Splunk Počítačové Kurzy

Splunk Počítačové Kurzy

Místní, instruktorem vedené živé tréninkové kurzy Splunk prostřednictvím interaktivního praktického cvičení demonstrují, jak vyhledávat, analyzovat a vizualizovat data pomocí Splunk . Splunk školení je k dispozici jako „živé školení na místě“ nebo „vzdálené živé školení“. Živé školení na místě lze provádět místně v prostorách zákazníka v České republice nebo ve firemních školicích střediscích NobleProg v České republice . Vzdálené živé školení se provádí prostřednictvím interaktivní vzdálené plochy. NobleProg - váš místní poskytovatel školení

Machine Translated

Reference

★★★★★
★★★★★

Splunk Návrh školení

Název školení
Doba trvání
Přehled
Název školení
Doba trvání
Přehled
14 hodin
This instructor-led, live training in České republice (online or onsite) is aimed at data analysts and data scientists who wish to search, analyze, and visualize data using Splunk. By the end of this training, participants will be able to:
 • Install and configure Splunk.
 • Collect and index all kinds of machine data.
 • Implement real-time search, analysis and visualization of large datasets.
 • Create and share complex dashboards and reports.
14 hodin
Splunk je softwarová platforma používaná pro vyhledávání, analýzu a vizualizace strojově generovaných velkých dat. Tento instruktor vedený, živé školení (online nebo on-site) je zaměřen na analytiky údajů, vědce údajů a inženýry údajů, kteří chtějí provádět pokročilé vyhledávání údajů, analýzy a vizualizace pomocí Splunk. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Vytvořte aplikaci Splunk a technologický doplněk. Použijte různé metody a zdroje vstupu dat. Provádění pokročilého vyhledávání, analýzy a vizualizace velkých datových setů. Přizpůsobte a sdílejte dashboards a zprávy.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Tento trénink je založen na nejnovější verzi Splunk. Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
14 hodin
Splunk je softwarová platforma používaná pro vyhledávání, analýzu a vizualizace strojově generovaných velkých dat. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na inženýry, kteří chtějí dostat data do Splunk indexů a manipulovat s daty v Splunk. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Použijte různé metody a zdroje vstupu dat. Instalace, konfigurace, řízení a monitorování předchozích zařízení. Manipulace surových dat v Splunk. Vytvořte si Splunk Diag.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Tento trénink je založen na nejnovější verzi Splunk. Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.

Last Updated:

Víkendové Splunk kurzy, Večerní Splunk školení, Splunk přijímač, Splunk vedené školitelem, Víkendové Splunk školení, Večerní Splunk kurzy, Splunk koučování, Splunk lektor, Splunk školitel, Splunk počítačová školení, Splunk počítačové kurzy , Splunk kurzy, Splunk školení, Splunk on-site, Splunk uzavřená školení, Splunk individuální školení

Slevy kurzů

Informační bulletin slev

Respektujeme soukromí vaší e-mailové adresy. Vaši adresu nebudeme předávat ani prodávat ostatním.
Vždy můžete změnit své preference nebo se úplně odhlásit.

Někteří z našich klientů

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Czech Republic!

As a Business Development Manager you will:

 • expand business in Czech Republic
 • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
 • recruit local trainers and consultants

We offer:

 • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
 • high-tech automation
 • continuously upgraded course catalogue and content
 • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions