Stable Diffusion Počítačové Kurzy

Stable Diffusion Počítačové Kurzy

Online nebo na místě, živé kurzy Stable Diffusion vedené instruktorem demonstrují prostřednictvím interaktivních praktických cvičení, jak používat Stable Diffusion k vytváření vysoce kvalitních obrázků pro různé případy použití. Školení Stable Diffusion je dostupné jako "online živé školení" nebo "na místě živé školení". Online živé školení (neboli „vzdálené živé školení“) se provádí prostřednictvím interaktivní vzdálené plochy . Živá školení na místě lze provádět lokálně v prostorách zákazníka v České republice nebo ve firemních školicích střediscích NobleProg v České republice. NobleProg -- Váš místní poskytovatel školení

Machine Translated

Stable Diffusion Návrh školení

Název školení
Doba trvání
Přehled
Název školení
Doba trvání
Přehled
21 hodin
Stable Diffusion je výkonný model hlubokého učení, který dokáže generovat podrobné obrázky na základě textových popisů.Toto živé školení vedené instruktorem (online nebo na místě) je zaměřeno na středně pokročilé až pokročilé datové vědce, inženýry strojového učení, výzkumníky hlubokého učení a odborníky na počítačové vidění, kteří si chtějí rozšířit své znalosti a dovednosti v oblasti hlubokého učení pro text - generování obrazu.Na konci tohoto školení budou účastníci schopni:
  Pochopte pokročilé architektury hlubokého učení a techniky pro generování textu na obrázek. Implementujte složité modely a optimalizace pro vysoce kvalitní syntézu obrazu. Optimalizujte výkon a škálovatelnost pro velké datové sady a složité modely. Vylaďte hyperparametry pro lepší výkon modelu a zobecnění. Integrujte Stable Diffusion s dalšími rámci a nástroji hlubokého učení.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuze. Spousta cvičení a cvičení. Praktická implementace v prostředí živé laboratoře.
Možnosti přizpůsobení kurzu
  Chcete-li požádat o školení na míru pro tento kurz, kontaktujte nás a domluvíme se.
21 hodin
Stable Diffusion je výkonný model hlubokého učení, který dokáže generovat podrobné obrázky na základě textových popisů.Toto živé školení vedené instruktorem (online nebo na místě) je zaměřeno na datové vědce, inženýry strojového učení a výzkumníky počítačového vidění, kteří chtějí využít Stable Diffusion k vytvoření vysoce kvalitních obrázků pro různé případy použití.Na konci tohoto školení budou účastníci schopni:
  Pochopte principy Stable Diffusion a jak to funguje pro generování obrázků. Vytvářejte a trénujte Stable Diffusion modely pro úlohy generování obrázků. Aplikujte Stable Diffusion na různé scénáře generování obrázků, jako je malování, překreslování a překlad z obrázku na obrázek. Optimalizujte výkon a stabilitu Stable Diffusion modelů.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuze. Spousta cvičení a cvičení. Praktická implementace v prostředí živé laboratoře.
Možnosti přizpůsobení kurzu
  Chcete-li požádat o školení na míru pro tento kurz, kontaktujte nás a domluvíme se.

Momentálně pro tuto lokalitu nejsou naplánovány žádné kurzy.

Víkendové Stable Diffusion kurzy, Večerní Stable Diffusion školení, Stable Diffusion přijímač, Stable Diffusion vedené školitelem, Víkendové Stable Diffusion školení, Večerní Stable Diffusion kurzy, Stable Diffusion koučování, Stable Diffusion lektor, Stable Diffusion školitel, Stable Diffusion počítačová školení, Stable Diffusion počítačové kurzy , Stable Diffusion kurzy, Stable Diffusion školení, Stable Diffusion on-site, Stable Diffusion uzavřená školení, Stable Diffusion individuální školení

Slevy kurzů

No course discounts for now.

Informační bulletin slev

Respektujeme soukromí vaší e-mailové adresy. Vaši adresu nebudeme předávat ani prodávat ostatním.
Vždy můžete změnit své preference nebo se úplně odhlásit.

Někteří z našich klientů

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Czech Republic!

As a Business Development Manager you will:

 • expand business in Czech Republic
 • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
 • recruit local trainers and consultants

We offer:

 • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
 • high-tech automation
 • continuously upgraded course catalogue and content
 • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions