgraded course catalogue and content
 • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions