Rest Assured Počítačové Kurzy

Rest Assured Počítačové Kurzy

Online nebo na místě, živé kurzy Rest Assured vedené instruktory demonstrují prostřednictvím interaktivních praktických cvičení, jak testovat služby REST API. Rest Assured školení je k dispozici jako "online živé školení" nebo "na místě živé školení". Online živé školení (neboli "vzdálené živé školení") se provádí prostřednictvím interaktivní vzdálené plochy . Živá školení na místě lze provádět lokálně v prostorách zákazníka v České republice nebo ve firemních školicích střediscích NobleProg v České republice. NobleProg -- Váš místní poskytovatel školení

Machine Translated

Rest Assured Návrh školení

Název školení
Doba trvání
Přehled
Název školení
Doba trvání
Přehled
7 hodin
In this instructor-led, live training in České republice, participants learn how to use Rest Assured to test REST API services. We discuss how API testing can resolve some of the shortcomings of UI and unit based testing. The training includes practice sessions and a test development project. By the end of the training, participants will have a good understanding of when to carry out REST API testing, how to explore and access APIs, how to carry out different types of testing, and how to bring their tests together through integration and automation.
21 hodin
Rest Assured API jsou Java doménové specifické jazykové API pro automatizaci REST API. S Postman a Java, REST Assured APIs jsou schopni vyzývat REST webové služby a odpovídat na testování. Tento instruktor vedený, živý trénink (online nebo on-site) je zaměřen na softwarové testéry, kteří chtějí testovat webové služby REST s Postman, Java, a Rest Assured API. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Automatické testování API pro webové služby pomocí API Postman a REST Assured. Vytvořte zprávy o výsledcích výkonu. Design a implementace automatizačních rámců s REST Assured API.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.

Momentálně pro tuto lokalitu nejsou naplánovány žádné kurzy.

Víkendové Rest Assured kurzy, Večerní Rest Assured školení, Rest Assured přijímač, Rest Assured vedené školitelem, Víkendové Rest Assured školení, Večerní Rest Assured kurzy, Rest Assured koučování, Rest Assured lektor, Rest Assured školitel, Rest Assured počítačová školení, Rest Assured počítačové kurzy , Rest Assured kurzy, Rest Assured školení, Rest Assured on-site, Rest Assured uzavřená školení, Rest Assured individuální školení

Slevy kurzů

No course discounts for now.

Informační bulletin slev

Respektujeme soukromí vaší e-mailové adresy. Vaši adresu nebudeme předávat ani prodávat ostatním.
Vždy můžete změnit své preference nebo se úplně odhlásit.

Někteří z našich klientů

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Czech Republic!

As a Business Development Manager you will:

 • expand business in Czech Republic
 • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
 • recruit local trainers and consultants

We offer:

 • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
 • high-tech automation
 • continuously upgraded course catalogue and content
 • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions