Embedded Linux Počítačové Kurzy

Embedded Linux Počítačové Kurzy

Online nebo na místě, instruktorem vedené živé kurzy Embedded Linuxu demonstrují prostřednictvím interaktivní diskuse a praktického procvičování základy Embedded Linuxu. Školení vestavěného Linuxu je dostupné jako „online živé školení“ nebo „živé školení na místě“. Online živé školení (neboli "vzdálené živé školení") se provádí prostřednictvím interaktivní vzdálené plochy . Živá školení na místě lze provádět lokálně v prostorách zákazníka v České republice nebo ve firemních školicích střediscích NobleProg v České republice. NobleProg -- Váš místní poskytovatel školení

Machine Translated

Kurzy v pracovní den probíhají mezi @start_time a @end_time

Kdy

Název školení
Doba trvání
Přehled
Název školení
Doba trvání
Přehled
14 hodin
This is a two day course covering all basic principles of building Embedded linux Systems, around 60% of the entire course time is practical hands-on implementation for real world application using the same standards and tools used in industry
14 hodin
A two day course consisting of around 60% hands-on labs focusing on Embedded Linux kernel internals, architecture, development and investigating how to write and integrate several types of device drivers. Who should attend? Engineers interested in Linux kernel development on Embedded systems and plateforms.
14 hodin
In this training, participants will learn how to build their own embedded Linux for the Raspberry Pi.
140 hodin
An embedded system is a computer system with a dedicated function within a larger mechanical or electrical system, often with real-time computing constraints.
35 hodin
Course Objectives To provide an understanding of the essentials of embedded GNU/Linux, how the bits and pieces fit together. What components are needed to build an embedded GNU/Linux system, where to get them from and how to configure/build/install them? Where to get help from? What about those software licenses? Hands-on exercises provide you with the necessary practical experience to go ahead and develop your own embedded GNU/Linux systems after completing this training successfully. Description This five day training class uses hands-on exercises combined with instruction to illustrate the concepts of embedded GNU/Linux. It is designed to bring you quickly up to speed. The philosophy, concepts and commands necessary to make effective use of GNU/Linux are described through a combination of theory and on-the-job training. Don't reinvent the wheel, but learn from an experienced trainer and take home a working knowledge of GNU/Linux and the ability to use it effectively in your own embedded development project. Who should attend? Managers, project managers, software-, hardware-, development-, systems engineers, testers, administrators, technicians and other parties interested in the technology, who want to understand as quickly as possible how Embedded GNU/Linux works. You must use GNU/Linux or you have to luxury to decide whether it makes sense to use it or not. Maybe you already tried to use Embedded GNU/Linux, but are not quite sure that you did everything the right way. You currently use a different operating system and wand to figure out whether GNU/Linux might better and/or cheaper. Delivery Options All the training material is English, but the presentation of it can be in English or in German, as you wish, worldwide.
 • on-site - instructor driven
 • on-line - instructor driven
 • on-site/on-line combination - instructor driven
 
35 hodin
Description This 5-day training class uses hands-on exercises combined with instruction to illustrate the concepts of GNU/Linux kernel internals and device driver development. It is desinged to bring you quickly up to speed. We describe processes, concepts and commands necessary to write GNU/Linux device drivers through a combination of theory and on-the-job training. Don't reinvent the wheel, but learn from an experienced trainer and take home a working knowledge and the ability to use it effectively in your own embedded development project. Who should attend? People with interest in or tasked with the development or evaluation of developing GNU/Linux device drivers like software engineers, field engineers, (project) managers, hardware engineers.
14 hodin
Integrated Linux, s jejím nižším nákladem, sledost nastavení a kompatibilnost s mnoho typů mikroprocesoru se stalo přirozený výběr pro vytvoření širokého obsahu zařízení jako chytré telefony, tablety, set-top boxy a MP3 hráči.V tomto instruktorům budou živým účastníkům tréničním učit, jak postavit inspirovaný systém z zemi nahoře. Z stavby minimalistických kernel k konfiguraci procesů bootup a initializace budou účastníci naučit nástroje, techniky a myndset, které potřebné k vytvoření úplně funkcionálního systému Linux.Pro další školy bude QEMU používat k emulaci hardware. Ostatní platformy, včetně skutečné hardware zařízení, mohou být považovány na případě.Formát kursu
  Částní předmět, částní diskusie, těžké záležitosti na provádění rukového provádění
35 hodin
This instructor-led, live training in České republice (online or onsite) is aimed at engineers who wish to implement NetApp ONTAP. By the end of this training, participants will be able to:
 • Set up and administer ONTAP 9.3 Cluster (3 days).
 • Safeguard data through Data Protection technologies (2 days).
21 hodin
TensorFlow Lite je otevřený zdrojový rámec pro hluboké učení pro provádění modelů na mobilních a vestavěných zařízeních s omezenými počítačovými a paměťovými zdroji. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na vývojáře, kteří chtějí používat TensorFlow Lite k implementaci modelů hlubokého učení na vestavěných zařízeních. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Instalace a konfigurace Tensorflow Lite na vestavěném zařízení. Pochopte pojmy a složky, které podléhají TensorFlow Lite. Konvertovat stávající modely strojového učení do TensorFlow Lite formátu pro výkon na vestavěných zařízeních. Pracujte v rámci omezení malých zařízení a TensorFlow Lite, přičemž se učíte, jak rozšířit své výchozí schopnosti. Využijte modely hlubokého učení na vestavěných zařízeních pro řešení problémů fyzického světa, jako je rozpoznávání obrazů a hlasu, předpověď vzorků a zahájení pohybů a reakcí z robotů a jiných vestavěných systémů v terénu.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
28 hodin
Popis Tento čtyřdenní trénink kombinuje teorii s praktickými cvičeními s cílem představit Yocto Project. Odpovídá často kladené otázky, jako jsou:
  Je opravdu nutné použít jinou verzi řetězce nástrojů / knihoven / balíčků pro každý a každý projekt GNU / Linux a jeden z nich, aby se následoval jiný pracovní tok? Můžete se ujistit, že vývojové prostředí je pro všechny vývojáře / dodavatele totožné a že můžete stále vyrábět stejné stavby jako dnes za 10+ let od teď? Může YP pomoci zjistit, pod jakými softwarovými licencí jsou licencovány balíčky, které používáte?
Hands-on sezení probíhají na cílovém hardwaru (např. Beagle Bone Černá Rev. C – 3 ) Po tréninku budete moci stáhnout docker obrázek s Ubuntu 14.x a všechny závislosti předinstalované plus příklady, aby pracovat s kurzy materiál ve svých vlastních laboratořích. Vezměte prosím na vědomí, že toto není úvodní kurz do Embedded GNU/Linux. Měli byste již vědět, jak GNU/Linux Embedded funguje a jak konfigurovat/budovat GNU/Linux jádro a jádro ovladače. Kdo by se měl účastnit? Už používáte GNU/Linux pro své projekty a pravděpodobně jste o nich slyšeli Yocto Project, ale neváhal jste se na ně podívat blíže, nebo jste se s ním potýkali. Nevíte, zda a jak může být váš každodenní pracovní tok uspořádán v YP a obecně se YP dostatečně komplikuje. Proč to všechno potřebujeme od té doby, abychom věděli, že všechno bylo (předpokládá se) mnohem jednodušší? Po tréninku byste měli být schopni rozhodnout, zda potřebujete YP nebo ne. Workshop je zaměřen na softwarové, vývojové, systémové inženýry, testéry, správce, inženýry a další zainteresované strany v YP, s solidním znalostí o Embedded GNU/Linux.
28 hodin
In this instructor-led, live training in České republice, participants will learn how to create a build system for embedded Linux based on Yocto Project. By the end of this training, participants will be able to:
 • Understand the fundamental concepts behind a Yocto Project build system, including recipes, metadata, and layers.
 • Build a Linux image and run it under emulation.
 • Save time and energy building embedded Linux systems.
7 hodin
Shadowsocks is an open-source, secure socks5 proxy. In this instructor-led, live training, participants will learn how to secure an internet connection through a Shadowsocks proxy. By the end of this training, participants will be able to:
 • Install and configure Shadowsocks on any of a number of supported platforms, including Windows, Linux, Mac, Android, iOS, and OpenWrt.
 • Deploy Shadosocks with package manager systems, such as pip, aur, freshports and others.
 • Run Shadowsocks on mobile devices and wireless networks.
 • Understand how Shadowsocks encrypts messages and ensures integrity and authenticity.
 • Optimize a Shadowsocks server
Audience
 • Network engineers
 • System Administrators
 • Computer technicians
Format of the course
 • Part lecture, part discussion, exercises and heavy hands-on practice
7 hodin
The LEDE Project (Linux Embedded Development Environment) is a Linux operating system based on OpenWrt. It is a complete replacement for the vendor-supplied firmware of a wide range of wireless routers and non-network devices. In this instructor-led, live training, participants will learn how to set up a LEDE based wireless router. Audience
 • Network administrators and technicians
Format of the course
 • Part lecture, part discussion, exercises and heavy hands-on practice
7 hodin
Buildroot je open-source projekt, který obsahuje skripty, které produkují křižovatku nástrojů, přizpůsobitelný obraz kořenového souborového systému a Linux jádro pro vestavěné zařízení. Během tohoto praktického kurzu se účastníci naučí, jak ho používat:
  Jak vybrat software, který vstupuje do kořenového souborového systému. Jak přidat nové balíčky a upravit stávající. Jak přidat podporu pro nové vestavěné desky.
Během kurzu budou produkovány obrázky bootovatelného souborového systému. Dálkové kurzy jsou dodány pomocí emulátoru QEMU, zatímco ve třídě je možné použít buď QEMU nebo skutečné vestavěné desky výběru trenéra. Další projekty s podobnými cíli zahrnují projekt Yocto a OpenWRT. Prosím, použijte tyto prezentace k určení, který z nich je správnou volbou pro vaše potřeby.

Last Updated:

Víkendové Embedded Linux kurzy, Večerní Embedded Linux školení, Embedded Linux přijímač, Embedded Linux vedené školitelem, Víkendové Embedded Linux školení, Večerní Embedded Linux kurzy, Embedded Linux koučování, Embedded Linux lektor, Embedded Linux školitel, Embedded Linux počítačová školení, Embedded Linux počítačové kurzy , Embedded Linux kurzy, Embedded Linux školení, Embedded Linux on-site, Embedded Linux uzavřená školení, Embedded Linux individuální školení

Slevy kurzů

No course discounts for now.

Informační bulletin slev

Respektujeme soukromí vaší e-mailové adresy. Vaši adresu nebudeme předávat ani prodávat ostatním.
Vždy můžete změnit své preference nebo se úplně odhlásit.

Někteří z našich klientů

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Czech Republic!

As a Business Development Manager you will:

 • expand business in Czech Republic
 • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
 • recruit local trainers and consultants

We offer:

 • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
 • high-tech automation
 • continuously upgraded course catalogue and content
 • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions