FastAPI Počítačové Kurzy

FastAPI Počítačové Kurzy

Online nebo na místě, živé kurzy FastAPI vedené instruktory demonstrují prostřednictvím interaktivních praktických cvičení, jak používat FastAPI s Pythonem ke snadnějšímu a rychlejšímu vytváření, testování a nasazování RESTful API. Školení FastAPI je dostupné jako "online živé školení" nebo "na místě živé školení". Online živé školení (neboli „vzdálené živé školení“) se provádí prostřednictvím interaktivní vzdálené plochy . Živá školení na místě lze provádět lokálně v prostorách zákazníka v České republice nebo ve firemních školicích střediscích NobleProg v České republice. NobleProg -- Váš místní poskytovatel školení

Machine Translated

Reference

★★★★★
★★★★★

Kdy

Název školení
Doba trvání
Přehled
Název školení
Doba trvání
Přehled
14 hodin
FARM (FastAPI, React a MongoDB) je podobný MERN, ale funguje rychleji, protože Python a FastAPI nahrazují Node.js a Express jako backend. FastAPI je vysoce výkonný webový framework Python používaný špičkovými společnostmi, jako jsou Microsoft, Uber a Netflix. React je open source front-end JavaScript knihovna, zatímco MongoDB je plně škálovatelná databáze č.SQL.Toto živé školení vedené instruktorem (online nebo na místě) je zaměřeno na vývojáře, kteří chtějí používat zásobník FARM (FastAPI, React a MongoDB) k vytváření dynamických, vysoce výkonných a škálovatelných webových aplikací.Na konci tohoto školení budou účastníci schopni:
  Nastavte potřebné vývojové prostředí, které integruje FastAPI, React a MongoDB. Pochopte klíčové koncepty, funkce a výhody zásobníku FARM. Naučte se vytvářet REST API pomocí FastAPI. Naučte se navrhovat interaktivní aplikace pomocí React. Vyvíjejte, testujte a nasazujte aplikace (front-end a back-end) pomocí FARM stacku.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuze. Spousta cvičení a cvičení. Praktická implementace v prostředí živé laboratoře.
Možnosti přizpůsobení kurzu
  Chcete-li požádat o školení na míru pro tento kurz, kontaktujte nás a domluvíme se
14 hodin
FastAPI je open source, vysoce výkonný webový rámec pro budování API s Python. Používá se mnoha velkými společnostmi, jako je Uber, Netflix a Microsoft. Tento instruktor vedený, živé školení (online nebo on-site) je zaměřen na vývojáře, kteří chtějí používat FastAPI s Python k budování, testování a implementaci RESTful APIs snadněji a rychleji. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Vytvořte potřebné rozvojové prostředí k rozvoji API s Python a FastAPI. Vytvořte API rychleji a jednoduše pomocí FastAPI knihovny. Naučte se vytvářet datové modely a schémata založené na Pydantic a OpenAPI. Připojte API k databázi pomocí SQLAlchemy. Provádění bezpečnosti a autentifikace v API pomocí nástrojů FastAPI. Vytvořte obrázky kontejnerů a umístěte webové API na cloud server.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.

Last Updated:

Víkendové FastAPI kurzy, Večerní FastAPI školení, FastAPI přijímač, FastAPI vedené školitelem, Víkendové FastAPI školení, Večerní FastAPI kurzy, FastAPI koučování, FastAPI lektor, FastAPI školitel, FastAPI počítačová školení, FastAPI počítačové kurzy , FastAPI kurzy, FastAPI školení, FastAPI on-site, FastAPI uzavřená školení, FastAPI individuální školení

Slevy kurzů

No course discounts for now.

Informační bulletin slev

Respektujeme soukromí vaší e-mailové adresy. Vaši adresu nebudeme předávat ani prodávat ostatním.
Vždy můžete změnit své preference nebo se úplně odhlásit.

Někteří z našich klientů

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Czech Republic!

As a Business Development Manager you will:

 • expand business in Czech Republic
 • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
 • recruit local trainers and consultants

We offer:

 • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
 • high-tech automation
 • continuously upgraded course catalogue and content
 • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions