Svelte Počítačové Kurzy

Svelte Počítačové Kurzy

Online nebo na místě, živé kurzy Svelte vedené instruktory demonstrují prostřednictvím interaktivních praktických cvičení, jak vytvářet frontendové aplikace a uživatelská rozhraní se Svelte. Štíhlé školení je k dispozici jako "online živé školení" nebo "na místě živé školení". Online živé školení (neboli "vzdálené živé školení") se provádí prostřednictvím interaktivní vzdálené plochy . Živá školení na místě lze provádět lokálně v prostorách zákazníka v České republice nebo ve firemních školicích střediscích NobleProg v České republice. NobleProg -- Váš místní poskytovatel školení

Machine Translated

Svelte Návrh školení

Název školení
Doba trvání
Přehled
Název školení
Doba trvání
Přehled
14 hodin
Svelte je open-source front-end komponentní framework, který poskytuje moderní prostředí pro vytváření statických webových aplikací a opakovaně použitelné komponenty pro jakýkoli druh projektu.Toto živé školení vedené instruktorem (online nebo na místě) je zaměřeno na středně pokročilé vývojáře, kteří se chtějí naučit pokročilé koncepty a funkce Svelte pro vývoj webových aplikací.Na konci tohoto školení budou účastníci schopni:
  Používejte pokročilé techniky pro vývoj aplikací Svelte. Vyvíjejte webové aplikace s rámcem Svelte. Rychlý prototyp pomocí TailwindCSS a DaisyUI.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuze. Spousta cvičení a cvičení. Praktická implementace v prostředí živé laboratoře.
Možnosti přizpůsobení kurzu
  Chcete-li požádat o školení na míru pro tento kurz, kontaktujte nás a domluvíme se.
14 hodin
Svelte.js je JavaScript compiler pro vytváření efektivního kódu, který zlepšuje výkonnost spuštění klienta. Pomocí Svelte.js mohou uživatelé vytvářet frontend aplikace a uživatelské rozhraní. Tento instruktor-ledovaný, živý trénink (online nebo on-site) je zaměřen na webové vývojáře, kteří chtějí používat Svelte.js pro frontend vývoj. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Rozvíjet frontend aplikace a uživatelské rozhraní s Sveltes.js. Pre-render webové aplikace na serveru ke zlepšení SEO. Použijte Svelete.js jako alternativu k React.js, Angular a Vue.js.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
14 hodin
Svelte je kompilátor pro budování uživatelských rozhraní. To se liší od rámců, jako jsou React a Vue v tom, že konvertuje kód aplikace do JavaScript v době stavby, spíše než interpretovat ji v průběhu času. Nepoužívá virtuální dom. Tento instruktor vedený, živý trénink (na dálku nebo na dálku) je zaměřen na vývojáře, kteří chtějí používat Svelte k vývoji webových aplikací, které jsou rychlejší než React aplikace a jsou jednodušší k konstrukci. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Začněte psát webovou aplikaci rychle a s minimálním překročením. Napište webové aplikace, které se zabývají stavem bez spoléhání na externí závislosti nebo pluginy. Použijte funkce, jako je stylování rozsahu, aby se odstranila potřeba dodatečných rozšíření a přizpůsobený syntax pro CSS. Vytvořte samostatné Svelte komponenty a integrujte je do kódové základny existujícího React projektu.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.

Momentálně pro tuto lokalitu nejsou naplánovány žádné kurzy.

Víkendové Svelte kurzy, Večerní Svelte školení, Svelte přijímač, Svelte vedené školitelem, Víkendové Svelte školení, Večerní Svelte kurzy, Svelte koučování, Svelte lektor, Svelte školitel, Svelte počítačová školení, Svelte počítačové kurzy , Svelte kurzy, Svelte školení, Svelte on-site, Svelte uzavřená školení, Svelte individuální školení

Slevy kurzů

No course discounts for now.

Informační bulletin slev

Respektujeme soukromí vaší e-mailové adresy. Vaši adresu nebudeme předávat ani prodávat ostatním.
Vždy můžete změnit své preference nebo se úplně odhlásit.

Někteří z našich klientů

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Czech Republic!

As a Business Development Manager you will:

 • expand business in Czech Republic
 • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
 • recruit local trainers and consultants

We offer:

 • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
 • high-tech automation
 • continuously upgraded course catalogue and content
 • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions