Yocto Project Počítačové Kurzy

Yocto Project Počítačové Kurzy

Lokální instruktorem vedené Yocto Project školení České republice.

Reference

★★★★★
★★★★★

Yocto Project Návrh školení

Název školení
Doba trvání
Přehled
Název školení
Doba trvání
Přehled
28 hodin
Popis Tento čtyřdenní trénink kombinuje teorii s praktickými cvičeními s cílem představit Yocto Project. Odpovídá často kladené otázky, jako jsou:
  Je opravdu nutné použít jinou verzi řetězce nástrojů / knihoven / balíčků pro každý a každý projekt GNU / Linux a jeden z nich, aby se následoval jiný pracovní tok? Můžete se ujistit, že vývojové prostředí je pro všechny vývojáře / dodavatele totožné a že můžete stále vyrábět stejné stavby jako dnes za 10+ let od teď? Může YP pomoci zjistit, pod jakými softwarovými licencí jsou licencovány balíčky, které používáte?
Hands-on sezení probíhají na cílovém hardwaru (např. Beagle Bone Černá Rev. C – 3 ) Po tréninku budete moci stáhnout docker obrázek s Ubuntu 14.x a všechny závislosti předinstalované plus příklady, aby pracovat s kurzy materiál ve svých vlastních laboratořích. Vezměte prosím na vědomí, že toto není úvodní kurz do Embedded GNU/Linux. Měli byste již vědět, jak GNU/Linux Embedded funguje a jak konfigurovat/budovat GNU/Linux jádro a jádro ovladače. Kdo by se měl účastnit? Už používáte GNU/Linux pro své projekty a pravděpodobně jste o nich slyšeli Yocto Project, ale neváhal jste se na ně podívat blíže, nebo jste se s ním potýkali. Nevíte, zda a jak může být váš každodenní pracovní tok uspořádán v YP a obecně se YP dostatečně komplikuje. Proč to všechno potřebujeme od té doby, abychom věděli, že všechno bylo (předpokládá se) mnohem jednodušší? Po tréninku byste měli být schopni rozhodnout, zda potřebujete YP nebo ne. Workshop je zaměřen na softwarové, vývojové, systémové inženýry, testéry, správce, inženýry a další zainteresované strany v YP, s solidním znalostí o Embedded GNU/Linux.
28 hodin
In this instructor-led, live training in České republice, participants will learn how to create a build system for embedded Linux based on Yocto Project. By the end of this training, participants will be able to:
 • Understand the fundamental concepts behind a Yocto Project build system, including recipes, metadata, and layers.
 • Build a Linux image and run it under emulation.
 • Save time and energy building embedded Linux systems.

Last Updated:

Nadcházející Yocto Project Školení

Víkendové Yocto Project kurzy, Večerní Yocto Project školení, Yocto Project přijímač, Yocto Project vedené školitelem, Víkendové Yocto Project školení, Večerní Yocto Project kurzy, Yocto Project koučování, Yocto Project lektor, Yocto Project školitel, Yocto Project počítačová školení, Yocto Project počítačové kurzy , Yocto Project kurzy, Yocto Project školení, Yocto Project on-site, Yocto Project uzavřená školení, Yocto Project individuální školení

Slevy kurzů

Informační bulletin slev

Respektujeme soukromí vaší e-mailové adresy. Vaši adresu nebudeme předávat ani prodávat ostatním.
Vždy můžete změnit své preference nebo se úplně odhlásit.

Někteří z našich klientů

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Czech Republic!

As a Business Development Manager you will:

 • expand business in Czech Republic
 • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
 • recruit local trainers and consultants

We offer:

 • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
 • high-tech automation
 • continuously upgraded course catalogue and content
 • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions