Serverless Framework Počítačové Kurzy

Serverless Framework Počítačové Kurzy

Online nebo na místě, instruktorem vedené živé školicí kurzy Serverless Framework demonstrují prostřednictvím interaktivních praktických cvičení, jak používat Serverless Framework k vytváření a nasazování aplikací mikroslužeb. Školení Serverless Framework je k dispozici jako "online živé školení" nebo "na místě živé školení". Online živé školení (neboli „vzdálené živé školení“) se provádí prostřednictvím interaktivní vzdálené plochy . Živá školení na místě lze provádět lokálně v prostorách zákazníka v České republice nebo ve firemních školicích střediscích NobleProg v České republice. NobleProg -- Váš místní poskytovatel školení

Machine Translated

Kurzy v pracovní den probíhají mezi @start_time a @end_time

Kdy

Název školení
Doba trvání
Přehled
Název školení
Doba trvání
Přehled
21 hodin
Serverless je DevOps architektura, která umožňuje vytváření a implementaci vysoce skálovatelných podnikových aplikací bez poskytování jakéhokoli serveru. Kubernetes je platformou s otevřeným zdrojem pro výstavbu projektů založených na kontejnerech a v cloudu. Rámec bez serveru lze integrovat s Kubernetes, aby byla poskytnuta automatizovaná hostingová infrastruktura nezbytná pro spuštění implementací CaaS a FaaS. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na vývojáře a DevOps inženýry, kteří chtějí využít bezserverového přístupu k budování podnikových aplikací v Kubernetes. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Nastavit a nastavit Kubernetes systém, aby se začal rozvíjet s bezserverovou architekturou. Pochopte koncepty a principy, které jsou základními pro serverové prostředí. Používejte řetězce nástrojů nezbytné pro bezserverový vývoj a integrovejte je s Kubernetes složkami. Využijte své dovednosti v Python programovacím jazyce a aplikujte je k implementaci bezserverových systémů. Bezpečné podnikové aplikace, které jsou umístěny prostřednictvím bezserverového rámce na Kubernetes. Využijte moderní metody cloud computing při optimalizaci pracovních toků DevOps zpracování úkolů.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
14 hodin
The Serverless Framework is a web framework for building applications on serverless computing platforms such as AWS Lambda, Azure Functions, IBM Cloud Functions, Google Cloud Functions, etc. This instructor-led, live training (online or onsite) is aimed at developers who wish to use Serverless Framework on AWS and other cloud platforms to create and deploy microservice applications. By the end of this training, participants will be able to:
 • Set up Serverless Framework to work with compute services such as AWS Lambda.
 • Reduce the complexity and cost of deploying microservices on different cloud platforms.
 • Emit and capture events and execute functions automatically.
Format of the Course
 • Interactive lecture and discussion.
 • Lots of exercises and practice.
 • Hands-on implementation in a live-lab environment.
Course Customization Options 
 • Sample applications and functions can written in a number of languages (Python, Java, Scala, C#, etc.), please contact us to request your preference.
 • To request a customized training for this course, please contact us to arrange.
 • To learn more about Serverless Framework, please visit: https://github.com/serverless/serverless
7 hodin
Fn Project je open-source, bezserverová platforma, která může být spuštěna v jakémkoli cloudu nebo v domácím prostředí. Fn lze hostit na různých Docker podporovaných platformách, jako je Amazon Web Services (AWS), Microsoft Azure a Google Cloud. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na programátory a vývojáře, kteří chtějí používat Fn při vytváření bezserverových aplikací a služeb. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Nastavení Fn pro vytváření adresářů a funkcí. Vytvořte aplikace pomocí různých programovacích jazyků. Monitorování funkcí pro řešení problémů ve fázi vývoje a implementace.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.

Last Updated:

Víkendové Serverless Framework kurzy, Večerní Serverless Framework školení, Serverless Framework přijímač, Serverless Framework vedené školitelem, Víkendové Serverless Framework školení, Večerní Serverless Framework kurzy, Serverless Framework koučování, Serverless Framework lektor, Serverless Framework školitel, Serverless Framework počítačová školení, Serverless Framework počítačové kurzy , Serverless Framework kurzy, Serverless Framework školení, Serverless Framework on-site, Serverless Framework uzavřená školení, Serverless Framework individuální školení

Slevy kurzů

No course discounts for now.

Informační bulletin slev

Respektujeme soukromí vaší e-mailové adresy. Vaši adresu nebudeme předávat ani prodávat ostatním.
Vždy můžete změnit své preference nebo se úplně odhlásit.

Někteří z našich klientů

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Czech Republic!

As a Business Development Manager you will:

 • expand business in Czech Republic
 • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
 • recruit local trainers and consultants

We offer:

 • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
 • high-tech automation
 • continuously upgraded course catalogue and content
 • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions