Qt Počítačové Kurzy

Qt Počítačové Kurzy

Online nebo na místě, živé kurzy Qt vedené instruktory demonstrují prostřednictvím interaktivních praktických cvičení, jak vytvářet grafická uživatelská rozhraní a aplikace pro různé platformy pomocí Qt. Školení Qt je k dispozici jako „online živé školení“ nebo „živé školení na místě“. Online živé školení (neboli „vzdálené živé školení“) se provádí prostřednictvím interaktivní vzdálené plochy . Živá školení na místě lze provádět lokálně v prostorách zákazníka v České republice nebo ve firemních školicích střediscích NobleProg v České republice. NobleProg -- Váš místní poskytovatel školení

Machine Translated

Qt Podkategorie

Qt Návrh školení

Název školení
Doba trvání
Přehled
Název školení
Doba trvání
Přehled
21 hodin
This instructor-led, live training in České republice (online or onsite) is aimed at persons who wish to program a visually attractive software application using Python and the Qt UI framework. By the end of this training, participants will be able to:
 • Set up a development environment that includes all needed libraries, packages and frameworks.
 • Create a desktop or server application whose user interface functions smoothly and is visually appealing.
 • Implement various UI elements and effects, including widgets, charts, layers, etc. to achieve maximum effect in usability.
 • Implement good UI design and code organization during the design and development phase.
 • Test and debug the application.
21 hodin
This instructor-led, live training in České republice provides in-depth coverage of Qt and its modules. By the end of this training, participants will have the necessary knowledge and practice to develop their own C++ application using Qt.
35 hodin
C++ je objektově orientovaný programovací jazyk založený na C. Qt je rámec pro vývoj GUI pro aplikace C++. Distribuované aplikace C++ často používají sdělovací knihovnu, jako je ZeroMQ, aby komunikovaly asynchronně s jinými komponenty, službami a aplikacemi. Zpráva je nejprve serializována pomocí serializace protokolu, jako je Protocol Buffers, který umožňuje, aby zprávy byly přenášeny jako sestavené byty, které jsou menší a lehčí než JSON nebo XML soubory. Tento instruktor-ledovaný, živý trénink (online nebo on-site) poskytuje úvodní pokrytí C++, Qt GUI rámce a různých komunikačních technologií, jako je ZeroMQ a Protocol Buffers, které lze použít k psaní distribuovaných aplikací. Do konce tohoto tréninku budou účastníci mít potřebné znalosti a praxi k psaní a sestavování žádosti pomocí C++, Qt a gcc na Linux Centos 6/7. Účastníci budou také integrovat asynchronní schopnosti sdělování pomocí Zero MQ a Protocol Buffers. Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
7 hodin
This instructor-led, live training in České republice (online or onsite) is aimed at web designers who wish to build cross platform and dynamic UIs using Qt Quick and QML. By the end of this training, participants will be able to:
 • Design prototypes for application UIs using QML.
 • Create and implement an application's UI elements using QML.
 • Implement animations, transforms, and transitions to create a more responsive experience for users of the application.

Momentálně pro tuto lokalitu nejsou naplánovány žádné kurzy.

Víkendové Qt kurzy, Večerní Qt školení, Qt přijímač, Qt vedené školitelem, Víkendové Qt školení, Večerní Qt kurzy, Qt koučování, Qt lektor, Qt školitel, Qt počítačová školení, Qt počítačové kurzy , Qt kurzy, Qt školení, Qt on-site, Qt uzavřená školení, Qt individuální školení

Slevy kurzů

No course discounts for now.

Informační bulletin slev

Respektujeme soukromí vaší e-mailové adresy. Vaši adresu nebudeme předávat ani prodávat ostatním.
Vždy můžete změnit své preference nebo se úplně odhlásit.

Někteří z našich klientů

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Czech Republic!

As a Business Development Manager you will:

 • expand business in Czech Republic
 • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
 • recruit local trainers and consultants

We offer:

 • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
 • high-tech automation
 • continuously upgraded course catalogue and content
 • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions