Flutter Počítačové Kurzy

Flutter Počítačové Kurzy

Online nebo na místě, živé kurzy Flutter vedené instruktorem demonstrují prostřednictvím interaktivních praktických cvičení, jak používat Flutter k rychlému vývoji mobilní aplikace, která běží na zařízeních iOS i Android. Flutter školení je k dispozici jako "online živé školení" nebo "na místě živé školení". Online živé školení (neboli "vzdálené živé školení") se provádí prostřednictvím interaktivní vzdálené plochy . Živá školení na místě lze provádět lokálně v prostorách zákazníka v České republice nebo ve firemních školicích střediscích NobleProg v České republice. NobleProg -- Váš místní poskytovatel školení

Machine Translated

Flutter Návrh školení

Název školení
Doba trvání
Přehled
Název školení
Doba trvání
Přehled
14 hodin
Business Logic Component (BLoC) je návrhový vzor společnosti Google, který umožňuje oddělení obchodní logiky od prezentační vrstvy.Toto živé školení vedené instruktorem (online nebo na místě) je zaměřeno na vývojáře, kteří se chtějí naučit používat BLoC Pattern ke správě stavu v různých aplikacích.Na konci tohoto školení budou účastníci schopni:
  Pochopte základní koncepty a architekturu BLoC. Vytvářejte, testujte a ladte BLoC. Přečtěte si o kontextu sestavení BLoC.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuze. Spousta cvičení a praxe. Praktická implementace v prostředí živé laboratoře.
Možnosti přizpůsobení kurzu
  Chcete-li požádat o školení na míru pro tento kurz, kontaktujte nás a domluvíme se.
14 hodin
In this instructor-led, live training in České republice (online or onsite), participants will learn how to use Flutter to rapidly develop a mobile app that runs on both iOS and Android devices.  By the end of this training, participants will be able to:
 • Quickly install the framework, IDE and other tooling to start developing.
 • Understand and use Google's Dart language to quickly prototype a mobile app.
 • Test and deploy mobile apps that run on both iOS and Android using a single code base.
 • Customize the app using a rich set of widgets, layouts and animations.
35 hodin
Flutter je open source UI toolkit vytvořený Google pro budování mobilních aplikací pro Android, iOS, web a další platformy z jedné kódové základny. Jako cross-platformový rámec snižuje náklady a složitost vytváření, navrhování a údržby aplikací. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na vývojáře, kteří chtějí používat Flutter k vytváření a výstavbě vysoce kvalitních mobilních aplikací pro Android, iOS a další platformy z společné kódy. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Vytvořte potřebné rozvojové prostředí pro začátek vytváření Flutter aplikací. Použijte programovací jazyk Dart pro vývoj kódu pro stavbu aplikací. Použijte Flutter widgety pro návrh a vytváření esteticky příjemného a snadno použitelného rozhraní. Rozvíjet a testovat aplikace na různých platformách (mobile, desktop, web, atd.a)
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
14 hodin
Flutter je open-source UI rámec vytvořený Google, který vám umožňuje vytvářet cross-platform aplikace pro Android, iOS, web a desktop operační systémy. Tento instruktor vedený, živý trénink (online nebo on-site) je zaměřen na vývojáře, kteří chtějí používat Flutter k vytvoření cross-platform aplikací. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Migrační aplikace od Java do Flutter. Integrovat Firebase záložní služby, jako je databáze, ověření a ukládání. Vytvořte animace a pokročilé funkce UI pro aplikaci.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali. Chcete-li se dozvědět více Flutter, navštivte prosím: https://flutter.io/

Momentálně pro tuto lokalitu nejsou naplánovány žádné kurzy.

Víkendové Flutter kurzy, Večerní Flutter školení, Flutter přijímač, Flutter vedené školitelem, Víkendové Flutter školení, Večerní Flutter kurzy, Flutter koučování, Flutter lektor, Flutter školitel, Flutter počítačová školení, Flutter počítačové kurzy , Flutter kurzy, Flutter školení, Flutter on-site, Flutter uzavřená školení, Flutter individuální školení

Slevy kurzů

No course discounts for now.

Informační bulletin slev

Respektujeme soukromí vaší e-mailové adresy. Vaši adresu nebudeme předávat ani prodávat ostatním.
Vždy můžete změnit své preference nebo se úplně odhlásit.

Někteří z našich klientů

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Czech Republic!

As a Business Development Manager you will:

 • expand business in Czech Republic
 • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
 • recruit local trainers and consultants

We offer:

 • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
 • high-tech automation
 • continuously upgraded course catalogue and content
 • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions