Content Management System (CMS) Počítačové Kurzy

Content Management System (CMS) Počítačové Kurzy

Online nebo na místě, živé kurzy systému správy obsahu (CMS) vedené instruktorem demonstrují prostřednictvím interaktivních praktických cvičení, jak implementovat systém správy obsahu pro vytváření, úpravy a správu obsahu na webových stránkách. Školení CMS je dostupné jako „online živé školení“ nebo „živé školení na místě“. Online živé školení (neboli "vzdálené živé školení") se provádí prostřednictvím interaktivní vzdálené plochy . Živá školení na místě lze provádět lokálně v prostorách zákazníka v České republice nebo ve firemních školicích střediscích NobleProg v České republice. NobleProg -- Váš místní poskytovatel školení

Machine Translated

Content Management System (CMS) Návrh školení

Název školení
Doba trvání
Přehled
Název školení
Doba trvání
Přehled
7 hodin
Contentful Headless CMS, také známý jako headless software nebo headless system, je back-endová platforma pro správu obsahu, která poskytuje vývojářům systém pro práci s nástroji a jazyky podle jejich výběru bez omezení.Toto živé školení vedené instruktorem (online nebo na místě) je zaměřeno na vývojáře, kteří chtějí používat Contentful k aktualizaci obsahu webových stránek nebo mobilních aplikací.Na konci tohoto školení budou účastníci schopni:
  Založte si obsahový účet. Spravujte obsah webu a mobilních aplikací v Contentful. Naučte se spravovat a aktualizovat obsah webových nebo mobilních aplikací.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuze. Spousta cvičení a praxe. Praktická implementace v prostředí živé laboratoře.
Možnosti přizpůsobení kurzu
  Chcete-li požádat o školení na míru pro tento kurz, kontaktujte nás a domluvíme se.
7 hodin
Grav is an open-source, flat-file CMS (content management system). It comes with a powerful Package Management System to allow for simple installation and upgrading. Grav's underlying architecture uses well-established and best-in-class technologies to ensure that Grav is simple to use and easy to extend. As Grav is a flat file CMS, no database is required; this makes setting up a new site a very smooth process. This training introduces the fundamentals of Grav CMS and walks participants through the creation of a Grav-based website. By the end of this training, participants will have the knowledge and practice to deploy their own Grav website. Audience
 • Web application developers
Format of the course
 • This training has a heavy emphasis on hands-on practice. Most of the concepts are discovered through samples, exercises and hands-on development.
7 hodin
Forestry je Git-podporovaný CMS (Systém obsahu Management). Vytváří webové stránky pomocí statického generátoru stránek a poskytuje editorově přívětivý UI pro spisovatele obsahu. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na inženýry, kteří chtějí vytvořit a spravovat webové stránky pomocí stejných nástrojů a technik, které vývojáři používají k vytváření a implementaci softwaru: pomocí Git jako úložiště a pracovních toků CI/CD. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Instalace a konfigurace lesnictví. Poskytujte silný úpravný obsah pro uživatele obsahu. Uložte a spravujte webový obsah ve formátu Markdown, aby se usnadnila kontrola verze Git. Stiskněte kód do vašeho Git repo a Forestry automaticky aktualizovat CMS. Vyberte si z řady šablon startu, aby webové stránky vypadaly správně a cítily se od začátku. Vložte aktualizace na webové stránky automaticky pomocí nepřetržitých dodavatelských nástrojů a pracovních toků.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
14 hodin
Django CMS je stále populárnější open source systém pro správu obsahu. Jedná se o doplněk k Python webovému rámci Django. Tento výcvik vedený instruktorem, naživo (online nebo on-site) je zaměřen na sysadminy, kteří chtějí vytvořit, implementovat a spravovat Python-založené podnikové úrovně CMS (systém správy obsahu). Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Instalace a konfigurace výrobní úrovně Django CMS webové stránky. Definovat uživatelské role a povolení. Konfigurujte databázi a provádějte údržbu. Zajištění, monitorování, optimalizace a řešení problémů živého systému CMS Django. Peform administrativní úkoly, včetně zálohování, obnovy a migrace místa. Zahájení multi-sites instance Django CMS on-premise nebo do veřejného cloudu. Integrujte Django CMS s aplikacemi a systémy třetích stran.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
21 hodin
Django CMS je stále populárnější open source systém pro správu obsahu. Jedná se o doplněk k Python webovému rámci Django. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na vývojáře, kteří chtějí přizpůsobit a rozšířit podnikový CMS (systém správy obsahu) založený na Python. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Vytvořte potřebné rozvojové prostředí pro začátek rozvoje. Vytvořte přizpůsobené šablony stránek a pluginy. Link funkčnost z jiné aplikace s DJango systémem. Odesílání a přijímání údajů do a z externích systémů pomocí API REST Django Integrujte celou Django webovou aplikaci s Django webovou stránkou CMS.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
21 hodin
Wagtail CMS je open source systém správy obsahu, který roste v popularitě. Jedná se o doplněk k Python webovému rámci Django. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na vývojáře, kteří chtějí přizpůsobit a rozšířit CMS založený na Python (systém správy obsahu). Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Vytvořte potřebné rozvojové prostředí pro začátek rozvoje. Vytvořte a přizpůsobte stránky, menu a formuláře, abyste poskytli osobnost webu. Testovat, degradovat, optimalizovat a rozvíjet plně funkční webové stránky. Optimalizace webových stránek pro SEO.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
14 hodin
Veeva Vault je platforma pro správu obsahu a close Application Applications for Life Sciences společnosti.

Tento instruktorLED, živý trénink (online nebo na místě) je zaměřen na koncové uživatele, kteří chtějí používat VEVO trenéři, aby lépe spravovali dokumenty a data společnosti Life. Věstvím budou mít schopnost řídit dokumenty, informace o trati produktů a spolupracovat s dalšími členy týmu.

Interaktivní přednáška a diskuse.
Handson Impleary v prostředích.
Možnosti přizpůsobení kurzu
Chceteli požádat o přizpůsobený výcvik pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste se mohli zarezervovat.
14 hodin
This course has been created for junior Drupal developers.
7 hodin
This course is for people who are completely new to Drupal 8. It will lead you through the basics of running a simple community website with Drupal, where things are and what to expect.
14 hodin
This course has been created for everyone interested in creating robust application with Drupal. It explains the "non-technical" site of Drupal, which allows you to build an application without any coding.
7 hodin
This course deals with Drupal. The Drupal themes workshop enables the webdeveloper to create and modify Drupal Themes. Drupal Themes are very flexible, but only if you understand how the theme engines work. You will discover how to interactively change existing and create new themes from scratch. You will also learn basics of Twig template engine and how does Drupal 8 relate on it.
7 hodin
This course is for people who are completely new to Drupal 7. It will lead you through the basics of running a simple community website with Drupal, where things are and what to expect.
14 hodin
Drupal is a free and open-source framework for content management and digital experiences. Apache Solr is a fast, scalable and open-source Java search platform.
14 hodin
This course helps to clarify and implement Drupal convoluted translation system. It gives overview of available systems (Entity Translation, Content Translation, etc...), later practise the one chosen by the delegate. It covers both, content, interface, automatic translation and all other aspects needed to create professionally translatable sites.
7 hodin
Explains how to create responsive and adaptive design using Drupal. Usually we use most stable version of Drupal and Drupal modules. This course tries to use Drupal modules to limit the amount of CSS or Javascript code which need to be written.
21 hodin
This course is aimed at those who are new to Drupal
14 hodin
Drupal je open source web-content management framework používaný k rozvoji back-end pro web aplikace. Progresivní webové aplikace (PWA's) jsou webové aplikace, které fungují jako domorodé aplikace na Android, Windows, atd. Přeměna webové aplikace na Progresivní webové aplikace otevírá dveře k offline použitelnosti, tlačí oznámení a další domácí funkce. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na vývojáře, kteří chtějí transformovat Drupal webovou stránku nebo webovou aplikaci do progresivní webové aplikace. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Vytvořte potřebné rozvojové prostředí pro začátek transformace Drupal webové stránky v Progresivní webovou aplikaci. Vytvořte a stylujte push oznámení. Cache se službou Service Worker, aby webové stránky Drupal fungovaly offline.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
7 hodin
Backdrop CMS je systém správy obsahu (CMS) pro vytváření webových stránek a webových aplikací pro malé a střední organizace. To je založeno na Drupal 7. Tento instruktor vedený, živý trénink (online nebo on-site) je zaměřen především na vývojáře, kteří chtějí rozvíjet webovou stránku nebo webovou aplikaci pomocí Drupal 7 architektury. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Instalace a nastavení Backdrop CMS. Využijte nejvyšší Drupal 7 modulů, témat a layoutů, abyste vytvořili trvalé webové stránky a webové aplikace. Vývoj mobilní webové stránky nebo aplikace pomocí funkcí responsivního designu Backdrop CMS's.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
7 hodin
Backdrop CMS je systém správy obsahu (CMS) pro vytváření webových stránek a webových aplikací pro malé a střední organizace. To je založeno na Drupal 7. Tento instruktor vedený, živý trénink (online nebo on-site) je zaměřen na správce, kteří chtějí vytvořit a spravovat webové stránky založené na Drupal 7 architektury. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Instalace a nastavení Backdrop CMS. Využijte nejvyšší Drupal 7 modulů, témat a layoutů, abyste vytvořili trvalé webové stránky a webové aplikace. Vývoj mobilní webové stránky nebo aplikace pomocí funkcí responsivního designu Backdrop CMS's.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
14 hodin
Drupal je open source CMS (Content Management System) pro vytváření webových stránek a webových aplikací. Drupal je známá pro svou flexibilitu a modularitu. Tento trénink vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na správce, kteří chtějí vytvořit a spravovat Drupal 8 webové stránky. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Instalace a nastavení Drupal 8. Vytvořit, testovat a sledovat Drupal 8 webové stránky. Vytvořte a spravujte uživatele. Zajišťovat Drupal 8 webové stránky. Optimalizace výkonu Drupal 8 webových stránek. Vytvořte si naplánované zálohy. Rozložte více verzí Drupal 8 webových stránek (vícejazyčné, mobilní, atd.a)
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
14 hodin
Drupal zůstává nejspolehlivějším a nejbezpečnějším CMS as vydáním Drupal 9 je ještě výkonnější pro tvůrce webů a ambiciózní vývojáře, kteří na něm chtějí stavět své webové stránky.Je Drupal 9/10 křivka učení strmá:Krátká odpověď? Ne. Dlouhá odpověď: Drupal se s každým upgradem stává uživatelsky přívětivější, takže od svého spuštění před téměř 20 lety ušel dlouhou cestu – a tato nejnovější verze není výjimkou. Drupal 9 využívá ohromný technický výkon Drupal a díky vylepšenému snadnějšímu použití je ještě dostupnější pro běžné uživatele.Na konci tohoto školení budou účastníci/delegáti schopni:
  Nainstalujte a nakonfigurujte Drupal na localhost/apache a živý server. Pochopte základní koncepty/architekturu Drupal, např. entity, taxonomie, pohledy. Drupal budování staveniště a moderní přístupy k budování robustního staveniště. Drupal 9 Vývoj témat, startovací sady, FED a spouštění témat pomocí Gulp. Vývojové přístupy založené na komponentách v Drupal
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuze. Spousta cvičení a cvičení. Praktická implementace v prostředí živé laboratoře.
Možnosti přizpůsobení kurzu
  Chcete-li požádat o školení na míru pro tento kurz, kontaktujte nás a domluvíme se.
21 hodin
Liferay is a tool to create programs that helps companies create digital experiences for their customers.
14 hodin
Audience: This course is general and can be attended by anyone. Most precisely, this course is attended by people who are interested in developing a website without any coding /programming skills.
14 hodin
In this instructor-led, live training in České republice (onsite or remote), participants will take their WordPress skills to the next level as they learn how to set up, customize and deploy a complex commercial-grade website based on Wordpress.  By the end of this training, participants will be able to:
 • Install and configure Wordpress locally and in the cloud (single and multi-site.)
 • Build a sophisticated, e-commerce website.
 • Customize an existing website.
 • Brand a website using custom themes.
 • Enable booking and membership functionality.
 • Set up and administer different user roles (editors, admins, etc.)
 • Create a private or public social network
 • Optimize a Wordpress website for SEO (Search Engine Optimization.)
 • Backup and restore a Wordpress website.
 • Maintain and troubleshoot a live, production Wordpress website.
21 hodin
S tržním podílem 60%, WordPress je systém obsahu Management (CMS) volby pro mnoho světových nejvyššího profilu webových stránek. PHP je jazyk vedle serveru, který ovládá přibližně 82 procent webu. V tomto instruktorově vedeném, živém tréninku (zprostředku nebo na dálku) se účastníci s malou nebo žádnou předchozí zkušeností s programováním naučí, jak přizpůsobit Wordpress webovou stránku pomocí PHP. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Vytvořte nástroje potřebné k rychlému zahájení práce PHP Porozumět a změnit různé typy PHP souborů v WordPress Pochopte PHP syntax (podmíněné prohlášení, sloupy, funkce atd.) Napište svůj vlastní plugin nebo téma v rámci WordPress Debug, umístění a řešení problémů webové stránky Word
publikum
  Webové designéry Výrobci obsahů s technickými dovednostmi Business Majitelé s technickými dovednostmi Vývojáři bez předchozích zkušeností s PHP
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse Spousta cvičení a praxe Hands-on implementace v prostředí Live-Lab
Poznámka
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali. Chcete-li se dozvědět více o Word tisku, navštivte prosím: https://wordpress.org/
14 hodin
Bootstrap je knihovna UI používaná k vývoji interaktivních webových aplikací. Kromě toho Bootstrap lze použít k rozvoji interaktivních témat tisku Word se šablonami. Integrace tématu tisku umožňuje vytvoření dynamických webových stránek a aplikací. Tento instruktor vedený, živý trénink (online nebo on-site) je zaměřen na vývojáře, kteří chtějí použít Bootstrap k vytvoření Wordtiskové témata. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Vytvořte nezbytné rozvojové prostředí k zahájení vývoje Word tiskových témat. Vytvořte přizpůsobené komponenty pro rozložení dvou sloupců. Rozdělit a integrovat HTML kód do Word tisku. UI prvky s podmíněným chováním.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
14 hodin
Ionic je mobilní vývojový rámec pro vytváření hybridních mobilních webových aplikací. Word Tisk je systém řízení obsahu napsaný v PHP. Pomocí Ionic 4, uživatelé mohou použít WordPress Rest API k vytvoření backend aplikace pro mobilní webovou aplikaci. Tento instruktor vedený, živý trénink (online nebo on-site) je zaměřen na webové vývojáře, kteří chtějí používat WordPress a Ionic 4 pro plný rozvoj stack. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Vytvořte webové aplikace s WordPress jako základem. Nastavení Ionic 4 pomocí WorPress Rest API. Proveďte CRUD operace pomocí Ionic 4. Zabezpečte webovou aplikaci s ověřením JWT.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
14 hodin
Magento Commerce is the leading platform for open commerce innovation with over $50B in gross merchandise volume transacted on the platform annually. Audience This course is suitable for engineers and developers seeking to deploy and utilize Magento 2.1 as an ecommerce platform. After completing this course, delegates will be able to:
 • understand Magenta’s structure and deployment mechanisms
 • carry out installation / production environment / architecture tasks and configuration
 • assess code quality, perform debugging, monitoring
 • implement advanced production like elastic search, multiple websites and logging
 • customize Magento's webstore to their specific requirements 
21 hodin
In this instructor-led, live training in České republice participants will learn how to add categories and store products, process a purchase order and make shipments, run product promotions, manage customers and permissions, run multiple websites and stores, and more. By the end of this training, participants will:
 • Have a comprehensive, expert user level understanding of Magento usage and functionality.
 • Be able to independently run and manage multiple websites and stores based on business needs.
 • Be able to streamline business activity by simplifying and minimizing daily administration and maintenance efforts.
7 hodin
Magento is a powerful and flexible open-source e-commerce platform. In this instructor-led, live training participants will learn how to process a purchase order and make shipments. Audience
 • Sales reps
 • Sales processing agents
Format of the course
 • Part lecture, part discussion, exercises and heavy hands-on practice

Momentálně pro tuto lokalitu nejsou naplánovány žádné kurzy.

Víkendové Content Management System (CMS) kurzy, Večerní Content Management System (CMS) školení, Content Management System (CMS) přijímač, Content Management System (CMS) vedené školitelem, Víkendové Content Management System (CMS) školení, Večerní Content Management System (CMS) kurzy, Content Management System (CMS) koučování, Content Management System (CMS) lektor, Content Management System (CMS) školitel, Content Management System (CMS) počítačová školení, Content Management System (CMS) počítačové kurzy , Content Management System (CMS) kurzy, Content Management System (CMS) školení, Content Management System (CMS) on-site, Content Management System (CMS) uzavřená školení, Content Management System (CMS) individuální školení

Slevy kurzů

No course discounts for now.

Informační bulletin slev

Respektujeme soukromí vaší e-mailové adresy. Vaši adresu nebudeme předávat ani prodávat ostatním.
Vždy můžete změnit své preference nebo se úplně odhlásit.

Někteří z našich klientů

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Czech Republic!

As a Business Development Manager you will:

 • expand business in Czech Republic
 • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
 • recruit local trainers and consultants

We offer:

 • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
 • high-tech automation
 • continuously upgraded course catalogue and content
 • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions