RabbitMQ Počítačové Kurzy

RabbitMQ Počítačové Kurzy

Online nebo na místě, živé kurzy RabbitMQ vedené instruktorem demonstrují prostřednictvím interaktivní diskuse a praktické praxe, jak nastavit a provozovat podnikový systém zasílání zpráv RabbitMQ. Školení RabbitMQ je dostupné jako "online živé školení" nebo "na místě živé školení". Online živé školení (neboli "vzdálené živé školení") se provádí prostřednictvím interaktivní vzdálené plochy . Živá školení na místě lze provádět lokálně v prostorách zákazníka v České republice nebo ve firemních školicích střediscích NobleProg v České republice. Školicí kurzy RabbitMQ pokrývají správu, zabezpečení, integraci a programování RabbitMQ s jazyky jako Java a .Net. NobleProg -- Váš místní poskytovatel školení

Machine Translated

RabbitMQ Návrh školení

Název školení
Doba trvání
Přehled
Název školení
Doba trvání
Přehled
14 hodin
The course is intended for IT specialists that want to set up a solution based on RabbitMQ, the highly reliable enterprise messaging system that implements the Advanced Message Queuing Protocol (AMQP).
14 hodin
RabbitMQ je systém zprostředkovatelů otevřených zdrojových zpráv pro ukládání a načítání zpráv předávaných procesy, aplikacemi a servery. Jaro je Java framework. Pomocí Java a Jaro s RabbitMQ mohou uživatelé vytvářet složité fronty, výměny, vazby a další. Toto školení vedené instruktory, na místě nebo na dálku, je zaměřeno na softwarové architekty a vývojáře webových stránek, kteří chtějí používat RabbitMQ jako prostředník pro zasílání zpráv a program v Java pomocí aplikace Spring k vytváření aplikací. Na konci tohoto školení budou účastníci schopni:
 • K vytváření aplikací použijte Java a Spring with RabbitMQ .
 • Navrhněte asynchronní systémy řízené RabbitMQ pomocí RabbitMQ .
 • Vytvářejte a používejte fronty, témata, výměny a vazby v RabbitMQ
Formát kurzu
 • Interaktivní přednáška a diskuse.
 • Spousta cvičení a cvičení.
 • Praktická implementace v prostředí živé laboratoře.
Možnosti přizpůsobení kurzu
 • Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás a domluvte se.
14 hodin
In this instructor-led, live training in České republice, participants will learn how to install, configure and administer RabbitMQ, then integrate RabbitMQ messaging into a number of sample .NET applications. By the end of this training, participants will be able to:
 • Setup, configure and manage RabbitMQ.
 • Understand RabbitQ's role in the design and implementation of a microservices architecture.
 • Understand how RabbitMQ compares to other Message Queuing Architectures.
 • Set up and use RabbitMQ as a broker for handling asynchronous and synchronous messages for real-world enterprise .Net applications.
14 hodin
RabbitMQ je open-source podnikový zprostředkovatel pro ukládání a přijímání zpráv předávaných procesy, aplikace a servery. Používá zprávu ke zpracování úkolů asynchronně a je zvláště užitečné v aplikacích, které potřebují zpracovat velké datové soubory v pozadí, zatímco současně reagují na živé uživatelské požadavky v reálném čase. V tomto instruktorově vedeném, živém tréninku (online nebo on-site) se účastníci dozví, jak rozdvojovat aplikaci PHP a pak ji integrovat s RabbitMQ systémem sdělování zpráv, aby vytvořili distribuované cloudové aplikace nebo mikroslužby. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Vytvořte, nastavte a spravujte RabbitMQ. Pochopte úlohu RabbitMQ's v návrhu a provádění architektury mikroslužby. Vytvořte a použijte RabbitMQ jako makléř pro zpracování asynchronních a synchronních zpráv pro aplikace v reálném světě PHP.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
14 hodin
RabbitMQ je open source messaging systém, který implementuje Advanced Message Queuing Protocol (AMQP). Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na vývojáře a inženýry softwaru, kteří chtějí používat RabbitMQ pro komunikaci mezi mikroslužbami prostřednictvím sdělení a provádění pokročilé implementace a řešení problémů. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Vytvořte potřebné prostředí k zahájení vývoje pokročilých komunikačních řešení s RabbitMQ. Pochopte, jak navrhnout distribuovanou architekturu mikroslužeb s RabbitMQ. Naučte se implementovat pokročilé konfigurace, zabezpečení, sítě, vysokou dostupnost a replikaci. Zjistěte, jaké společné problémy se setkávají v RabbitMQ instalacích a jak je řešit. Naučte se o optimalizaci paměti, kontrole toku a pokročilém tuningu výkonu. Použijte některé pokročilé techniky řešení problémů.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
14 hodin
RabbitMQ je open-source podnikový zprostředkovatel pro ukládání a přijímání zpráv předávaných procesy, aplikace a servery. Používá zprávu ke zpracování úkolů asynchronně a je zvláště užitečné v aplikacích, které potřebují zpracovat velké datové soubory v pozadí, zatímco současně reagují na živé uživatelské požadavky v reálném čase. V tomto instruktorově vedeném, živém tréninku (online nebo on-site) se účastníci dozví, jak rozdvojovat aplikaci Python a pak ji integrovat s RabbitMQ systémem sdělování zpráv, aby vytvořili distribuované cloudové aplikace nebo mikroslužby. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Vytvořte, nastavte a spravujte RabbitMQ. Pochopte úlohu RabbitMQ's v návrhu a provádění architektury mikroslužby. Pochopte, jak RabbitMQ porovnává s jinými architekturami Poselství. Vytvořte a použijte RabbitMQ jako makléř pro zpracování asynchronních a synchronních zpráv pro aplikace v reálném světě Python.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.

Momentálně pro tuto lokalitu nejsou naplánovány žádné kurzy.

Víkendové RabbitMQ kurzy, Večerní RabbitMQ školení, RabbitMQ přijímač, RabbitMQ vedené školitelem, Víkendové RabbitMQ školení, Večerní RabbitMQ kurzy, RabbitMQ koučování, RabbitMQ lektor, RabbitMQ školitel, RabbitMQ počítačová školení, RabbitMQ počítačové kurzy , RabbitMQ kurzy, RabbitMQ školení, RabbitMQ on-site, RabbitMQ uzavřená školení, RabbitMQ individuální školení

Slevy kurzů

No course discounts for now.

Informační bulletin slev

Respektujeme soukromí vaší e-mailové adresy. Vaši adresu nebudeme předávat ani prodávat ostatním.
Vždy můžete změnit své preference nebo se úplně odhlásit.

Někteří z našich klientů

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Czech Republic!

As a Business Development Manager you will:

 • expand business in Czech Republic
 • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
 • recruit local trainers and consultants

We offer:

 • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
 • high-tech automation
 • continuously upgraded course catalogue and content
 • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions