Spinnaker Počítačové Kurzy

Spinnaker Počítačové Kurzy

Online nebo na místě, živé kurzy Spinnaker vedené instruktorem demonstrují prostřednictvím interaktivních praktických cvičení, jak používat neměnné struktury, zaváděcí kanály a správu clusterů se Spinnakerem. Spinnaker školení je k dispozici jako "online živé školení" nebo "na místě živé školení". Online živé školení (neboli "vzdálené živé školení") se provádí prostřednictvím interaktivní vzdálené plochy . Živá školení na místě lze provádět lokálně v prostorách zákazníka v České republice nebo ve firemních školicích střediscích NobleProg v České republice. NobleProg -- Váš místní poskytovatel školení

Machine Translated

Spinnaker Návrh školení

Název školení
Doba trvání
Přehled
Název školení
Doba trvání
Přehled
14 hodin
Kubernetes je open source kontejner-orchesterový systém pro automatizaci řízení CI/CD. Spinnaker je open source multi-cloud CD platforma pro uvolňování softwaru s účinností. S Kubernetes a Spinnaker, uživatelé mohou zaměstnat nezměnitelné struktury, rozložení potrubí a řízení klastrů. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na inženýry v cloudu, kteří chtějí používat Kubernetes a Spinnaker pro operace CI/CD. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Vytvořte na Kubernetes platformě, abyste urychlili cílené implementace v cloudu. Integrujte Spinnaker s Docker a Git pro automatizaci dodání kódu potrubím. Automatizovat a spravovat potrubí CD, při výběru z různých možností nástrojů CI.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
14 hodin
Spinnaker je open source multi-cloud kontinuální distribuční platforma pro efektivní uvolňování softwaru. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na inženýry, kteří chtějí používat Spinnaker k častému a nepřetržitému umístění softwaru na AWS nebo Kubernetes. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Instalace a konfigurace Spinnaker pro pokročilé operace. Integrujte Spinnaker se stávajícími nástroji kontinuální integrace, jako je Jenkins. Porozumět Spinnaker's vnitřní architektury a implementace konstrukcí pracovního toku. Vytvořte potrubí pro implementaci softwaru na Kubernetes. Vytvořte potrubí pro implementaci softwaru na AWS. Problémy s řešením problémů Spinnaker.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.

Momentálně pro tuto lokalitu nejsou naplánovány žádné kurzy.

Víkendové Spinnaker kurzy, Večerní Spinnaker školení, Spinnaker přijímač, Spinnaker vedené školitelem, Víkendové Spinnaker školení, Večerní Spinnaker kurzy, Spinnaker koučování, Spinnaker lektor, Spinnaker školitel, Spinnaker počítačová školení, Spinnaker počítačové kurzy , Spinnaker kurzy, Spinnaker školení, Spinnaker on-site, Spinnaker uzavřená školení, Spinnaker individuální školení

Slevy kurzů

No course discounts for now.

Informační bulletin slev

Respektujeme soukromí vaší e-mailové adresy. Vaši adresu nebudeme předávat ani prodávat ostatním.
Vždy můžete změnit své preference nebo se úplně odhlásit.

Někteří z našich klientů

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Czech Republic!

As a Business Development Manager you will:

 • expand business in Czech Republic
 • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
 • recruit local trainers and consultants

We offer:

 • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
 • high-tech automation
 • continuously upgraded course catalogue and content
 • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions