System Monitoring Počítačové Kurzy

System Monitoring Počítačové Kurzy

Online nebo na místě, instruktorem vedené živé školení System Monitoring, demonstrují prostřednictvím interaktivních praktických cvičení základy System Monitoring. Školení monitorování systému je k dispozici jako "online živé školení" nebo "na místě živé školení". Online živé školení (neboli "vzdálené živé školení") se provádí prostřednictvím interaktivní vzdálené plochy . Živá školení na místě lze provádět lokálně v prostorách zákazníka v České republice nebo ve firemních školicích střediscích NobleProg v České republice. NobleProg -- Váš místní poskytovatel školení

Machine Translated

Reference

★★★★★
★★★★★

System Monitoring Podkategorie

System Monitoring Návrh školení

Název školení
Doba trvání
Přehled
Název školení
Doba trvání
Přehled
7 hodin
Datadog je monitorovací platforma pro cloudové aplikace, která poskytuje nástroje pro monitorování serverů a databází. Pomáhá určit metriky výkonu a provádět monitorování událostí pro infrastrukturu a cloudové služby.Toto živé školení vedené instruktorem (online nebo na místě) je zaměřeno na vývojáře, kteří se chtějí naučit, jak Datadog funguje při monitorování serverů, databází a cloudových aplikací a služeb.Na konci tohoto školení budou účastníci schopni:
  Naučte se a pochopte, jak funguje monitorovací nástroj Datadog. Pochopte základní koncepty a funkce Datadog. Nakonfigurujte Datadog pro monitorování infrastruktury a správu účtů. Používejte Datadog Application Performance Monitoring (APM) a průběžné profilování.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuze. Spousta cvičení a praxe. Praktická implementace v prostředí živé laboratoře.
Možnosti přizpůsobení kurzu
  Chcete-li požádat o školení na míru pro tento kurz, kontaktujte nás a domluvíme se.
21 hodin
This instructor-led, live training in České republice (online or onsite) is aimed at intermediate-level systems administrators who wish to learn and utilize the advanced features and components of Nagios for IT monitoring. By the end of this training, participants will be able to:
 • Understand Nagios architecture, components, and advanced monitoring strategies.
 • Implement advanced service monitoring and extend Nagios functionality.
 • Explore Nagios add-ons and advanced techniques.
21 hodin
Zenoss Community Edition je aplikace, server a síťová manažerská platforma pro monitorování dostupnosti, inventury/konfigurace, výkonu a událostí. Je založen na serveru aplikace Zope. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na správce, kteří chtějí používat Zenoss k monitorování fyzických a virtuálních sítí v cloudu a on-premise. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Instalace a konfigurace Zenoss. Rozumět modelu Zenoss's v reálném čase pro sledování sítě. Provádí základní administrativní úkoly v Zenoss. Monitorování zařízení, událostí a služeb. Zajištění nejvyššího výkonu aplikace.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
7 hodin
Netdata je monitorování výkonu infrastruktury otevřeného zdroje a řešení problémů, které zjednodují sbírání údajů systému, hardware a aplikace. Netdata pomáhá uživatelů představovat a uchovávat údaje, vyhlášení výdaje výkonu a sbírat tisíce metrických s nulou konfiguraci.Tento instruktorovým, živým školením (na líně nebo na místě) je cílem na SysAdmins, DevOps inženieřů a IT profesionálů, kteří chtějí instalovat, konfigurovat a řídit Netdata funkce sbírat a monitorovat infrastrukturální metriky.Až do konce tohoto školy budou účastníci umožni:
  Sbírat systém a aplikace metricy. Představte údaje v skutečném časech. Monitorování zdraví. Problém rešení problémů, když se vystaví.
Formát kursu
  Interaktivní předmět a diskusie. Mnoho vzdělávků a praxi. Provádění ruce v životním prostředí.
Možnosti nastavení kursů
  Abychom se žádali vlastním školením pro tento kurs, prosím kontaktujte nás, abychom udělali.
21 hodin
This course covers the installation, planning and configuration of Nagios Core The level of this course is Intermediate
35 hodin
The 5-day course demonstrates through hands-on practice the fundamentals of Nagios.
21 hodin
Nagios XI is enterprise server and network monitoring software. In this instructor-led, live training, participants will learn how to set up and operate Nagios XI as they step through process of managing Linux and Windows servers in a series of hands-on live-lab exercises. By the end of this training, participants will be able to:
 • Install and configure Nagios XI
 • Monitor Windows and Linux machines
 • Monitor network devices
 • Perform administrating tasks, including backing up, restoring, and scheduling downtime of Nagios XI
Audience
 • System administrators
Format of the Course
 • Part lecture, part discussion, exercises and heavy hands-on practice
Note
 • To request a customized training for this course, please contact us to arrange.
14 hodin
This instructor-led, live training (online or onsite) is aimed at engineers who wish to set up an architecture where everything is logged. By the end of this training, participants will be able to:
 • Install and configure Fluentd.
 • Collect logs from large numbers of disparate servers.
 • Unify the logging layer within an organization.
Format of the Course
 • Interactive lecture and discussion.
 • Lots of exercises and practice.
 • Hands-on implementation in a live-lab environment.
Course Customization Options
 • This training covers logging approaches for various types of systems. Please contact us to arrange coverage for specific systems (syslog, Apache, Nginx, IoT, ElasticSearch, MongoDB, Hadoop, etc.).
 • To learn more about Fluentd, please visit: https://www.fluentd.org/
14 hodin
This course focuses on practical implementation and tooling. This course covers the installation, planning and configuration of Zabbix
7 hodin
Munin is an open-source monitoring tool that helps system administrators monitor resources such as servers, workstations, networks, SANs, applications, network devices, etc. It shows resource trends and provides insights into questions such as "what just happened to kill our performance?" It includes visualization tools and is available on various flavors of Linux and FreeBSD.
Format of the Course
 • Heavy emphasis on hands-on practice. Most of the concepts are learned through samples, exercises and hands-on development.
14 hodin
Sensu je telemetrická a monitorovací služba pro infrastrukturu v mnoha cloudech. Sensu je zaměřena na dynamickou infrastrukturu, která vyžaduje změnu přístupu k monitorovacím systémům, které tradiční monitorovací systémy nemohou poskytovat. Tento instruktor vedený, živé školení (online nebo on-site) je zaměřen na devops inženýry, kteří chtějí vytvořit monitorovací systémy pro multi-cloud infrastruktury. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Sledujte podnikání z jakéhokoli cloudu. Použijte automatickou scalingu a viditelnost v reálném čase k vytvoření pokročilých monitorovacích systémů. Přesvědčte se o monitorovacím systému s API Sensu. Sdílejte programované monitorovací pracovní toky mezi členy týmu.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.

Momentálně pro tuto lokalitu nejsou naplánovány žádné kurzy.

Víkendové System Monitoring kurzy, Večerní System Monitoring školení, System Monitoring přijímač, System Monitoring vedené školitelem, Víkendové System Monitoring školení, Večerní System Monitoring kurzy, System Monitoring koučování, System Monitoring lektor, System Monitoring školitel, System Monitoring počítačová školení, System Monitoring počítačové kurzy , System Monitoring kurzy, System Monitoring školení, System Monitoring on-site, System Monitoring uzavřená školení, System Monitoring individuální školení

Slevy kurzů

No course discounts for now.

Informační bulletin slev

Respektujeme soukromí vaší e-mailové adresy. Vaši adresu nebudeme předávat ani prodávat ostatním.
Vždy můžete změnit své preference nebo se úplně odhlásit.

Někteří z našich klientů

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Czech Republic!

As a Business Development Manager you will:

 • expand business in Czech Republic
 • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
 • recruit local trainers and consultants

We offer:

 • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
 • high-tech automation
 • continuously upgraded course catalogue and content
 • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions