Data Integration Počítačové Kurzy

Data Integration Počítačové Kurzy

Online nebo na místě, živé kurzy datové integrace vedené instruktorem demonstrují prostřednictvím interaktivních praktických cvičení základy a pokročilé koncepty datové integrace. Školení o integraci dat je k dispozici jako "online živé školení" nebo "na místě živé školení". Online živé školení (neboli "vzdálené živé školení") se provádí prostřednictvím interaktivní vzdálené plochy . Živá školení na místě lze provádět lokálně v prostorách zákazníka v České republice nebo ve firemních školicích střediscích NobleProg v České republice. NobleProg -- Váš místní poskytovatel školení

Machine Translated

Data Integration Podkategorie

Data Integration Návrh školení

Název školení
Doba trvání
Přehled
Název školení
Doba trvání
Přehled
14 hodin
Oracle GoldenGate je softwarový produkt pro replikace a migraci v reálném čase přes různé databáze. Poskytuje spolehlivou, bezpečnou a jednoduchou platformu pro transformaci a integraci dat na velké databázi. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na sysadminy a vývojáře, kteří chtějí nastavit, implementovat a spravovat Oracle GoldenGate pro transformaci dat. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Nastavení a nastavení Oracle GoldenGate. Rozumět Oracle replikace databází pomocí nástroje Oracle GoldenGate. Přečtěte si o tématu Oracle GoldenGate architektura. Konfigurovat a provádět replikaci a migraci databáze. Optimalizace Oracle GoldenGate výkonu a problémové řešení problémů.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
21 hodin
Pentaho Data Integration is an open-source data integration tool for defining jobs and data transformations. In this instructor-led, live training, participants will learn how to use Pentaho Data Integration's powerful ETL capabilities and rich GUI to manage an entire big data lifecycle and maximize the value of data within their organization. By the end of this training, participants will be able to:
 • Create, preview, and run basic data transformations containing steps and hops
 • Configure and secure the Pentaho Enterprise Repository
 • Harness disparate sources of data and generate a single, unified version of the truth in an analytics-ready format.
 • Provide results to third-part applications for further processing
Audience
 • Data Analyst
 • ETL developers
Format of the course
 • Part lecture, part discussion, exercises and heavy hands-on practice
28 hodin
Pentaho Open Source BI Suite Community Edition (CE) is a business intelligence package that provides data integration, reporting, dashboards, and load capabilities. In this instructor-led, live training, participants will learn how to maximize the features of Pentaho Open Source BI Suite Community Edition (CE). By the end of this training, participants will be able to:
 • Install and configure Pentaho Open Source BI Suite Community Edition (CE)
 • Understand the fundamentals of Pentaho CE tools and their features
 • Build reports using Pentaho CE
 • Integrate third party data into Pentaho CE
 • Work with big data and analytics in Pentaho CE
Audience
 • Programmers
 • BI Developers
Format of the course
 • Part lecture, part discussion, exercises and heavy hands-on practice
Note
 • To request a customized training for this course, please contact us to arrange.
21 hodin
KNIME Analytics Platform is a leading open source option for data-driven innovation, helping you discover the potential hidden in your data, mine for fresh insights, or predict new futures. With more than 1000 modules, hundreds of ready-to-run examples, a comprehensive range of integrated tools, and the widest choice of advanced algorithms available, KNIME Analytics Platform is the perfect toolbox for any data scientist and business analyst. This course for KNIME Analytics Platform is an ideal opportunity for beginners, advanced users and KNIME experts to be introduced to KNIME, to learn how to use it more effectively, and how to create clear, comprehensive reports based on KNIME workflows
35 hodin
KNIME to skr koná jméno Konstanz Information Miner, to je platforma určená pro integraci, interaktivní analýzu a hlášení dat, k dispozici na základě principu volného a otevřeného softwaru. KNIME umožňuje integraci mnoha rórozmanitých komponentóv z oblasti strojového učení (ang. machine learning) a explorace dat (ang. data mining) díky modulárnímu konceptu únikového zpracování data. Grafický uživatelský rozhraní a využití JDBC  umožňuje snadné a rychlé sestavování uzlovów (ang. nodes) s cílem spojit s sebou rózelené zdrojeópodíl dat s přihlédnutím k procesu předběžné zpracování - ETL  a modelování, analýzy a vizualizace dat bez nutnosti používání programování (nebo v minimální míře). KNIME Do jisté míry, jako pokročilý analytický nástroj, lze považovat za alternativu SAS. Od roku 2006 KNIME se používá v farmaceutickém výzkumu, stejně jako v jiných oblastech, jako je analýza dat zákazníka (CRM), business intelligence (BI) a analýza finančních dat.
14 hodin
Sensor Fusion is the combination and integration of data from multiple sensors to provide a more accurate, reliable and contextual view of data. Sensor Fusion implementations require algorithms to filter and integrate different data sources.    Audience This course is targeted at engineers, programmers and architects who deal with multi-sensor implementations.    
21 hodin
In this instructor-led, live training in České republice, participants will learn how to use Talend Open Studio for ESB to create, connect, mediate and manage services and their interactions. By the end of this training, participants will be able to
 • Integrate, enhance and deliver ESB technologies as single packages in a variety of deployment environments.
 • Understand and utilize Talend Open Studio's most used components.
 • Integrate any application, database, API, or Web services.
 • Seamlessly integrate heterogeneous systems and applications.
 • Embed existing Java code libraries to extend projects.
 • Leverage community components and code to extend projects.
 • Rapidly integrate systems, applications and data sources within a drag-and-drop Eclipse environment.
 • Reduce development time and maintenance costs by generating optimized, reusable code.
28 hodin
Talend Open Studio pro Big Data je open source ETL nástroj pro zpracování velkých dat. To zahrnuje rozvojové prostředí k interakci s Big Data zdroji a cíli, a provádět práce bez nutnosti psát kód. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na technické osoby, které chtějí zavést Talend Open Studio pro Big Data s cílem zjednodušit proces čtení a čtení prostřednictvím Big Data. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Instalace a nastavení Talend Open Studio pro Big Data. Připojte se k Big Data systémům, jako jsou Cloudera, HortonWorks, MapR, Amazon EMR a Apache. Pochopte a nastavte velké datové komponenty a konektory Open Studio's. Nastavení parametrů pro automatické generování kódu MapReduce. Použijte rozhraní Open Studio's drag-and-drop pro spuštění Hadoop pracovních míst. Prototyp velkých datových potrubí. Automatizace projektů integrace velkých dat.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
14 hodin
Talend Administrativní centrum (TAC) je centralizovaná příkazová aplikace Talend softwarové soupravy. Je implementován Talend řešení jako webová aplikace a integruje další Talend nástroje pro efektivní správu informačních procesů. Talend Administrativní centrum umožňuje svým uživatelům spravovat své obchodní systémy a přeměňovat datové sady na poznatky, které jsou pro podnik užitečné. Tento instruktor vedený, živé školení (online nebo on-site) je zaměřen na systémových správců, vědců údajů a obchodních analytiků, kteří chtějí vytvořit Talend Administrativní centrum pro implementaci a řízení rolí a úkolů organizace. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Instalace a nastavení Talend Administrativní centrum. Pochopte a realizujte základy řízení Talend Vytvořit, rozvíjet a provozovat podnikatelské projekty nebo úkoly v Talend. Monitorování bezpečnosti datových souborů a rozvoj obchodních rutín na základě rámce TAC. Získejte širší porozumění velkým datovým aplikacím.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
7 hodin
Talend Cloud je platformou s otevřeným zdrojem, která poskytuje konečné řešení pro integraci a správu dat. Talend Cloud se specializuje na velké data, kvalitu dat, správu dat a integraci aplikací pro podniky. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na správce dat a vývojáře, kteří chtějí spravovat, monitorovat a provozovat procesy integrace dat pomocí Talend cloudových služeb. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Navigujte do konzole Talend Management pro správu uživatelů a rolí na platformě. Hodnocení údajů k nalezení a pochopení relevantních datových souborů. Vytvořte potrubí pro zpracování a monitorování údajů v klidu nebo v akci. Připravte data pro analýzu, abyste získali poznatky relevantní pro podnikání.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.

Momentálně pro tuto lokalitu nejsou naplánovány žádné kurzy.

Víkendové Data Integration kurzy, Večerní Data Integration školení, Data Integration přijímač, Data Integration vedené školitelem, Víkendové Data Integration školení, Večerní Data Integration kurzy, Data Integration koučování, Data Integration lektor, Data Integration školitel, Data Integration počítačová školení, Data Integration počítačové kurzy , Data Integration kurzy, Data Integration školení, Data Integration on-site, Data Integration uzavřená školení, Data Integration individuální školení

Slevy kurzů

No course discounts for now.

Informační bulletin slev

Respektujeme soukromí vaší e-mailové adresy. Vaši adresu nebudeme předávat ani prodávat ostatním.
Vždy můžete změnit své preference nebo se úplně odhlásit.

Někteří z našich klientů

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Czech Republic!

As a Business Development Manager you will:

 • expand business in Czech Republic
 • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
 • recruit local trainers and consultants

We offer:

 • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
 • high-tech automation
 • continuously upgraded course catalogue and content
 • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions