Corporate Compliance Počítačové Kurzy

Corporate Compliance Počítačové Kurzy

Online nebo na místě, živé kurzy Corporate Compliance vedené instruktorem demonstrují prostřednictvím interaktivní diskuse a praktického procvičování základy a pokročilá témata Corporate Compliance. Školení Corporate Compliance je dostupné jako "online živé školení" nebo "na místě živé školení". Online živé školení (neboli "vzdálené živé školení") se provádí prostřednictvím interaktivní vzdálené plochy . Živá školení na místě lze provádět lokálně v prostorách zákazníka v České republice nebo ve firemních školicích střediscích NobleProg v České republice. NobleProg -- Váš místní poskytovatel školení

Machine Translated

Reference

★★★★★
★★★★★

Corporate Compliance Návrh školení

Název školení
Doba trvání
Přehled
Název školení
Doba trvání
Přehled
21 hodin
Audiance All staff who need a working knowledge of Compliance and the Management of Risk Format of the course A combination of:
 • Facilitated Discussions
 • Slide Presentations
 • Case Studies
 • Examples
Course Objectives By the end of this course, delegates will be able to:
 • Understand the major facets of Compliance and the national and international efforts being made to manage the risk related to it
 • Define the ways in which a company and its staff might set up a Compliance Risk Management Framework
 • Detail the roles of Compliance Officer and Money Laundering Reporting Officer and how they should be integrated into a business
 • Understand some other “hot spots” in Financial Crime – especially as they relate to International Business, Offshore Centres and High-Net-Worth Clients
21 hodin
Popis : Basel III je globální regulační normou pro přiměřenost bankovního kapitálu, testování stresu a riziko likvidity trhu. Po prvním dohodě Baselského výboru pro bankovní dohled v roce 2010 byly změny dohody prodlouženy na 31. března 2019. Basel III posiluje požadavky na bankovní kapitál tím, že zvyšuje bankovní likviditu a snižuje bankovní výnosy. Basel III se liší od Basel I & II v tom, že vyžaduje různé úrovně rezerv pro různé formy vkladů a jiných typů půjček, takže je nepřekračuje tolik, jak to funguje vedle Basel I a Basel II. Tento komplexní a neustále se měnící krajina může být obtížné udržet se, náš kurz a školení vám pomůže řídit pravděpodobné změny a jejich dopad na vaši instituci. Jsme akreditováni a tréninkovým partnerem Basel Certification Institute a tak je zajištěna kvalita a vhodnost našich školení a materiálů, aby byly aktuální a efektivní. cílů :
  Příprava na Certified Basel Professional Examination. Definovat praktické strategie a techniky pro definici, měření, analýzu, zlepšení a kontrolu provozního rizika v rámci bankovní organizace.
Cílové publikum :
  Členové rady s rizikovými odpovědnostmi CRO a hlavy rizika Management Členové týmu rizika Management Kompatibilita, právní a IT podpora zaměstnanců Finanční a úvěrové analytiky Portfolio manažeři Ratingová agentura analytiků
Přehled :
  Úvod do Baselských norem a pozměňování Baselské dohody (III) Nařízení o trhu, úvěru, konkurenci a riziku likvidity Testování stresu pro různé rizikové opatření, včetně toho, jak formulovat a dodávat testy stresu Pravděpodobné dopady Basel III na mezinárodní bankovní průmysl, včetně demonstrací jeho praktické aplikace Potřeba nových bazilických norem Basel III normy Cíle Basel III normy Basel III – časový řád
28 hodin
Description: This four day event (CGEIT training) is the ultimate preparation for exam time and is designed to ensure that you pass the challenging CGEIT exam on your first attempt.
The CGEIT qualification is an internationally recognised symbol of excellence in IT governance awarded by ISACA. It is designed for professionals responsible for managing IT governance or with significant advisory or assurance responsibility for IT governance.
Achieving CGEIT status will provide you with wider recognition in the marketplace, as well as increased influence at executive level. Objectives: This seminar has been designed to prepare Delegates for the CGEIT examination by enabling them to supplement their existing knowledge and understanding to be better prepared to pass the exam, as defined by ISACA. Target Audience: Our training course is for IT and business professionals, with significant IT governance experience who are undertaking the CGEIT exam.
21 hodin
Course goal: To ensure that an individual has the core understanding of GRC processes and capabilities, and the skills to integrate governance, performance management, risk management, internal control, and compliance activities. Overview:
 • GRC Basic terms and definitions
 • Principles of GRC
 • Core components, practices and activities
 • Relationship of GRC to other disciplines

 
7 hodin
HIPAA (Health Insurance Portability and Accountability Act of 1996) je zákon ve Spojených státech, který stanoví ustanovení o soukromí a bezpečnosti údajů pro zpracování a ukládání zdravotních informací. Tyto pokyny jsou dobrým standardem, který je třeba dodržovat při vývoji zdravotních aplikací bez ohledu na území. HIPAA kompatibilní aplikace jsou uznány a více důvěryhodné na celém světě. V tomto instruktorově vedeném, živém tréninku (na dálku) se účastníci naučí základy HIPAA, když projdou řadou praktických cvičení v živém laboratoři. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Rozumět základům HIPAA Vývoj zdravotních aplikací, které jsou v souladu s HIPAA Použijte vývojářské nástroje pro dodržování HIPAA
publikum
  Vývojáři Správce produktů Úředníci pro ochranu osobních údajů
Formát kurzu
  Částečná přednáška, částečná diskuse, cvičení a těžká praxe.
Poznámka
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
7 hodin
V Japonsku jsou platební služby regulovány dvěma oddělenými částmi právních předpisů:
  Zákon o prodejních instalacích Platební služby Zákon
Tento instruktor vedený, živý trénink (online nebo on-site) je zaměřen na odborníky na dodržování platebních služeb, kteří chtějí vytvořit, implementovat a provádět program dodržování v rámci organizace. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Pochopte pravidla stanovená vládními regulačními orgány pro poskytovatele platebních služeb. Vytvořit vnitřní politiky a postupy potřebné k uspokojení vládních předpisů. Zavedení programu dodržování předpisů, který je v souladu s příslušnými zákony. Zajišťuje, aby všechny firemní procesy a postupy byly v souladu s programem shody. Vyhýbejte se reputaci podniku a zároveň ho chráníte před žalobami.
Formát kurzu
  Interaktivní přednášky, diskuze a cvičení.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
14 hodin
HiTrust (Health Information Trust) je organizace složená z zástupců v odvětví zdravotnictví. HiTrust CSF (Společný bezpečnostní rámec) je soubor standardů, které pomáhají organizacím splňovat požadavky na dodržování bezpečnostních předpisů a předpisů. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na vývojáře a správce, kteří chtějí vyrábět software a produkty, které jsou kompatibilní s HiTRUST. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Pochopte klíčové koncepty HiTrust CSF (Společný bezpečnostní rámec). Identifikujte administrativní a bezpečnostní kontrolní domény HITRUST CSF. Přečtěte si o různých typech hodnocení a skóre HiTrust. Pochopte proces certifikace a požadavky na dodržování HiTrust. Poznejte nejlepší postupy a tipy pro přijetí přístupu HiTrust.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.

Momentálně pro tuto lokalitu nejsou naplánovány žádné kurzy.

Víkendové Corporate Compliance kurzy, Večerní Corporate Compliance školení, Corporate Compliance přijímač, Corporate Compliance vedené školitelem, Víkendové Corporate Compliance školení, Večerní Corporate Compliance kurzy, Corporate Compliance koučování, Corporate Compliance lektor, Corporate Compliance školitel, Corporate Compliance počítačová školení, Corporate Compliance počítačové kurzy , Corporate Compliance kurzy, Corporate Compliance školení, Corporate Compliance on-site, Corporate Compliance uzavřená školení, Corporate Compliance individuální školení

Slevy kurzů

No course discounts for now.

Informační bulletin slev

Respektujeme soukromí vaší e-mailové adresy. Vaši adresu nebudeme předávat ani prodávat ostatním.
Vždy můžete změnit své preference nebo se úplně odhlásit.

Někteří z našich klientů

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Czech Republic!

As a Business Development Manager you will:

 • expand business in Czech Republic
 • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
 • recruit local trainers and consultants

We offer:

 • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
 • high-tech automation
 • continuously upgraded course catalogue and content
 • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions