Grafana Počítačové Kurzy

Grafana Počítačové Kurzy

Místní, instruktorem vedená živá školení Grafana prostřednictvím interaktivního praktického cvičení demonstrují použití Grafana pro monitorování a vizualizaci dat. Grafana je k dispozici jako „živé školení na místě“ nebo „vzdálené živé školení“. Živé školení na místě lze provádět místně v prostorách zákazníka v České republice nebo ve firemních školicích střediscích NobleProg v České republice . Vzdálené živé školení se provádí prostřednictvím interaktivní vzdálené plochy. NobleProg - váš místní poskytovatel školení

Machine Translated

Reference

★★★★★
★★★★★

Grafana Návrh školení

Název školení
Doba trvání
Přehled
Název školení
Doba trvání
Přehled
14 hodin
Grafana je vizualizace a metrická analytická souprava. Grafana zobrazuje vizuální zobrazení dat v reálném čase pro analýzu aplikací. Grafana je nejčastěji používán pro domácí automatizaci, řízení procesů a další. Cílem kurzu je seznámit se s moderním nástrojem vizualizace dat používaným pro systémový monitoring - Grafana. Kurz je zaměřen na použití Grafana v časovém datovém prostředí. Účastníci získají operační a administrativní dovednosti denně pracovat s Grafana a nejoblíbenějšími datovými zdroji, jako jsou Prometheus a Graphite. Kromě toho je prezentován Loki - moderní, Grafana integrovaný přístup k získávání a prozkoumání záznamů. Kurz je založen na hands-on workshop, který bude trvat asi 75% kurzu času. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Vytvořte potřebné rozvojové prostředí, aby se začalo vytvářet vizualizace v Grafana. Uložte Grafana pro vysokou dostupnost. Přizpůsobte panely a dashboards datem. Nastavení reverzního proxy pro rychlé nabití.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
14 hodin
Grafana je open source vizualizace a metrické analytické soupravy pro vizualizace dat v reálném čase aplikace analytiky. Graphite je open source software pro sledování a grafování dat počítačového systému. Společně s Grafana a Gaphite, uživatelé jsou schopni rychle diagnostikovat systémové problémy a monitorovat výkon systému. Tento instruktor vedený, živý trénink (online nebo on-site) je zaměřen na webové vývojáře a DevOps inženýry, kteří chtějí vizualizovat a monitorovat data s Grafana a Graphite. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Shromažďujte a vizualizujte metriky o systémech a aplikacích. Vytvořte klient StatsD pro shromažďování aplikací. Vytvořte informativní a dynamické dashboards s Grafana. Shromažďujte poznatky z pozadí výkonu.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.

Last Updated:

Víkendové Grafana kurzy, Večerní Grafana školení, Grafana přijímač, Grafana vedené školitelem, Víkendové Grafana školení, Večerní Grafana kurzy, Grafana koučování, Grafana lektor, Grafana školitel, Grafana počítačová školení, Grafana počítačové kurzy , Grafana kurzy, Grafana školení, Grafana on-site, Grafana uzavřená školení, Grafana individuální školení

Slevy kurzů

Informační bulletin slev

Respektujeme soukromí vaší e-mailové adresy. Vaši adresu nebudeme předávat ani prodávat ostatním.
Vždy můžete změnit své preference nebo se úplně odhlásit.

Někteří z našich klientů

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Czech Republic!

As a Business Development Manager you will:

 • expand business in Czech Republic
 • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
 • recruit local trainers and consultants

We offer:

 • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
 • high-tech automation
 • continuously upgraded course catalogue and content
 • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions