Version Control Systems Počítačové Kurzy

Version Control Systems Počítačové Kurzy

Lokální instruktorem vedené Version Control Systems školení České republice.

Version Control Systems Podkategorie

Version Control Systems Návrh školení

Název školení
Doba trvání
Přehled
Název školení
Doba trvání
Přehled
7 hodin
This instructor-led, live training in České republice (online or onsite) is aimed at software engineers and anyone who wishes to learn how to use Gerrit as a Git repository and perform code reviews. By the end of this training, participants will be able to:
 • Understand how Gerrit works and how to manage the Gerrit web interface.
 • Learn good practices for using Gerrit in handling code review workflows.
 • Administer and configure a Gerrit project.
14 hodin
Gitlab je platforma DevOps životního cyklu, která poskytuje funkce CI/CD pro plánování a řízení projektů. Kubernetes je orchestrací systém pro automatizaci implementace aplikací. Pomocí Gitlab a Kubernetes, uživatelé mohou automatizovat stavby a implementaci do kontejnerizovaných cloudových prostředí. Tento instruktor vedený, živý trénink (online nebo on-site) je zaměřen na DevOps inženýry, kteří chtějí používat Kubernetes a Gitlab k automatizaci DevOps životního cyklu. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Automatické aplikace buduje, testuje a deploymentuje. Vytvoření automatizované infrastruktury. Vytvořte aplikaci do kontejnerizovaného cloudového prostředí.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
7 hodin
Tento kurz byl vytvořen pro každého, kdo bude používat Git repository. Vývojáři softwaru, manažeři projektů, architekti softwaru a architekti řešení, manažeři vydání atd.
7 hodin
This course shows Subversion users how to use Git. It helps to seamlessly migrate habits from SVN to Git and avoid common mistakes.
7 hodin
This course has been created for project managers, release managers, product managers, product owners, Scrum Masters, software architects and everyone who is responsible for planning releases and deployment of software. It shows how to move changes from requirements, through development and tests to production environment using distributed version control system (GIT in particular, but people using other distributed SCMs can benefit from this course as well).
21 hodin
This is a comprehensive course for people not familiar with any other distributed version control system. It starts with simple exercises for working in a local repository and finishes with practising working in a team. This course focuses on exercises.
14 hodin
In this instructor-led, live training in České republice, participants will learn how to use Bitbucket as a version control system in a software development environment. By the end of this training, participants will be able to:
 • Understand version control concepts such as workflows, branching and merging.
 • Use Bitbucket and Git to manage software development and versioning.
 • Integrate Bitbucket with other Atlassian software such as Jira, HipChat, Confluence and Bamboo.
21 hodin
GitOps je kontinuální implementace cloud-native aplikací založených na Git a Kubernetes. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na DevOps inženýry, kteří chtějí vytvořit, implementovat a spravovat pracovní tok pro implementaci softwaru založeného na Git pro své Kubernetes aplikace. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Vybírejte a nastavte Spinnaker a Terraform. Pochopte výhody GitOps nad tradičními CI/CD a Infrastructure-as-Code (IAC). Zbavte se zachování písemností. Konfigurovat a provádět dobře definovaný proces implementace. Použijte nejlepší postupy pro cloud-native implementaci, řízení a monitorování. Odstranění od částečných selhání bez manuální intervence. Vytvořte strategii GitOps pro vývoj aplikací.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
14 hodin
This instructor-led, live training in České republice (onsite or remote) is aimed at developers who wish to set up and use Gitlab for version control and continuous integration. By the end of this training, participants will be able to:
 • Install and configure Gitlab.
 • Understand how to implement an alternative to Github.
 • Use Gitlab to manage a DevOps lifecycle.
 • Use Gitlab for Continuous Integration / Continuous Delivery.
 • Efficiently develop, release and test software using Gitlab.
21 hodin
Git je přední systém řízení verzí pro spolupráci mezi programátory. Umožňuje uživatelům efektivně sledovat změny v jakémkoliv souboru nebo typu souborů při zachování integrity dat. GitHub je webová platforma společnosti Microsoft, která využívá Git a pomáhá týmům sledovat všechny fáze vývoje jejich softwaru. S pomocí Git a GitHub, generování dokumentace a iterace přezkumu zdrojového kódu jsou usnadněny. Tento instruktor vedený, živé školení (online nebo on-site) je zaměřen na vývojáře a softwarové inženýry, kteří jsou noví na GitHub's platformu a chtějí využít své funkce spolu s Git pro lepší verzi a řízení zdrojového kódu podnikové aplikace's. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Nastavení a nastavení účtu pro přístup GitHub's webové platformy. Pochopte, jak Git's systém funguje a chápete základní pojmy GitHub. Vytvořte a spravujte záložky GitHub při provádění pracovních toků Git. Provádějte změny zdrojového kódu uvnitř GitHub a synchronizujte recenze, které byly provedeny mimo platformu. Používejte Pull Requests, Tags, Releases a další základní GitHub komponenty. Provádět funkce ovládání verze založené na Git a využívat GitHub's bash prostředí. Vytvořte záložní pobočky pro řešení projektových nedostatků společně s týmem. Zkuste se seznámit s Git a GitHub's strukturou pro lepší programovací praxi.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
7 hodin
This course has been created for people who need to work co-operatively. The course explains the concepts of merges, conflicts, branches, revisions and diff files. Participants will learn how to use command line tools as well as GUIs like Tortoise.
7 hodin
This course is for system administrators who need to install and maintain Subversion software and Subversion repository. The aim of this course is to widen the skills of system administrators so that they can administer Subversion repository servers and provide the best advice of the practices of Subversion. This course features a lot of lab exercises on Linux virtual machines.
14 hodin
This course is aimed at advanced users of subversion, such as release managers, project leaders, or anyone who wants their svn repository to be in a streamlined production chain, who are involved heavily with branching management, automatic build/compilation and testing, even deployment and updating. The students would benefit from this course working more closely with their development team and deployment team, especially for large size companies or those with geographically distributed branches. This course features a lot of exercises on CentOS 5 virtual machines.
14 hodin
Bitbucket Pipelines je CI/CD (Continuous Integration / Continuous Delivery) SaaS pro stavbu, testování a implementaci softwaru, pomocí konfiguračního souboru v skladu. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na vývojáře, kteří chtějí vybudovat, testovat, rozvíjet a monitorovat kontejnerizované software do cloudu, aniž by museli poskytovat nebo spravovat infrastrukturu. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Pochopte a použijte přístup konfigurace jako kódu k nastavení infrastruktury. Vytvořte přizpůsobené Docker kontejnery pro implementaci softwarových aplikací do cloudu. Rozložení softwaru do více prostředí. Monitorování deploymentů prostřednictvím Bitbucket Pipelines Deployment Dashboard.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.

Last Updated:

Nadcházející Version Control Systems Školení

Víkendové Version Control Systems kurzy, Večerní Version Control Systems školení, Version Control Systems přijímač, Version Control Systems vedené školitelem, Víkendové Version Control Systems školení, Večerní Version Control Systems kurzy, Version Control Systems koučování, Version Control Systems lektor, Version Control Systems školitel, Version Control Systems počítačová školení, Version Control Systems počítačové kurzy , Version Control Systems kurzy, Version Control Systems školení, Version Control Systems on-site, Version Control Systems uzavřená školení, Version Control Systems individuální školení

Slevy kurzů

Informační bulletin slev

Respektujeme soukromí vaší e-mailové adresy. Vaši adresu nebudeme předávat ani prodávat ostatním.
Vždy můžete změnit své preference nebo se úplně odhlásit.

Někteří z našich klientů

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Czech Republic!

As a Business Development Manager you will:

 • expand business in Czech Republic
 • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
 • recruit local trainers and consultants

We offer:

 • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
 • high-tech automation
 • continuously upgraded course catalogue and content
 • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions