Talend Počítačové Kurzy

Talend Počítačové Kurzy

Online nebo na místě, živé kurzy Talend vedené instruktory demonstrují prostřednictvím interaktivních praktických cvičení základy a pokročilá témata Talendu. Talend školení je k dispozici jako "online živé školení" nebo "na místě živé školení". Online živé školení (neboli „vzdálené živé školení“) se provádí prostřednictvím interaktivní vzdálené plochy . Živá školení na místě lze provádět lokálně v prostorách zákazníka v České republice nebo ve firemních školicích střediscích NobleProg v České republice. NobleProg -- Váš místní poskytovatel školení

Machine Translated

Talend Návrh školení

Název školení
Doba trvání
Přehled
Název školení
Doba trvání
Přehled
21 hodin
In this instructor-led, live training in České republice, participants will learn how to use Talend Open Studio for ESB to create, connect, mediate and manage services and their interactions. By the end of this training, participants will be able to
 • Integrate, enhance and deliver ESB technologies as single packages in a variety of deployment environments.
 • Understand and utilize Talend Open Studio's most used components.
 • Integrate any application, database, API, or Web services.
 • Seamlessly integrate heterogeneous systems and applications.
 • Embed existing Java code libraries to extend projects.
 • Leverage community components and code to extend projects.
 • Rapidly integrate systems, applications and data sources within a drag-and-drop Eclipse environment.
 • Reduce development time and maintenance costs by generating optimized, reusable code.
28 hodin
Talend Open Studio pro Big Data je open source ETL nástroj pro zpracování velkých dat. To zahrnuje rozvojové prostředí k interakci s Big Data zdroji a cíli, a provádět práce bez nutnosti psát kód. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na technické osoby, které chtějí zavést Talend Open Studio pro Big Data s cílem zjednodušit proces čtení a čtení prostřednictvím Big Data. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Instalace a nastavení Talend Open Studio pro Big Data. Připojte se k Big Data systémům, jako jsou Cloudera, HortonWorks, MapR, Amazon EMR a Apache. Pochopte a nastavte velké datové komponenty a konektory Open Studio's. Nastavení parametrů pro automatické generování kódu MapReduce. Použijte rozhraní Open Studio's drag-and-drop pro spuštění Hadoop pracovních míst. Prototyp velkých datových potrubí. Automatizace projektů integrace velkých dat.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
14 hodin
Talend Administrativní centrum (TAC) je centralizovaná příkazová aplikace Talend softwarové soupravy. Je implementován Talend řešení jako webová aplikace a integruje další Talend nástroje pro efektivní správu informačních procesů. Talend Administrativní centrum umožňuje svým uživatelům spravovat své obchodní systémy a přeměňovat datové sady na poznatky, které jsou pro podnik užitečné. Tento instruktor vedený, živé školení (online nebo on-site) je zaměřen na systémových správců, vědců údajů a obchodních analytiků, kteří chtějí vytvořit Talend Administrativní centrum pro implementaci a řízení rolí a úkolů organizace. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Instalace a nastavení Talend Administrativní centrum. Pochopte a realizujte základy řízení Talend Vytvořit, rozvíjet a provozovat podnikatelské projekty nebo úkoly v Talend. Monitorování bezpečnosti datových souborů a rozvoj obchodních rutín na základě rámce TAC. Získejte širší porozumění velkým datovým aplikacím.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
7 hodin
Talend Cloud je platformou s otevřeným zdrojem, která poskytuje konečné řešení pro integraci a správu dat. Talend Cloud se specializuje na velké data, kvalitu dat, správu dat a integraci aplikací pro podniky. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na správce dat a vývojáře, kteří chtějí spravovat, monitorovat a provozovat procesy integrace dat pomocí Talend cloudových služeb. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Navigujte do konzole Talend Management pro správu uživatelů a rolí na platformě. Hodnocení údajů k nalezení a pochopení relevantních datových souborů. Vytvořte potrubí pro zpracování a monitorování údajů v klidu nebo v akci. Připravte data pro analýzu, abyste získali poznatky relevantní pro podnikání.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.

Momentálně pro tuto lokalitu nejsou naplánovány žádné kurzy.

Víkendové Talend kurzy, Večerní Talend školení, Talend přijímač, Talend vedené školitelem, Víkendové Talend školení, Večerní Talend kurzy, Talend koučování, Talend lektor, Talend školitel, Talend počítačová školení, Talend počítačové kurzy , Talend kurzy, Talend školení, Talend on-site, Talend uzavřená školení, Talend individuální školení

Slevy kurzů

No course discounts for now.

Informační bulletin slev

Respektujeme soukromí vaší e-mailové adresy. Vaši adresu nebudeme předávat ani prodávat ostatním.
Vždy můžete změnit své preference nebo se úplně odhlásit.

Někteří z našich klientů

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Czech Republic!

As a Business Development Manager you will:

 • expand business in Czech Republic
 • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
 • recruit local trainers and consultants

We offer:

 • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
 • high-tech automation
 • continuously upgraded course catalogue and content
 • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions