Scrum.org Počítačové Kurzy

Scrum.org Počítačové Kurzy

Scrum.org poskytuje školení nejvyšší kvality, včetně nejpokročilejších školicích materiálů a certifikovaných profesionálních školitelů Scrum™ (PST), kteří je poskytují. Učební plán a výukový software jsou vysoce vyladěné a standardizované. Školicí materiály vytváří a udržuje zakladatel Scrum.org a spolutvůrce Scrumu Ken Schwaber s komunitou PST, což pomáhá zajistit, aby byly vždy v souladu s tím, co se děje v organizacích, a aby byly aktuální s nejnovějšími postupy. Kurzy jsou poskytovány po celém světě. Lektoři přinášejí do kurzů svůj vlastní styl a zkušenosti, ale všichni lektoři používají stejné materiály po celém světě, takže studenti se učí ze stejného obsahu bez ohledu na to, kde se kurz vyučuje a kdo jej vyučuje.

Machine Translated

Reference

★★★★★
★★★★★

Scrum.org Návrh školení

Název školení
Doba trvání
Přehled
Název školení
Doba trvání
Přehled
14 hodin
This instructor-led, live training in České republice (online or onsite) is aimed at product owners who wish to gain knowledge of advanced techniques for successful product ownership in dynamic and challenging environments as a Professional Scrum Product Owner II (PSPO II). By the end of this training, participants will be able to:
 • Understand advanced strategies for maximizing the value delivered by the product and prioritize effectively in complex situations.
 • Apply refined backlog management techniques to ensure the team works on the most valuable items, and collaborate with stakeholders to refine and split user stories.
 • Engage with diverse stakeholders, manage their expectations, and effectively incorporate their feedback into the product development process.
 • Gain insights into scaling Scrum, managing multiple Product Backlogs, and coordinating efforts in larger product development environments.
14 hodin
Školení vám umožní rozvíjet vaše kompetence, naučit se pokročilé znalosti, techniky, nástroje a postupy v oblasti vedení projektů založených na „rámci Scrum“ z pohledu Scrum Mastera – lídra zodpovědného za pochopení a aplikaci [ 0] účinnost. Školení je přirozeným pokračováním cesty rozvoje pro Scrum Masters.Školení je věnováno mistrům Scrum, kteří mají zájem dále rozvíjet, zavádět a zlepšovat efektivitu Scrum v organizaci.Školení se skládá z věcné části, workshopů, praktických ukázek. V rámci školení jsou účastníci připravováni na certifikaci - Scrum Master level II prostřednictvím testovací zkoušky a mají možnost absolvovat certifikační zkoušku.

Momentálně pro tuto lokalitu nejsou naplánovány žádné kurzy.

Víkendové Scrum.org kurzy, Večerní Scrum.org školení, Scrum.org přijímač, Scrum.org vedené školitelem, Víkendové Scrum.org školení, Večerní Scrum.org kurzy, Scrum.org koučování, Scrum.org lektor, Scrum.org školitel, Scrum.org počítačová školení, Scrum.org počítačové kurzy , Scrum.org kurzy, Scrum.org školení, Scrum.org on-site, Scrum.org uzavřená školení, Scrum.org individuální školení

Slevy kurzů

No course discounts for now.

Informační bulletin slev

Respektujeme soukromí vaší e-mailové adresy. Vaši adresu nebudeme předávat ani prodávat ostatním.
Vždy můžete změnit své preference nebo se úplně odhlásit.

Někteří z našich klientů

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Czech Republic!

As a Business Development Manager you will:

 • expand business in Czech Republic
 • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
 • recruit local trainers and consultants

We offer:

 • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
 • high-tech automation
 • continuously upgraded course catalogue and content
 • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions