UiPath Počítačové Kurzy

UiPath Počítačové Kurzy

Online nebo na místě, živé kurzy UiPath vedené instruktorem demonstrují prostřednictvím interaktivních diskuzí a praktických cvičení, jak používat UiPath pro automatizaci každodenních úkolů. Školení UiPath je dostupné jako "online živé školení" nebo "na místě živé školení". Online živé školení (neboli „vzdálené živé školení“) se provádí prostřednictvím interaktivní vzdálené plochy . Živá školení na místě lze provádět lokálně v prostorách zákazníka v České republice nebo ve firemních školicích střediscích NobleProg v České republice. NobleProg -- Váš místní poskytovatel školení

Machine Translated

Reference

★★★★★
★★★★★

UiPath Návrh školení

Název školení
Doba trvání
Přehled
Název školení
Doba trvání
Přehled
28 hodin
In this instructor-led, live training in České republice (onsite or remote), participants will learn how to create an automation workflow, manipulate data within the workflow, debug issues and set up the necessary end-to-end infrastructure needed to deploy a full-fledged robotic workflow. By the end of this training, participants will be able to:
 • Design, deploy and manage a robotic workforce that mimics real employees.
 • Apply this RPA solution to various business areas, including finance, BPO, software, and insurance.
14 hodin
Inteligentní automatizace procesů (IPA) označuje použití Artificial Intelligence (AI) , robotiky a integrace se službami třetích stran za účelem rozšíření výkonu RPA. Toto školení vedené instruktory, na místě nebo na dálku, je zaměřeno na technické osoby, které chtějí zřídit nebo rozšířit systém RPA s inteligentnějšími schopnostmi. Na konci tohoto školení budou účastníci schopni:
 • Nainstalujte a nakonfigurujte UiPath IPA.
 • Povolte robotům spravovat další roboty.
 • Aplikujte počítačové vidění k přesnému vyhledání objektů obrazovky.
 • Povolte roboty, které mohou detekovat jazykové vzorce a provádět analýzu sentimentu na nestrukturovaném obsahu.
Formát kurzu
 • Interaktivní přednáška a diskuse.
 • Spousta cvičení a cvičení.
 • Praktická implementace v prostředí živé laboratoře.
Možnosti přizpůsobení kurzu
 • Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás a domluvte se.
 • Chcete-li se dozvědět více o UiPath IPA, navštivte prosím: https: // www. UiPath .com / rpa / inteligentní-automatizace procesů
21 hodin
In this instructor-led, live training in České republice (onsite or remote), participants will learn how to create an automation workflow, manipulate data within the workflow, debug issues and set up the necessary end-to-end infrastructure needed to deploy a full-fledged robotic workflow. By the end of this training, participants will be able to:
 • Design, deploy and manage a robotic workforce that mimics real employees.
 • Apply this RPA solution to various business areas, including finance, BPO, software, and insurance.
21 hodin
UiPath je nástroj RPA (Robotic Process Automation) pro automatizaci každodenních úkolů organizace, osvobozující zaměstnance od každodenní rutiny práce. UiPath Používá diagramy, průtokové grafy a možnosti vlečení a klesání k definování činností pro automatizaci. Umožňuje pohodlné řízení úkolů založených na pravidlech a umožňuje sdílení a opětovné využití komponent mezi různými projekty a týmy. Rozšířitelná architektura používá prediktivní analýzu, kognitivní schopnosti a umělou inteligenci k automatizaci složitých procesů. V tomto výcviku vedeném instruktorem se účastníci naučí, jak postavit podnikový robot a používat více robotů paralelně, aby zvýšili efektivitu práce s nástrojem UiPath RPA. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Vytvořte si jednoduchý podnikatelský robot. Správa zdrojového kódu pomocí TFS. Využijte Orchestrator Queues & transakce. Přidejte snímače do UiPath Studio.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
14 hodin
This instructor-led, live training in České republice (online or onsite) is aimed at SAP power users and consultants who wish to create, deploy and manage software robots to automate repetitive human tasks in SAP. By the end of this training, participants will be able to:
 • Install and configure UIPath on both the server and client.
 • Identify tasks that are suitable for automation with software robots.
 • Understand how UIPath differs from other automation tools.
 • Test and deploy UIPath software robots to automate tedious and time-consuming tasks in SAP.
7 hodin
This instructor-led, live training in České republice (online or onsite) is aimed at business analysists and project managers who wish to carry out business analysis using the UiPath RPA tool. By the end of this training, participants will be able to:
 • Learn about the architecture and key features of UiPath RPA tool.
 • Understand the role of an RPA business analyst.
 • Map the business requirements and track the RPA process.
35 hodin
UiPath je nástroj RPA (Robotic Process Automation) pro automatizaci každodenních úkolů organizace, osvobozující zaměstnance od každodenní rutiny nazpaměť. UiPath používá diagramy, vývojové diagramy a možnosti přetažení k definování činností pro automatizaci. Umožňuje pohodlnou správu úloh založených na pravidlech a umožňuje sdílení a opětovné použití komponent mezi různými projekty a týmy.UiPath rozšiřitelná architektura využívá prediktivní analytiku, kognitivní schopnosti a umělou inteligenci k automatizaci složitých procesů.V tomto živém školení vedeném instruktorem (na místě nebo na dálku) se účastníci naučí, jak používat pokročilé funkce v UiPath Studiu, a také využít ReFramework k vytváření sofistikovaných agentů se schopnostmi AI (pochopení dokumentů).Na konci tohoto školení budou účastníci schopni:
  Spravujte pokročilé UiPath projekty RPA. Vytvořte robotickou pracovní sílu na podnikové úrovni pomocí ReFramework. Extrahujte informace z nestrukturovaných datových zdrojů (např. faktur, obrázků). Vytvářejte pokročilé aplikace s funkcemi strojového učení / AI (např. detekce spamu).
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuze Spousta cvičení a praxe Praktická implementace v prostředí živé laboratoře

Momentálně pro tuto lokalitu nejsou naplánovány žádné kurzy.

Víkendové UiPath kurzy, Večerní UiPath školení, UiPath přijímač, UiPath vedené školitelem, Víkendové UiPath školení, Večerní UiPath kurzy, UiPath koučování, UiPath lektor, UiPath školitel, UiPath počítačová školení, UiPath počítačové kurzy , UiPath kurzy, UiPath školení, UiPath on-site, UiPath uzavřená školení, UiPath individuální školení

Slevy kurzů

No course discounts for now.

Informační bulletin slev

Respektujeme soukromí vaší e-mailové adresy. Vaši adresu nebudeme předávat ani prodávat ostatním.
Vždy můžete změnit své preference nebo se úplně odhlásit.

Někteří z našich klientů

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Czech Republic!

As a Business Development Manager you will:

 • expand business in Czech Republic
 • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
 • recruit local trainers and consultants

We offer:

 • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
 • high-tech automation
 • continuously upgraded course catalogue and content
 • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions