Microcontroller Počítačové Kurzy

Microcontroller Počítačové Kurzy

Online nebo na místě, instruktorem vedené živé školicí kurzy mikrokontrolérů demonstrují prostřednictvím praktické praxe, jak nastavit a naprogramovat mikrokontroléry pro použití při ovládání reálných zařízení, jako jsou světla, motory a senzory detekce pohybu. Mikrokontroléry lze také použít jako kompletní serverové systémy pro specializované úlohy, jako je tisk a webservis. Školení mikrokontrolérů je dostupné jako "online živé školení" nebo "na místě živé školení". Online živé školení (neboli „vzdálené živé školení“) se provádí prostřednictvím interaktivní vzdálené plochy . Živá školení na místě lze provádět lokálně v prostorách zákazníka v České republice nebo ve firemních školicích střediscích NobleProg v České republice. NobleProg -- Váš místní poskytovatel školení

Machine Translated

Microcontroller Návrh školení

Název školení
Doba trvání
Přehled
Název školení
Doba trvání
Přehled
21 hodin
In this instructor-led, live training in České republice, participants will learn how to program the Arduino for real-world usage, such as to control lights, motors and motion detection sensors. This course assumes the use of real hardware components in a live lab environment (not software-simulated hardware).  By the end of this training, participants will be able to:
 • Program Arduino to control lights, motors, and other devices.
 • Understand Arduino's architecture, including inputs and connectors for add-on devices.
 • Add third-party components such as LCDs, accelerometers, gyroscopes, and GPS trackers to extend Arduino's functionality.
 • Understand the various options in programming languages, from C to drag-and-drop languages.
 • Test, debug, and deploy the Arduino to solve real world problems.
14 hodin
Raspberry Pi je velmi malý, jednorázový počítač. V tomto instruktorově vedeném, živém tréninku se účastníci naučí, jak nastavit a programovat Raspberry Pi sloužit jako interaktivní a výkonný vestavěný systém. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Integrované rozvojové prostředí (IDE) pro maximální rozvojovou produktivitu Program Raspberry Pi pro ovládání zařízení, jako je snímač pohybu, alarmy, webové servery a tiskárny. Pochopte Raspberry Pi's architekturu, včetně vstupů a konektorů pro doplňkové zařízení. Pochopte různé možnosti v programovacích jazycích a operačních systémech Testovat, odstraňovat a rozvíjet Raspberry Pi pro řešení problémů v reálném světě
publikum
  Vývojáři Hardwarové / softwarové techniky Technické osoby ve všech odvětvích Hobbyisté
Formát kurzu
  Částečná přednáška, částečná diskuse, cvičení a těžká praxe
Poznámka
  Raspberry Pi Podporuje různé operační systémy a programovací jazyky. Tento kurz bude používat Raspbian založený na Linux jako operační systém a Python jako programovací jazyk. Chcete-li požádat o konkrétní nastavení, kontaktujte nás k uspořádání. Účastníci jsou zodpovědní za nákup Raspberry Pi hardwaru a komponent.
35 hodin
This instructor-led, live training in České republice (online or onsite) is aimed at engineers who wish to learn the design principles of microcontroller design.
35 hodin
This instructor-led, live training in České republice (online or onsite) is aimed at engineers who wish to learn how to use embedded C to program various types of microcontrollers based on different processor architectures (8051, ARM CORTEX M-3, and ARM9).
21 hodin
TensorFlow Lite for Microcontrollers je port TensorFlow Lite určený pro spuštění modelů strojového učení na mikrokontrolerech a jiných zařízeních s omezenou pamětí. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na inženýry, kteří chtějí psát, nabíjet a spustit modely strojového učení na velmi malých vestavěných zařízeních. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Instalace 0 0 0 0 0 Nabíjejte modely strojového učení na vestavěné zařízení, aby bylo možné detekovat řeč, klasifikovat obrázky atd. Přidejte AI do hardwarových zařízení bez spoléhání na síťovou konektivitu.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.

Momentálně pro tuto lokalitu nejsou naplánovány žádné kurzy.

Víkendové Microcontroller kurzy, Večerní Microcontroller školení, Microcontroller přijímač, Microcontroller vedené školitelem, Víkendové Microcontroller školení, Večerní Microcontroller kurzy, Microcontroller koučování, Microcontroller lektor, Microcontroller školitel, Microcontroller počítačová školení, Microcontroller počítačové kurzy , Microcontroller kurzy, Microcontroller školení, Microcontroller on-site, Microcontroller uzavřená školení, Microcontroller individuální školení

Slevy kurzů

No course discounts for now.

Informační bulletin slev

Respektujeme soukromí vaší e-mailové adresy. Vaši adresu nebudeme předávat ani prodávat ostatním.
Vždy můžete změnit své preference nebo se úplně odhlásit.

Někteří z našich klientů

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Czech Republic!

As a Business Development Manager you will:

 • expand business in Czech Republic
 • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
 • recruit local trainers and consultants

We offer:

 • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
 • high-tech automation
 • continuously upgraded course catalogue and content
 • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions