Microcontroller Počítačové Kurzy

Microcontroller Počítačové Kurzy

Lokální instruktorem vedené Microcontroller školení České republice.

Reference

★★★★★
★★★★★

Microcontroller Návrh školení

Název školení
Doba trvání
Přehled
Název školení
Doba trvání
Přehled
21 hodin
In this instructor-led, live training in České republice, participants will learn how to program the Arduino for real-world usage, such as to control lights, motors and motion detection sensors. This course assumes the use of real hardware components in a live lab environment (not software-simulated hardware).  By the end of this training, participants will be able to:
 • Program Arduino to control lights, motors, and other devices.
 • Understand Arduino's architecture, including inputs and connectors for add-on devices.
 • Add third-party components such as LCDs, accelerometers, gyroscopes, and GPS trackers to extend Arduino's functionality.
 • Understand the various options in programming languages, from C to drag-and-drop languages.
 • Test, debug, and deploy the Arduino to solve real world problems.
14 hodin
Raspberry Pi je velmi malý, jednorázový počítač. V tomto instruktorově vedeném, živém tréninku se účastníci naučí, jak nastavit a programovat Raspberry Pi sloužit jako interaktivní a výkonný vestavěný systém. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Integrované rozvojové prostředí (IDE) pro maximální rozvojovou produktivitu Program Raspberry Pi pro ovládání zařízení, jako je snímač pohybu, alarmy, webové servery a tiskárny. Pochopte Raspberry Pi's architekturu, včetně vstupů a konektorů pro doplňkové zařízení. Pochopte různé možnosti v programovacích jazycích a operačních systémech Testovat, odstraňovat a rozvíjet Raspberry Pi pro řešení problémů v reálném světě
publikum
  Vývojáři Hardwarové / softwarové techniky Technické osoby ve všech odvětvích Hobbyisté
Formát kurzu
  Částečná přednáška, částečná diskuse, cvičení a těžká praxe
Poznámka
  Raspberry Pi Podporuje různé operační systémy a programovací jazyky. Tento kurz bude používat Raspbian založený na Linux jako operační systém a Python jako programovací jazyk. Chcete-li požádat o konkrétní nastavení, kontaktujte nás k uspořádání. Účastníci jsou zodpovědní za nákup Raspberry Pi hardwaru a komponent.
35 hodin
This instructor-led, live training in České republice (online or onsite) is aimed at engineers who wish to learn the design principles of microcontroller design.
35 hodin
This instructor-led, live training in České republice (online or onsite) is aimed at engineers who wish to learn how to use embedded C to program various types of microcontrollers based on different processor architectures (8051, ARM CORTEX M-3, and ARM9).
21 hodin
TensorFlow Lite for Microcontrollers je port TensorFlow Lite určený pro spuštění modelů strojového učení na mikrokontrolerech a jiných zařízeních s omezenou pamětí. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na inženýry, kteří chtějí psát, nabíjet a spustit modely strojového učení na velmi malých vestavěných zařízeních. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Instalace 0 0 0 0 0 Nabíjejte modely strojového učení na vestavěné zařízení, aby bylo možné detekovat řeč, klasifikovat obrázky atd. Přidejte AI do hardwarových zařízení bez spoléhání na síťovou konektivitu.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.

Last Updated:

Víkendové Microcontroller kurzy, Večerní Microcontroller školení, Microcontroller přijímač, Microcontroller vedené školitelem, Víkendové Microcontroller školení, Večerní Microcontroller kurzy, Microcontroller koučování, Microcontroller lektor, Microcontroller školitel, Microcontroller počítačová školení, Microcontroller počítačové kurzy , Microcontroller kurzy, Microcontroller školení, Microcontroller on-site, Microcontroller uzavřená školení, Microcontroller individuální školení

Slevy kurzů

Informační bulletin slev

Respektujeme soukromí vaší e-mailové adresy. Vaši adresu nebudeme předávat ani prodávat ostatním.
Vždy můžete změnit své preference nebo se úplně odhlásit.

Někteří z našich klientů

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Czech Republic!

As a Business Development Manager you will:

 • expand business in Czech Republic
 • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
 • recruit local trainers and consultants

We offer:

 • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
 • high-tech automation
 • continuously upgraded course catalogue and content
 • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions