Quarkus Počítačové Kurzy

Quarkus Počítačové Kurzy

Online nebo na místě, živé kurzy Quarkus vedené instruktory demonstrují prostřednictvím interaktivních praktických cvičení, jak používat Quarkus k vytváření, testování a nasazování aplikací, plně poháněných Javou, ale s menším využitím zdrojů. Quarkus školení je k dispozici jako "online živé školení" nebo "na místě živé školení". Online živé školení (neboli "vzdálené živé školení") se provádí prostřednictvím interaktivní vzdálené plochy . Živá školení na místě lze provádět lokálně v prostorách zákazníka v České republice nebo ve firemních školicích střediscích NobleProg v České republice. NobleProg -- Váš místní poskytovatel školení

Machine Translated

Reference

★★★★★
★★★★★

Kdy

Název školení
Doba trvání
Přehled
Název školení
Doba trvání
Přehled
14 hodin
Quarkus je open source Java rámec určený pro vývoj Kubernetes-native a cloud-native aplikací. Poskytuje plnou škálu možností, které jsou optimalizovány pro rychlé start-up, nízké využití paměti a efektivní kódování a běh času. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na vývojáře, kteří chtějí používat Quarkus k vytváření, testování a implementaci aplikací, plně napájených Java, ale s méně využíváním zdrojů. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Vytvořte potřebné rozvojové prostředí k zahájení vývoje aplikací s Quarkus. Vytvořte, sestavíte a spustíte aplikace v domácím režimu pomocí GraalVM. Použijte Quarkus nástroje a rozšíření pro budování domorodých aplikací pomocí Maven. Kontejnerizovat, provádět a implementovat aplikace s Docker.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Tento kurz se zaměřuje na Quarkus, ale mohou být vyžadovány další softwarové nástroje, jako je Apache Maven, GraalVM a Docker. Prosím, informujte nás, jestli máte nějaké konkrétní požadavky. Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.

Last Updated:

Víkendové Quarkus kurzy, Večerní Quarkus školení, Quarkus přijímač, Quarkus vedené školitelem, Víkendové Quarkus školení, Večerní Quarkus kurzy, Quarkus koučování, Quarkus lektor, Quarkus školitel, Quarkus počítačová školení, Quarkus počítačové kurzy , Quarkus kurzy, Quarkus školení, Quarkus on-site, Quarkus uzavřená školení, Quarkus individuální školení

Slevy kurzů

No course discounts for now.

Informační bulletin slev

Respektujeme soukromí vaší e-mailové adresy. Vaši adresu nebudeme předávat ani prodávat ostatním.
Vždy můžete změnit své preference nebo se úplně odhlásit.

Někteří z našich klientů

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Czech Republic!

As a Business Development Manager you will:

 • expand business in Czech Republic
 • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
 • recruit local trainers and consultants

We offer:

 • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
 • high-tech automation
 • continuously upgraded course catalogue and content
 • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions