OpenStack Počítačové Kurzy

OpenStack Počítačové Kurzy

Související kategorie

Kdy

Název školení
Doba trvání
Přehled
Název školení
Doba trvání
Přehled
14 hodin
Cílem tohoto kurzu je seznámit se s OpenStack prostředím jak ze strany operátora, tak i ze strany správce. Po krátkém úvodu do cloud computing získáte vlastní OpenStack příklad a provádíte praktické operační a administrativní akce. Kurz pokrývá všechny základní složky OpenStack od obecné architektury až po správu cloudu. Formát kurzu se skládá z asi 75% praktických workshopů v reálném OpenStack prostředí.
14 hodin
Cílem tohoto kurzu je dvojnásobek - získat solidní znalosti o OpenStack architektuře a získat hluboké dovednosti řešení problémů. V části architektury se dozvíte, jak navrhnout hardware pro veřejné a soukromé cloudu, připravit vysoce dostupnou kontrolní plošinu, vybrat správnou velikost chutí a bezpečně přebírat cloudové zdroje, mimo jiné. Získání znalostí o interánech Neutronu (Networking Služba) je dalším důležitým prvkem OpenStack architektury. Následně bude účastník představen v metodách řešení problémů v OpenStack klastry od obecných tipů, prostřednictvím řešení problémů sítě až po caveat hlavních OpenStack služeb. Přibližně 75% kurzu se skládá z praktických workshopů v reálném OpenStack vzdělávacím prostředí.
28 hodin
Kurz je komplexní školení na OpenStack. Začíná s úvodem do systému, pak prostřednictvím praktických workshopů poskytuje praktické znalosti o řízení soukromých oblaků založených na OpenStack, konečně řešení problémů a pokročilých, architektonických témat jsou přítomny. Cílem tohoto kurzu je seznámit se s OpenStack ekosystémem, stejně jako poskytnout silné pozadí pro další rozšíření a rafinace OpenStack mraků. Kurz zahrnuje všechny předměty potřebné k dokončení certifikátu OpenStack zkoušky správce. 75% kurzu je založeno na praktických workshopů v reálném OpenStack vzdělávacím prostředí.
35 hodin
Kurz je komplexní školení na OpenStack, rozšířená verze kurzu OpenStack Bootcamp zahrnuje další excercises, řešení problémů a úkoly zkoušky vzorku. Rozšířený obsah je zdokonalován odvážně v průběhu kurzu. Začíná s úvodem do systému, pak prostřednictvím praktických workshopů poskytuje praktické znalosti o řízení soukromých oblaků založených na OpenStack, konečně řešení problémů a pokročilé, architektonické témata jsou přítomny. Cílem tohoto kurzu je seznámit se s OpenStack ekosystémem, stejně jako poskytnout silné pozadí pro další rozšíření a rafinace OpenStack mraků. Kurz zahrnuje všechny předměty potřebné k dokončení certifikátu OpenStack zkoušky správce. 75% kurzu je založeno na praktických workshopů v reálném OpenStack vzdělávacím prostředí. Po kurzu účastníci obdrží veškeré materiály a vzdělávací prostředí pro sebe-studie a funkce / řešení problémů.
14 hodin
Kurz poskytuje praktické znalosti OpenStack a soukromé cloudové zabezpečení. To začíná od zavedení do systému, pak účastníci získají praktické znalosti o bezpečnosti v soukromých cloudech a zabezpečení OpenStack instalace.
21 hodin
Kurz je důkladným školením o OpenStack networkingu. Začíná úvodem do OpenStack a její architekturou, poté objasňuje základní OpenStack projekty jako Identity service (Keystone), Image service (Glance), Compute service (Nova), Block storage (Cinder) s cílem popsat okolí. sítí v OpenStack a hlavně se zaměřují na Networking projekt (Neutron). Infrastruktura virtuální sítě je popsána a založena na projektu Open Virtual Network, Open vSwitch a OpenFlow. Cílem kurzu je porozumět základním operacím a architektuře OpenStack a také seznámit účastníky s různými síťovými technologiemi za OpenStack, rozšířit informace o OVN a základních tocích, zdrojích a nástrojích.Možnosti přizpůsobeníŠkolení lze sjednat na 2 dny se zaměřením na základní aspekty relevantní pro zákazníka. Školení lze také rozšířit o administrativu, návrh, vytváření sítí a/nebo řešení problémů týkajících se OpenStack nasazení. Je možné popsat další základní řešení SDN jako Linux Bridge nebo OvS.
21 hodin
The aim of this course is to get familiar with the OpenStack environment both from the operator and administrator side. After a brief introduction to cloud computing you will get your own OpenStack instance and perform hands-on operational and administrative actions. The course covers all the basic components of the OpenStack from general architecture to administering the cloud. The format of the course comprises around 90% of hands-on workshop in the real OpenStack environment. The course cover all topics from Certificate OpenStack Administrator exam and prepares participant to the exam both theoretically and practically. Moreover programme of the course has been extended about topic that will allow the participant to better understand all OpenStack caveats required to pass the exam. At the end of the course every participant will have a chance to test themself during the mock COA exam.
14 hodin
The course helps to understand and implement cloud infrastructure based on OpenStack. The participant learns the architecture and capabilities of OpenStack and a variety of installation scenarios.
7 hodin
The course is dedicated to IT engineers and architects who are looking for a solution to host private or public IaaS (Infrastructure as a Service) cloud via OpenStack.
This is also great opportunity for IT managers to gain knowledge overview about possibilities which could be enabled by OpenStack. Before you decide on OpenStack implementation by yourself, further investigation on the topic or hireing a 3rd party for the implementation, you could consider all pros and cons by attending on our course.
This topic is also avaliable as individual consultancy. Course goal:
 • understand how Public Cloud differs from Private Cloud in the offering and management
 • gaining basic knowledge regarding OpenStack
14 hodin
The course is dedicated to IT engineers and architects who are looking for a solution to host private or public IaaS (Infrastructure as a Service) cloud. Course goal:
 • gaining expert knowledge regarding OpenStack architecture design
14 hodin
This instructor-led, live training in České republice (online or onsite) is aimed at engineers, architects and managers who wish to deploy an OpenStack cloud to manage their Telecom infrastructure. By the end of this training, participants will be able to:
 • Plan, deploy, and administer OpenStack as a private cloud.
 • Understand IaaS architecture and its implementation under OpenStack.
 • Replace physical routers and servers with virtual machines running in a private cloud.
 • Reduce infrastructure and maintenance costs through virtualization and cloud computing.
 • Expedite the rollout of new services to customers.
14 hodin
Mirantis OpenStack pro Kubernetes (MOS) je open source platforma, která poskytuje infrastrukturu jako službu pro cloudové prostředí. Umožňuje řízení životního cyklu a monitorování OpenStack a jeho podporovaných složek na Kubernetes. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na DevOps inženýry a vývojáře, kteří chtějí rozvíjet a spravovat OpenStack služby na cloudových infrastrukturách pomocí Kubernetes. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Rozložte, nastavte a spravujte MOS a jeho komponenty. 00:04:41Ale to je to, co se děje Provádět společné OpenStack operační úkoly (backup, obnovu, atd.a) Aktualizace [ 1 0 0 0 ]
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.

Last Updated:

Víkendové OpenStack kurzy, Večerní OpenStack školení, OpenStack přijímač, OpenStack vedené školitelem, Víkendové OpenStack školení, Večerní OpenStack kurzy, OpenStack koučování, OpenStack lektor, OpenStack školitel, OpenStack počítačová školení, OpenStack počítačové kurzy , OpenStack kurzy, OpenStack školení, OpenStack on-site, OpenStack uzavřená školení, OpenStack individuální školení

Slevy kurzů

No course discounts for now.

Informační bulletin slev

Respektujeme soukromí vaší e-mailové adresy. Vaši adresu nebudeme předávat ani prodávat ostatním.
Vždy můžete změnit své preference nebo se úplně odhlásit.

Někteří z našich klientů

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Czech Republic!

As a Business Development Manager you will:

 • expand business in Czech Republic
 • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
 • recruit local trainers and consultants

We offer:

 • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
 • high-tech automation
 • continuously upgraded course catalogue and content
 • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions