Learning Management System (LMS) Počítačové Kurzy

Learning Management System (LMS) Počítačové Kurzy

Online nebo na místě, instruktorem vedené živé školicí kurzy systému řízení výuky (LMS) demonstrují prostřednictvím interaktivního praktického procvičování základy a pokročilé koncepty LMS. Školení LMS je dostupné jako „online živé školení“ nebo „živé školení na místě“. Online živé školení (neboli "vzdálené živé školení") se provádí prostřednictvím interaktivní vzdálené plochy . Živá školení na místě lze provádět lokálně v prostorách zákazníka v České republice nebo ve firemních školicích střediscích NobleProg v České republice. NobleProg -- Váš místní poskytovatel školení

Machine Translated

Kurzy v pracovní den probíhají mezi @start_time a @end_time

Kdy

Název školení
Doba trvání
Přehled
Název školení
Doba trvání
Přehled
14 hodin
Learning Management Systems (LMS) are used by trainers and educators for producing online courses that incorporate concepts such as blended learning, distance education, flipped classroom and other e-learning strategies in schools, universities, workplaces and the private sector. This instructor-led training is aimed at technical users such as system administrators and course managers who enjoy the practical, hands-on approach to learning how to implement and deploy an LMS. By the end of this training, participants will understand the architecture, design and functional principles behind an LMS and will, by way of live practice and implementation, know how to install, configure, manage, optimize, troubleshoot and deploy an LMS system in their own environment.
Format of the course
 • Part lecture, part discussion, exercises and heavy hands-on practice
Note
 • This training will use Moodle as a sample LMS implementation.
 • To use a different LMS or customize any other part of this training, please contact us to arrange. 
14 hodin
Učení Management Systémy (LMS) jsou používány trenéry a pedagogy k výrobě on-line kurzů, které zahrnují koncepty, jako je smíšené učení, vzdělávání na dálku, flipped třídy a další strategie e-učení ve školách, univerzitách, pracovištích a soukromém sektoru. •   V tomto instruktor vedeném, živé školení účastníci se naučí, jak nastavit a spravovat kurzy, organizovat domovskou stránku kurzu a jeho uspořádání, uspořádat a hodnocení úkolů a poskytovat zpětnou vazbu, provádět dotazy, sledovat vývoj učení, mít on-line rozhovory s žáky, používat studijní a další pokročilé hodnocení přístupy, provádět průzkumy, konat workshopy a další. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Máte hluboké znalosti o LMS a všech jeho hlavních vlastnostech. Vytvořit, navrhnout, přidat, nastavit a spravovat kurzy na základě vlastních potřeb. Přidejte, nastavte a spravujte kurzy a aktivity, včetně, ale ne omezených na úkoly, chat, zpětné vazby, fórum, lekce, quiz, SCORM, průzkum, workshop, gradebook atd. Poskytování lepšího učení, interakce a zkušeností s učením publiku.
Formát kurzu
  Částečná přednáška, částečná diskuse, cvičení a těžká praxe
Poznámka
  Tento trénink bude používat Moodle jako LMS pro všechny cvičení. Chcete-li použít jiný LMS nebo přizpůsobit jakoukoli jinou část tohoto tréninku, kontaktujte nás k uspořádání. 
14 hodin
xAPI (Experience API), také známý jako Tin Can API, je open source software specifikace pro vyhledávání. Používá se k sledování toho, jak se učitelé interagují s jakýmkoli učebním obsahem nebo aplikací, které vedou k efektivnějšímu a lepšímu učebnímu zážitku. Tento výcvik vedený instruktorem, naživo (online nebo on-site) je zaměřen na vývojáře, instruktory nebo trenéry, kteří chtějí používat xAPI pro sledování chování a aktivit učení a vytváření lepšího učení řešení. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Pochopte vlastnosti a výhody xAPI a jak to funguje. Naučte se, jak vytvořit Learning Record Store (LRS). Získejte hluboké pochopení úplné specifikace xAPI. Naučte se, jak posílat a získat prohlášení xAPI. Získejte poznatky o tom, jak implementovat xAPI pro efektivní měření vzdělávacích aktivit.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
21 hodin
Platforma Open edX je open source learning management system (LMS) postavený na vrcholu Python-based Django webového rámce. Je to populární platforma pro hostování MOOC (Massive Open Online Courses), stejně jako menší třídy a školení modulů. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na vývojáře, kteří chtějí přizpůsobit a rozšířit online kurz založený na platformě Open edX. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Vytvořte potřebné rozvojové prostředí pro začátek rozvoje. Pochopte Open edX architekturu, nástroje a vývojový proces. Vytvořit, testovat a rozvíjet nové aplikace a služby pro rozšíření bohatství kurzu Open edX. Integrujte stávající webové, desktopové a mobilní aplikace a obsah do kurzu Open edX. Sledujte, monitorujte a analyzujte činnost a výkon služby a aplikace Open edX.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
14 hodin
Platforma Open edX je open source learning management system (LMS) postavený na vrcholu Python-based Django webového rámce. Je to populární platforma pro hostování MOOC (Massive Open Online Courses), stejně jako menší třídy a školení modulů. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na sysadminy, kteří chtějí nainstalovat, konfigurovat, rozvíjet a udržovat systém Open edX. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Instalace a konfigurace systému třídy výroby Open edX. Definovat uživatelské role a povolení. Konfigurujte databázi a provádějte údržbu. Zabezpečovat, monitorovat, optimalizovat a řešit problémy živého Open edX systému. Peform administrativní úkoly, včetně zálohování, obnovy a migrace místa.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
21 hodin
Platforma Open edX je open source learning management system (LMS). Je to populární platforma pro hostování MOOC (Massive Open Online Courses), stejně jako menší třídy a školení modulů. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na instruktory, kteří chtějí používat platformu Open edX k vytvoření a dodání online kurzů. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Pochopte, jak Open edX's různé komponenty pracují společně, aby instruktoři navrhnout světové online učení. Použijte Open edX's kurz-authoring nástroj pro vytvoření edX kurz. Smíchejte správný typ obsahu a multimedií, abyste obohatili kurz. Vytvořte interaktivní, praktické lekce a aktivity. Zhodnotit výkon studentů a poskytnout včasnou zpětnou vazbu pomocí Open edX instruktor nástrojů. Spolupracujte s ostatními, abyste rozvíjeli a spravovali celou řadu on-line kurzů.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.

Last Updated:

Víkendové Learning Management System (LMS) kurzy, Večerní Learning Management System (LMS) školení, Learning Management System (LMS) přijímač, Learning Management System (LMS) vedené školitelem, Víkendové Learning Management System (LMS) školení, Večerní Learning Management System (LMS) kurzy, Learning Management System (LMS) koučování, Learning Management System (LMS) lektor, Learning Management System (LMS) školitel, Learning Management System (LMS) počítačová školení, Learning Management System (LMS) počítačové kurzy , Learning Management System (LMS) kurzy, Learning Management System (LMS) školení, Learning Management System (LMS) on-site, Learning Management System (LMS) uzavřená školení, Learning Management System (LMS) individuální školení

Slevy kurzů

No course discounts for now.

Informační bulletin slev

Respektujeme soukromí vaší e-mailové adresy. Vaši adresu nebudeme předávat ani prodávat ostatním.
Vždy můžete změnit své preference nebo se úplně odhlásit.

Někteří z našich klientů

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Czech Republic!

As a Business Development Manager you will:

 • expand business in Czech Republic
 • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
 • recruit local trainers and consultants

We offer:

 • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
 • high-tech automation
 • continuously upgraded course catalogue and content
 • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions