VMware Počítačové Kurzy

VMware Počítačové Kurzy

Online nebo na místě, živé kurzy VMware vedené instruktory demonstrují prostřednictvím interaktivních praktických cvičení, jak nainstalovat, nakonfigurovat a spravovat server VMware. Školení VMware je k dispozici jako „online živé školení“ nebo „živé školení na místě“. Online živé školení (neboli „vzdálené živé školení“) se provádí prostřednictvím interaktivní vzdálené plochy . Živá školení na místě lze provádět lokálně v prostorách zákazníka v České republice nebo ve firemních školicích střediscích NobleProg v České republice. NobleProg -- Váš místní poskytovatel školení

Machine Translated

Kdy

Název školení
Doba trvání
Přehled
Název školení
Doba trvání
Přehled
7 hodin
VMware PKS (také známý jako "VMware Pivotal Container Service" a "VMware Essential PKS") je Kubernetes platforma pro zjednodušení provozu a provozu Kubernetes kontejnerových služeb. VMware Společnost PKS využívá implementační systémy, jako jsou BOSH a Pivotal Ops Manager, k bezproblémovému řízení kontejnerové infrastruktury. Vlastní verze softwaru je "VMware Tanzu Kubernetes Grid Integrated Edition" (dříve známý jako "VMware Enterprise PKS"). Tento kurz lze přizpůsobit buď otevřenému zdroji nebo vlastní verzi. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na správce systémů a vývojáře, kteří chtějí nainstalovat, konfigurovat, monitorovat a spravovat prostředí založené na Kubernetes prostřednictvím VMware PKS (dříve nazývaného Pivotal Container Service). Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Instalace VMware komponenty a nástroje PKS. Využijte BOSH a Pivotal Ops Manager. Integrovat PKS s VMware přístavními kapacitami. Řízení a monitorování infrastruktur a aplikací pomocí nástrojů VMware.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
14 hodin
VMware Tanzu je soubor produktů a řešení pro výstavbu, provoz a řízení kontejnerizovaných aplikací. Pomáhá zjednodušit provoz a řízení životního cyklu Kubernetes klastrů. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na DevOps inženýry a vývojáře, kteří chtějí používat VMware Tanzu k budování, implementaci a orchestrování cloud-native aplikací v prostředí VSphere. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Vytvořte potřebné prostředí pro začátek řízení Kubernetes klastrů s VMWare Tanzu. Pochopte základy používání portfolia produktů společnosti VMWare k centralizování řízení klastrů a aplikací. Vytvořte, spustíte, rozšiřujte a orchestrujte kontejnerizované aplikace pomocí služby VMWare Tanzu Kubernetes Grid. Naučte se řídit a sledovat životní cyklus VMware složek Tanzu v VSphere.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.

Last Updated:

Víkendové VMware kurzy, Večerní VMware školení, VMware přijímač, VMware vedené školitelem, Víkendové VMware školení, Večerní VMware kurzy, VMware koučování, VMware lektor, VMware školitel, VMware počítačová školení, VMware počítačové kurzy , VMware kurzy, VMware školení, VMware on-site, VMware uzavřená školení, VMware individuální školení

Slevy kurzů

No course discounts for now.

Informační bulletin slev

Respektujeme soukromí vaší e-mailové adresy. Vaši adresu nebudeme předávat ani prodávat ostatním.
Vždy můžete změnit své preference nebo se úplně odhlásit.

Někteří z našich klientů

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Czech Republic!

As a Business Development Manager you will:

 • expand business in Czech Republic
 • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
 • recruit local trainers and consultants

We offer:

 • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
 • high-tech automation
 • continuously upgraded course catalogue and content
 • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions