Grafana Počítačové Kurzy

Grafana Počítačové Kurzy

Místní, instruktorem vedená živá školení Grafana prostřednictvím interaktivního praktického cvičení demonstrují použití Grafana pro monitorování a vizualizaci dat. Grafana je k dispozici jako „živé školení na místě“ nebo „vzdálené živé školení“. Živé školení na místě lze provádět místně v prostorách zákazníka v České republice nebo ve firemních školicích střediscích NobleProg v České republice . Vzdálené živé školení se provádí prostřednictvím interaktivní vzdálené plochy. NobleProg - váš místní poskytovatel školení

Machine Translated

Reference

★★★★★
★★★★★

Grafana Návrh Školení

Název školení
Doba trvání
Přehled
Název školení
Doba trvání
Přehled
14 hodin
Grafana je vizualizace a metrická analytická souprava. Grafana zobrazuje vizuální zobrazení dat v reálném čase pro analýzu aplikací. Grafana je nejčastěji používán pro domácí automatizaci, řízení procesů a další. Cílem kurzu je seznámit se s moderním nástrojem vizualizace dat používaným pro systémový monitoring - Grafana. Kurz je zaměřen na použití Grafana v časovém datovém prostředí. Účastníci získají operační a administrativní dovednosti denně pracovat s Grafana a nejoblíbenějšími datovými zdroji, jako jsou Prometheus a Graphite. Kromě toho je prezentován Loki - moderní, Grafana integrovaný přístup k získávání a prozkoumání záznamů. Kurz je založen na hands-on workshop, který bude trvat asi 75% kurzu času. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Vytvořte potřebné rozvojové prostředí, aby se začalo vytvářet vizualizace v Grafana. Uložte Grafana pro vysokou dostupnost. Přizpůsobte panely a dashboards datem. Nastavení reverzního proxy pro rychlé nabití.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
14 hodin
Grafana je open source vizualizace a metrické analytické soupravy pro vizualizace dat v reálném čase aplikace analytiky. Graphite je open source software pro sledování a grafování dat počítačového systému. Společně s Grafana a Gaphite, uživatelé jsou schopni rychle diagnostikovat systémové problémy a monitorovat výkon systému. Tento instruktor vedený, živý trénink (online nebo on-site) je zaměřen na webové vývojáře a DevOps inženýry, kteří chtějí vizualizovat a monitorovat data s Grafana a Graphite. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Shromažďujte a vizualizujte metriky o systémech a aplikacích. Vytvořte klient StatsD pro shromažďování aplikací. Vytvořte informativní a dynamické dashboards s Grafana. Shromažďujte poznatky z pozadí výkonu.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.

Last Updated:

Nadcházející Grafana Školení

Víkendové Grafana kurzy, Večerní Grafana školení, Grafana přijímač, Grafana vedené školitelem, Víkendové Grafana školení, Večerní Grafana kurzy, Grafana koučování, Grafana lektor, Grafana školitel, Grafana počítačová školení, Grafana počítačové kurzy , Grafana kurzy, Grafana školení, Grafana on-site, Grafana uzavřená školení, Grafana individuální školení

Slevy Kurzů

Informační Bulletin Slev

Respektujeme soukromí vaší e-mailové adresy. Vaši adresu nebudeme předávat ani prodávat ostatním.
Vždy můžete změnit své preference nebo se úplně odhlásit.

Někteří z našich klientů

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Czech Republic!

As a Business Development Manager you will:

 • expand business in Czech Republic
 • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
 • recruit local trainers and consultants

We offer:

 • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
 • high-tech automation
 • continuously upgraded course catalogue and content
 • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions