GPU Počítačové Kurzy

GPU Počítačové Kurzy

Online nebo na místě, instruktorem vedené živé kurzy GPU (Graphics Processing Unit) školicí kurzy demonstrují prostřednictvím interaktivní diskuse a praktického procvičování základy GPU a jak programovat GPU. Školení GPU je k dispozici jako "online živé školení" nebo "na místě živé školení". Online živé školení (neboli "vzdálené živé školení") se provádí prostřednictvím interaktivní vzdálené plochy . Živá školení na místě lze provádět lokálně v prostorách zákazníka v České republice nebo ve firemních školicích střediscích NobleProg v České republice. NobleProg -- Váš místní poskytovatel školení

Machine Translated

Reference

★★★★★
★★★★★

Kurzy v pracovní den probíhají mezi @start_time a @end_time

Kdy

Název školení
Doba trvání
Přehled
Název školení
Doba trvání
Přehled
14 hodin
This course covers how to program GPUs for parallel computing. Some of the applications include deep learning, analytics, and engineering applications.
21 hodin
This instructor-led, live training course covers how to program GPUs for parallel computing, how to use various platforms, how to work with the CUDA platform and its features, and how to perform various optimization techniques using CUDA. Some of the applications include deep learning, analytics, image processing and engineering applications.
14 hodin
Analýza videa se vztahuje na technologii a techniky používané k zpracování videa. Společnou aplikací by bylo zachycování a identifikace živých video událostí prostřednictvím detekce pohybu, rozpoznávání obličeje, hromady a počítání vozidel atd. Tento instruktor vedený, živý trénink (online nebo on-site) je zaměřen na vývojáře, kteří chtějí vytvořit hardware-accelerated detekce objektů a sledování modely pro analýzu streamování video data. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Instalace a nastavení potřebného rozvojového prostředí, softwaru a knihovny k zahájení rozvoje. Vytvořte, trénujte a rozšiřujte modely hlubokého učení pro analýzu živých video feedů. Identifikovat, sledovat, segmentovat a předpovídat různé objekty v rámci video rámů. Optimalizace detekce objektů a sledování modelů. Využijte inteligentní aplikaci pro video analýzu (IVA).
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
14 hodin
CUDA (Compute Unified Device Architecture) je paralelní počítačová platforma a API vytvořená společností Nvidia. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na vývojáře, kteří chtějí používat CUDA k vytvoření Python aplikací, které běží paralelně na NVIDIA GPUs. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Použijte kompilátor Numba k urychlení Python aplikací běžících na NVIDIA GPUs. Vytvořte, sestavíte a spustíte přizpůsobené kernely CUDA. Řízení paměti GPU Přeměna aplikace založené na CPU na GPU-zrychlenou aplikaci.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.

Last Updated:

Víkendové GPU kurzy, Večerní GPU školení, GPU přijímač, GPU vedené školitelem, Víkendové GPU školení, Večerní GPU kurzy, GPU koučování, GPU lektor, GPU školitel, GPU počítačová školení, GPU počítačové kurzy , GPU kurzy, GPU školení, GPU on-site, GPU uzavřená školení, GPU individuální školení

Slevy kurzů

No course discounts for now.

Informační bulletin slev

Respektujeme soukromí vaší e-mailové adresy. Vaši adresu nebudeme předávat ani prodávat ostatním.
Vždy můžete změnit své preference nebo se úplně odhlásit.

Někteří z našich klientů

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Czech Republic!

As a Business Development Manager you will:

 • expand business in Czech Republic
 • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
 • recruit local trainers and consultants

We offer:

 • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
 • high-tech automation
 • continuously upgraded course catalogue and content
 • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions