Search Počítačové Kurzy

Search Počítačové Kurzy

Online nebo přímo na místě, instruktorem vedené živé kurzy Vyhledávání demonstrují prostřednictvím interaktivní diskuse a praktických cvičení, jak používat Vyhledávání ve vašich aplikacích. Školení vyhledávání je dostupné jako "online živé školení" nebo "na místě živé školení". Online živé školení (neboli "vzdálené živé školení") se provádí prostřednictvím interaktivní vzdálené plochy . Živá školení na místě lze provádět lokálně v prostorách zákazníka v České republice nebo ve firemních školicích střediscích NobleProg v České republice. NobleProg -- Váš místní poskytovatel školení

Machine Translated

Kurzy v pracovní den probíhají mezi @start_time a @end_time

Kdy

Název školení
Doba trvání
Přehled
Název školení
Doba trvání
Přehled
14 hodin
Elasticsearch je open-source distribuovaný vyhledávač. Je běžně používán společně s Logstash (data-shromažďování a log-parsing motor) a Kibana (analytické a vizualizace platformy) vytvořit "ELK stack". Tento výcvik vedený instruktorem je zaměřen na vývojáře softwaru, kteří chtějí vytvořit vyhledávací a analytické řešení pomocí Elasticsearch. Výcvik začíná diskusi o Elasticsearch architektuře, včetně jejího distribuovaného modelu a vyhledávacího API. To je následováno vysvětlením funkčnosti Elasticsearch's a jak ji nejlépe integrovat do stávající aplikace. Hand-on cvičení tvoří důležitou součást výcviku a poskytují účastníkům příležitost uplatnit své znalosti a zároveň dostávat zpětnou vazbu o jejich realizaci a pokroku. Formát kurzu
  Velký důraz na živou praxi. Většina konceptů se učí prostřednictvím vzorků, cvičení a praktického rozvoje.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
21 hodin
OpenSearch (successor Elasticsearch) je open source software pro vyhledávání a analýzu. Poskytuje snadno použitelný vizuální nástroj, OpenSearch Dashboards, pro sledování a hlášení dat v reálném čase. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na vývojáře a správce, kteří chtějí používat OpenSearch k provádění distribuované vyhledávání a analýzy dat v jednotném a bezpečném systému. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Vytvořte potřebné rozvojové prostředí pro začátek vyhledávání a analytických řešení s OpenSearch a OpenSearch Dashboards. Pochopte tři přístupy (snapshot, restart a rolling) při upgradu z Elasticsearch OSS na OpenSearch. Naučte se indexovat data, vytvářet datové toky, spustit dotazy a streamovat cross-kluster operace v OpenSearch. Prozkoumejte a použijte pluginy, API, klienty a nástroje vstupu (Beats, Logstash, Grafana, atd.) optimalizovat vyhledávací zkušenosti a zároveň udržovat klastry v bezpečí. Použijte OpenSearch Dashboards pro centralizace správy údajů, vizualizace, přihlášení, monitorování a údržby.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
7 hodin
Carrot2 je motor klastrování výsledků vyhledávání s otevřeným zdrojem založený na Java pro automatické klastrování malých sbírek dokumentů, jako jsou výsledky vyhledávání nebo abstrakty dokumentů, do tematických kategorií. Carrot2 nabízí připravené komponenty pro získání výsledků vyhledávání z různých zdrojů. V tomto živém tréninku vedeném instruktorem se účastníci dozví, jak nastavit a používat Carrot2 k automatické organizaci výsledků Search do tematických kategorií. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Instalace a konfigurace Carrot2 Post-proces (kluster, tun, atd.) údaje generované vyhledávacími nástroji třetích stran, jako jsou Bing, ElasticSearch a Solr (Lucene) Integrovat Carrot2 do aplikací Java a neJava Expozice Carrot2 klastrování jako vzdálená služba
publikum
  Vývojáři Systémový administrátor
Formát kurzu
  Částečná přednáška, částečná diskuse, cvičení a těžká praxe
14 hodin
Regulární výrazy jsou množiny znaků, které definují vzor hledání. Regulární výrazy se často používají k vytváření algoritmů pro hledání, hledání a nahrazování nebo ověřování vstupu. Tento instruktor vedený, živý trénink (na pracovišti nebo vzdáleně) je zaměřen na webové vývojáře, kteří chtějí použít regulární výrazy k vytvoření robustních algoritmů pro definování vyhledávacích vzorců. Na konci tohoto školení budou účastníci moci:
 • Metody regulárních výrazů se aplikují na libovolný stroj Regex jako PHP, Pythonatd.
 • Pište složité vzory vyhledávání pomocí znakových sad.
 • Automatizaci skriptů do systémového procesu pomocí rozšířených regulárních výrazů.
Formát kurzu
 • Interaktivní přednáška a diskuse.
 • Hodně cvičení a cviku.
 • Praktická implementace v prostředí živé laboratoře.
Možnosti přizpůsobení kurzu
 • Chcete-li požádat o vlastní školení pro tento kurz, kontaktujte nás prosím.
14 hodin
The course is intended for IT specialist that want to implement a solution that allows for elastic and efficient searching of big data sources. This course uses the newest stable version of Solr, if you wish to use older or unstable version, please contact sales before booking.
14 hodin
Drupal is a free and open-source framework for content management and digital experiences. Apache Solr is a fast, scalable and open-source Java search platform.
21 hodin
This course introduces students to the Solr platform. Through a combination of lecture, discussion and labs students will gain hands on experience configuring effective search and indexing. The class begins with basic Solr installation and configuration then teaches the attendees the search features of Solr. Students will gain experience with faceting, indexing and search relevance among other features central to the Solr platform. The course wraps up with a number of advanced topics including spell checking, suggestions, Multicore and SolrCloud. Duration: 3 days Audience: Developers, business users, administrators
14 hodin
Apache SolrCloud is a distributed data processing engine that facilitates the searching and indexing of files on a distributed network. In this instructor-led, live training, participants will learn how to set up a SolrCloud instance on Amazon AWS. By the end of this training, participants will be able to:
 • Understand SolCloud's features and how they compare to those of conventional master-slave clusters
 • Configure a SolCloud centralized cluster
 • Automate processes such as communicating with shards, adding documents to the shards, etc.
 • Use Zookeeper in conjunction with SolrCloud to further automate processes
 • Use the interface to manage error reporting
 • Load balance a SolrCloud installation
 • Configure SolrCloud for continuous processing and fail-over
Audience
 • Solr Developers
 • Project Managers
 • System Administrators
 • Search Analysts
Format of the course
 • Part lecture, part discussion, exercises and heavy hands-on practice
14 hodin
Solr je vyhledávací platforma, která je zabalena do knihovny Apache Lucene Library. Se společností Solr mohou vývojáři udržovat mapování klíčových prvků, jako jsou slova, výrazy, fráze atd. Advanced Solr poskytuje aplikaci integrace dat na vysoké úrovni. Tento instruktorem vedený živý výcvik (na místě nebo na dálku) je určen vývojářům, kteří chtějí vědět, jak používat Solr pro pokročilý vývoj. Na konci tohoto školení budou účastníci schopni:
 • Vyladění a škálování Solr a SolrCloud
 • Zacházejte s velkým množstvím sbírek
 • Data trasy dotazu
 • Spravujte migraci dat
Formát kurzu
 • Interaktivní přednáška a diskuse.
 • Spousta cvičení a cvičení.
 • Praktická implementace v prostředí živé laboratoře.
Možnosti přizpůsobení kurzu
 • Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás a domluvte se.
21 hodin
Audiance Administrators or developers who want to know how to use Elasticsearch.  
14 hodin
Audience Administrators or developers who want to know how to use Elasticsearch.  
28 hodin
Audience Administrators or developers who want to know how to use Elasticsearch.
14 hodin
This instructor-led, live training in České republice is aimed at system administrators who wish to set up an ELK stack (Elasticsearch, Logstash, Kibana). Note that a minimum of 3 delegates is needed for this course to run. The training starts with a discussion of ELK architecture and functionality, then moves on to live lab implementation and practice. Hands-on exercises make up an important part of the training and give participants a chance to put into practice their knowledge while receiving feedback on their progress.
14 hodin
This training introduces Kibana to the users of Elasticsearch. Kibana is an open source analytics and visualization platform designed to work with Elasticsearch. You use Kibana to search, view, and interact with data stored in Elasticsearch indices. You can easily perform advanced data analysis and visualize your data in a variety of charts, tables, and maps. Kibana makes it easy to understand large volumes of data. Its simple, browser-based interface enables you to quickly create and share dynamic dashboards that display changes to Elasticsearch queries in real time.
7 hodin
Sphinx is a fulltext open-source search engine that provides text search functionality to client applications. In this instructor-led, live training, participants will learn install, configure, and manage Sphinx. By the end of this training, participants will be able to:
 • Configure Sphinx as a stand-alone server or storage engine (SphinxSE) using MySQL.
 • Set up Sphinx to connect to either a database or an application.
 • Use Sphinx's "fixed schema" as well as JSON attributes to map and filter search data
Audience
 • System administrators
 • DevOps
 • Developers
Format of the course
 • Part lecture, part discussion, exercises and heavy hands-on practice

Last Updated:

Víkendové Search kurzy, Večerní Search školení, Search přijímač, Search vedené školitelem, Víkendové Search školení, Večerní Search kurzy, Search koučování, Search lektor, Search školitel, Search počítačová školení, Search počítačové kurzy , Search kurzy, Search školení, Search on-site, Search uzavřená školení, Search individuální školení

Slevy kurzů

No course discounts for now.

Informační bulletin slev

Respektujeme soukromí vaší e-mailové adresy. Vaši adresu nebudeme předávat ani prodávat ostatním.
Vždy můžete změnit své preference nebo se úplně odhlásit.

Někteří z našich klientů

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Czech Republic!

As a Business Development Manager you will:

 • expand business in Czech Republic
 • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
 • recruit local trainers and consultants

We offer:

 • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
 • high-tech automation
 • continuously upgraded course catalogue and content
 • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions