Robotics Počítačové Kurzy

Robotics Počítačové Kurzy

Online nebo na místě, živé kurzy robotiky vedené instruktorem demonstrují prostřednictvím interaktivních praktických cvičení základy a pokročilé koncepty robotiky. Školení robotiky je k dispozici jako „online živé školení“ nebo „živé školení na místě“. Online živé školení (neboli „vzdálené živé školení“) se provádí prostřednictvím interaktivní vzdálené plochy . Živá školení na místě lze provádět lokálně v prostorách zákazníka v České republice nebo ve firemních školicích střediscích NobleProg v České republice. NobleProg -- Váš místní poskytovatel školení

Machine Translated

Robotics Návrh školení

Název školení
Doba trvání
Přehled
Název školení
Doba trvání
Přehled
21 hodin
Polovodič je látka, jejíž odpor leží mezi vodiči a izolanty. Vlastnost měrného odporu není jediná, která rozhoduje o materiálu jako polovodiči, ale má několik následujících vlastností. Polovodiče mají měrný odpor menší než izolátory a větší než vodiče.Toto živé školení vedené instruktorem (online nebo na místě) je zaměřeno na elektrotechniky nebo kohokoli, kdo má zájem o hlubší znalosti o polovodičích.Na konci tohoto školení budou účastníci schopni:
  Porozumět konceptu energetických a vodivostních pásmových diagramů. Pochopit vnitřní strukturu diod a jak fungují. Mít hluboké znalosti o vnitřních a vnějších polovodičích.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuze. Spousta cvičení a cvičení. Praktická implementace v prostředí živé laboratoře.
Možnosti přizpůsobení kurzu
  Chcete-li požádat o školení na míru pro tento kurz, kontaktujte nás a domluvíme se.
35 hodin
Polovodiče jsou materiály, které mají elektrickou vodivost, která umožňuje pokrok v komunikacích, výpočetní technice, vojenských systémech, zdravotnictví, čisté energii, dopravě a v mnoha dalších inovativních aplikacích.Toto živé školení vedené instruktorem (online nebo na místě) je zaměřeno na elektrotechniky nebo kohokoli, kdo má zájem dozvědět se o základech polovodičů a použít je k vytváření různých inovací v různých oblastech.Na konci tohoto školení budou účastníci schopni:
  Zjistěte, jak fungují elektronická zařízení, jako jsou diody a tranzistory. Analyzujte statistiku nosných v polovodičích. Pochopit dynamiku nosičů polovodičů a jejich výsledné vodivé vlastnosti.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuze. Spousta cvičení a cvičení. Praktická implementace v prostředí živé laboratoře.
Možnosti přizpůsobení kurzu
  Chcete-li požádat o školení na míru pro tento kurz, kontaktujte nás a domluvíme se.
21 hodin
This course introduces machine learning methods in robotics applications. It is a broad overview of existing methods, motivations and main ideas in the context of pattern recognition. After a short theoretical background, participants will perform simple exercise using open source (usually R) or any other popular software.
28 hodin
In this instructor-led, live training, participants will learn how to build a robot using Arduino hardware and the Arduino (C/C++) language. By the end of this training, participants will be able to:
 • Build and operate a robotic system that includes both software and hardware components
 • Understand the key concepts used in robotic technologies
 • Assemble motors, sensors and microcontrollers into a working robot
 • Design the mechanical structure of a robot
Audience
 • Developers
 • Engineers
 • Hobbyists
Format of the course
 • Part lecture, part discussion, exercises and heavy hands-on practice
Note
 • Hardware kits will be specified by the instructor before the training, but will roughly contain the following components:
 • Arduino board
 • Motor controller
 • Distance sensor
 • Bluetooth slave
 • Prototyping board and cables
 • USB cable
 • Vehicle kit
 • Participants will need to purchase their own hardware.
 • If you wish to customize this training, please contact us to arrange.
21 hodin
This classroom based training session will explore NLP techniques in conjunction with the application of AI and Robotics in business. Delegates will undertake computer based examples and case study solving exercises using Python
14 hodin
Tento třídní trénink bude prozkoumávat Robotics a Robotic Process Automation (RPA). Delegáti budou provádět počítačové příklady a případové studium řešení cvičení.
14 hodin
ROS-Industrial (ROS-I) is an open-source project that builds on ROS. It extends the capabilities of ROS to manufacturing automation and robotics. In this instructor-led, live training, participants will learn how to start developing with ROS-Industrial. By the end of this training, participants will be able to:
 • Install and configure ROS-Industrial
 • Implement motion and path planning on ROS-I using tools such as MoveIt! and Descartes
 • Create simple ROS-I applications
 • Build, test, deploy, and troubleshoot a new robot with ROS-I
Audience
 • Programmers
 • Developers
 • Engineers
Format of the course
 • Part lecture, part discussion, exercises and heavy hands-on practice
Note
 • To request a customized training for this course, please contact us to arrange.
14 hodin
Inteligentní automatizace procesů (IPA) označuje použití Artificial Intelligence (AI) , robotiky a integrace se službami třetích stran za účelem rozšíření výkonu RPA. Toto školení vedené instruktory, na místě nebo na dálku, je zaměřeno na technické osoby, které chtějí zřídit nebo rozšířit systém RPA s inteligentnějšími schopnostmi. Na konci tohoto školení budou účastníci schopni:
 • Nainstalujte a nakonfigurujte UiPath IPA.
 • Povolte robotům spravovat další roboty.
 • Aplikujte počítačové vidění k přesnému vyhledání objektů obrazovky.
 • Povolte roboty, které mohou detekovat jazykové vzorce a provádět analýzu sentimentu na nestrukturovaném obsahu.
Formát kurzu
 • Interaktivní přednáška a diskuse.
 • Spousta cvičení a cvičení.
 • Praktická implementace v prostředí živé laboratoře.
Možnosti přizpůsobení kurzu
 • Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás a domluvte se.
 • Chcete-li se dozvědět více o UiPath IPA, navštivte prosím: https: // www. UiPath .com / rpa / inteligentní-automatizace procesů
21 hodin
Robotics je oblast umělé inteligence (AI), která se zabývá programováním a navržením inteligentních a efektivních strojů. Tento instruktor vedený, živý trénink (online nebo on-site) je zaměřen na inženýry, kteří chtějí programovat a vytvářet roboty prostřednictvím základních metod AI. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Implementační filtry (Kalman a částice) umožňují robotům najít pohyblivé objekty ve svém prostředí. Využijte algoritmy vyhledávání a plánování pohybu. Implementace PID kontroly pro regulaci pohybu robota v rámci prostředí. Využijte algoritmy SLAM, které umožňují robotům mapovat neznámé prostředí.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
80 hodin
Robotics a Artificial Intelligence (AI) jsou silnými nástroji pro vývoj bezpečnostních systémů v jaderných zařízeních. V tomto instruktorově vedeném, živém tréninku (online nebo on-site) se účastníci naučí různé technologie, rámce a techniky pro programování různých typů robotů, které se budou používat v oblasti jaderné technologie a environmentálních systémů. Kurz 4 týdnů se koná 5 dní v týdnu. Každý den je dlouhý 4 hodiny a skládá se z přednášek, diskusí a praktického vývoje robotů v živém laboratorním prostředí. Účastníci dokončí různé projekty reálného světa, které se vztahují k jejich práci s cílem uplatnit získané znalosti. Cílový hardware pro tento kurz bude simulován v 3D prostřednictvím simulace softwaru. Kód bude pak nabízen na fyzické hardwary (Arduino nebo jiné) pro konečné testování implementace. Otevřený zdrojový rámec ROS (Robot Operating System) C++ a Python bude používán pro programování robotů. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Pochopte klíčové koncepty používané v robotických technologiích. Pochopit a spravovat interakci softwaru a hardwaru v robotickém systému. Rozumět a implementovat softwarové komponenty, které podporují robotiku. Vytvořte a provozujte simulovaný mechanický robot, který dokáže vidět, cítit, zpracovávat, navigovat a komunikovat s lidmi hlasem. Pochopte nezbytné prvky umělé inteligence (mašinové učení, hluboké učení atd.) Používá se pro stavbu inteligentního robota. Implementační filtry (Kalman a částice) umožňují robotům najít pohyblivé objekty ve svém prostředí. Využijte algoritmy vyhledávání a plánování pohybu. Implementace PID kontroly pro regulaci pohybu robota v rámci prostředí. Využijte algoritmy SLAM, které umožňují robotům mapovat neznámé prostředí. Testování a řešení problémů robota v realistických scénářích.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
O hardwaru
  Hardwarové sady budou potvrzeny instruktorem před tréninkem. Kits budou více nebo méně obsahovat následující složky: Arduino Výbor Motorový ovladač Distanční senzor Bluetooth otroctví Prototypní deska a kabely USB kabel vozidlo kit
 • Účastníci budou muset poskytnout vlastní hardware.
 • Možnosti personalizace kurzu
   K přizpůsobení jakékoli části tohoto kurzu (programovací jazyk, robotový model, mikrokontrolér atd.) Prosím, kontaktujte nás k uspořádání.
  120 hodin
  Robotics a Artificial Intelligence (AI) jsou silnými nástroji pro vývoj bezpečnostních systémů v jaderných zařízeních. V tomto instruktorově vedeném, živém tréninku (online nebo on-site) se účastníci naučí různé technologie, rámce a techniky pro programování různých typů robotů, které se budou používat v oblasti jaderné technologie a environmentálních systémů. Kurz 6 týdnů se koná 5 dní v týdnu. Každý den je dlouhý 4 hodiny a skládá se z přednášek, diskusí a praktického vývoje robotů v živém laboratorním prostředí. Účastníci dokončí různé projekty reálného světa, které se vztahují k jejich práci s cílem uplatnit získané znalosti. Cílový hardware pro tento kurz bude simulován v 3D prostřednictvím simulace softwaru. Otevřený zdrojový rámec ROS (Robot Operating System) C++ a Python bude používán pro programování robotů. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
   Pochopte klíčové koncepty používané v robotických technologiích. Pochopit a spravovat interakci softwaru a hardwaru v robotickém systému. Rozumět a implementovat softwarové komponenty, které podporují robotiku. Vytvořte a provozujte simulovaný mechanický robot, který dokáže vidět, cítit, zpracovávat, navigovat a komunikovat s lidmi hlasem. Pochopte nezbytné prvky umělé inteligence (mašinové učení, hluboké učení atd.) Používá se pro stavbu inteligentního robota. Implementační filtry (Kalman a částice) umožňují robotům najít pohyblivé objekty ve svém prostředí. Využijte algoritmy vyhledávání a plánování pohybu. Implementace PID kontroly pro regulaci pohybu robota v rámci prostředí. Využijte algoritmy SLAM, které umožňují robotům mapovat neznámé prostředí. Rozšiřte schopnost robota provádět složité úkoly prostřednictvím Deep Learning. Testování a řešení problémů robota v realistických scénářích.
  Formát kurzu
   Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
  Možnosti personalizace kurzu
   K přizpůsobení jakékoli části tohoto kurzu (programovací jazyk, robotový model atd.) Prosím, kontaktujte nás k uspořádání.
  21 hodin
  Amazon Web Services (AWS) RoboMaker je otevřený zdroj, oblakový služba, který pomáhá uživatelé rychle vytvořit a vytvořit robotické aplikace. AWS RoboMaker zvláštějí rámci operačního systému robotů (ROS) s jejím oblakem, učením strojům, monitorováním a simulačním službům.Tento instruktorový, živý školení (online nebo na místě) je cílený na vývoje, které chtějí instalovat, konfigurovat a řídit možnosti AWS RoboMaker vytvořit, simulovat a vytvořit aplikace pro roboty a autonomní vozidla a zařízení.Do konce této školy budou účastníci schopně používat AWS RoboMaker, aby stavili, simulovat, vytvořil, řídit, test a monitorovat robotové aplikace.Formát kursu
   Interaktivní předmět a diskusie. Mnoho vzdělávků a praxi. Provádění ruce v životním prostředí.
  Možnosti nastavení kursů
   Abychom se žádali vlastním školením pro tento kurs, prosím kontaktujte nás, abychom udělali.
  84 hodin
  A Smart Robot is an Artificial Intelligence (AI) system that can learn from its environment and its experience and build on its capabilities based on that knowledge. Smart Robots can collaborate with humans, working along-side them and learning from their behavior. Furthermore, they have the capacity for not only manual labor, but cognitive tasks as well. In addition to physical robots, Smart Robots can also be purely software based, residing in a computer as a software application with no moving parts or physical interaction with the world. In this instructor-led, live training, participants will learn the different technologies, frameworks and techniques for programming different types of mechanical Smart Robots, then apply this knowledge to complete their own Smart Robot projects. The course is divided into 4 sections, each consisting of three days of lectures, discussions, and hands-on robot development in a live lab environment. Each section will conclude with a practical hands-on project to allow participants to practice and demonstrate their acquired knowledge. The target hardware for this course will be simulated in 3D through simulation software. The ROS (Robot Operating System) open-source framework, C++ and Python will be used for programming the robots. By the end of this training, participants will be able to:
  • Understand the key concepts used in robotic technologies
  • Understand and manage the interaction between software and hardware in a robotic system
  • Understand and implement the software components that underpin Smart Robots
  • Build and operate a simulated mechanical Smart Robot that can see, sense, process, grasp, navigate, and interact with humans through voice
  • Extend a Smart Robot's ability to perform complex tasks through Deep Learning
  • Test and troubleshoot a Smart Robot in realistic scenarios
  Audience
  • Developers
  • Engineers
  Format of the course
  • Part lecture, part discussion, exercises and heavy hands-on practice
  Note
  • To customize any part of this course (programming language, robot model, etc.) please contact us to arrange.
  14 hodin
  The Azure Bot Service combines the power of the Microsoft Bot Framework and Azure functions to enable rapid development of intelligent bots. In this instructor-led, live training, participants will learn how to easily create an intelligent bot using Microsoft Azure By the end of this training, participants will be able to:
  • Learn the fundamentals of intelligent bots
  • Learn how to create intelligent bots using cloud applications
  • Understand how to use the Microsoft Bot Framework, the Bot Builder SDK, and the Azure Bot Service
  • Understand how to design bots using bot patterns
  • Develop their first intelligent bot using Microsoft Azure
  Audience
  • Developers
  • Hobbyists
  • Engineers
  • IT Professionals
  Format of the course
  • Part lecture, part discussion, exercises and heavy hands-on practice
  14 hodin
  A bot or chatbot is like a computer assistant that is used to automate user interactions on various messaging platforms and get things done faster without the need for users to speak to another human. In this instructor-led, live training, participants will learn how to get started in developing a bot as they step through the creation of sample chatbots using bot development tools and frameworks. By the end of this training, participants will be able to:
  • Understand the different uses and applications of bots
  • Understand the complete process in developing bots
  • Explore the different tools and platforms used in building bots
  • Build a sample chatbot for Facebook Messenger
  • Build a sample chatbot using Microsoft Bot Framework
  Audience
  • Developers interested in creating their own bot
  Format of the course
  • Part lecture, part discussion, exercises and heavy hands-on practice
  21 hodin
  This instructor-led, live training in České republice (online or onsite) is aimed at engineers who wish to learn about the applicability of artificial intelligence to mechatronic systems. By the end of this training, participants will be able to:
  • Gain an overview of artificial intelligence, machine learning, and computational intelligence.
  • Understand the concepts of neural networks and different learning methods.
  • Choose artificial intelligence approaches effectively for real-life problems.
  • Implement AI applications in mechatronic engineering.
  21 hodin
  In this instructor-led, live training in České republice, participants will learn how to start using ROS for their robotics projects through the use of robotics visualization and simulation tools. By the end of this training, participants will be able to:
  • Understand the basics of ROS.
  • Learn how to create a basic robotics project using ROS.
  • Learn how to use different tools for robotics including simulation and visualization tools.
  14 hodin
  ArduPilot je open source, bezpilotní vozidlo Autopilot Software Suite pro ovládání dronů. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na vývojáře a technické osoby, které chtějí navrhnout a vyvíjet bezpilotní dron. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
   Vytvoření vhodného rozvojového prostředí. Vyberte a použijte správné nástroje pro programování dronu. Pochopte a nastavte firmware, middleware a API stack. Testujte a degradujte svůj kód pomocí softwaru pro simulaci dronů.
  Formát kurzu
   Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
  Možnosti personalizace kurzu
   Tento výcvik je založen na open source autopilot software: ArduPilot. Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
  21 hodin
  Aerial Robotics je technologie, která se zabývá navržením a modelováním dronů, také známých jako bezpilotní letecké vozidla (UAV) a quadrotory. Řeší výzvu autonomního a inteligentního letu pro různé průmyslové aplikace. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na inženýry a vývojáře, kteří chtějí navrhnout, vyvíjet a testovat letadla tím, že zkoumají různé koncepty a nástroje letecké robotiky. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
   Pochopte základ letecké robotiky. Model a design UAV a quadrotorů. Naučte se základní principy řízení letu a plánování pohybu. Naučte se používat různé simulace nástroje pro letecké robotiky.
  Formát kurzu
   Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
  Možnosti personalizace kurzu
   Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
  7 hodin
  Drony (také známé jako bezpilotní letadla nebo UAV) jsou bezpilotní zařízení, které letí autonomně k plnění různých úkolů v mnoha oblastech a průmyslových odvětvích. Účinnost a technické schopnosti technologie dronů je užitečné v mnoha praktických aplikacích, jako jsou záchranné mise a mapování půdy pro zemědělství. Tento instruktor vedený, živý trénink (online nebo on-site) je zaměřen na každého, kdo chce porozumět základům UAS a aplikovat technologie dronů v plánování, operacích, řízení a analýze pro různé odvětví. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
   Získejte základní znalosti o UAV a dronech. Přečtěte si o klasifikacích a použití dronů, abyste našli vhodné UAV, které vyhovují různým potřebám. Posoudit možnosti dodání a předpisy pro pohodlnou provoz dronů. Pochopte rizika a etiku používání technologie dronů. Prozkoumejte budoucí využití a kapacity UAV včetně integrace s jinými technologiemi.
  Formát kurzu
   Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
  Možnosti personalizace kurzu
   Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
  21 hodin
  Drony, nebo bezpilotní letadla (UAV), se stávají významnými prostředky pro optimalizaci zemědělských a zemědělských metod. Technologie dronů poskytuje efektivní řešení pro zemědělské potřeby, jako je snížení času a nákladů na získání dat o pěstování a lepší udržitelnost. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na zemědělské techniky, výzkumné pracovníky a inženýry, kteří chtějí aplikovat leteckou robotiku při optimalizaci shromažďování a analýzy dat pro zemědělství. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
   Pochopte technologie dronů a s nimi související předpisy. Využijte drony k získání, zpracování a analýze dat o pěstování s cílem zlepšit zemědělské a zemědělské metody.
  Formát kurzu
   Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
  Možnosti personalizace kurzu
   Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.

  Momentálně pro tuto lokalitu nejsou naplánovány žádné kurzy.

  Víkendové Robotics kurzy, Večerní Robotics školení, Robotics přijímač, Robotics vedené školitelem, Víkendové Robotics školení, Večerní Robotics kurzy, Robotics koučování, Robotics lektor, Robotics školitel, Robotics počítačová školení, Robotics počítačové kurzy , Robotics kurzy, Robotics školení, Robotics on-site, Robotics uzavřená školení, Robotics individuální školení

  Slevy kurzů

  No course discounts for now.

  Informační bulletin slev

  Respektujeme soukromí vaší e-mailové adresy. Vaši adresu nebudeme předávat ani prodávat ostatním.
  Vždy můžete změnit své preference nebo se úplně odhlásit.

  Někteří z našich klientů

  is growing fast!

  We are looking to expand our presence in Czech Republic!

  As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Czech Republic
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

  We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

  If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

  Apply now!

  This site in other countries/regions