Master Data Management (MDM) Počítačové Kurzy

Master Data Management (MDM) Počítačové Kurzy

Online nebo na místě, živé kurzy Master Data Management (MDM) vedené instruktorem demonstrují prostřednictvím interaktivních praktických nástrojů a procesů používaných obchodními a IT týmy k zajištění jednotnosti, přesnosti, správy a odpovědnosti podnikových datových aktiv. Školení Master Data Management (MDM) je k dispozici jako "online živé školení" nebo "na místě živé školení". Online živé školení (neboli "vzdálené živé školení") se provádí prostřednictvím interaktivní vzdálené plochy . Živá školení na místě lze provádět lokálně v prostorách zákazníka v České republice nebo ve firemních školicích střediscích NobleProg v České republice. NobleProg -- Váš místní poskytovatel školení

Machine Translated

Master Data Management (MDM) Podkategorie

Master Data Management (MDM) Návrh školení

Název školení
Doba trvání
Přehled
Název školení
Doba trvání
Přehled
21 hodin
Pimcore je otevřený zdroj PIM/MDM (Product Information Management / Master Data Management) platforma pro centralizování a harmonizaci produktových údajů do jednoho systému. Tento instruktor vedený, živý trénink (online nebo on-site) je zaměřen na inženýry, kteří chtějí používat Pimcore pro správu produktu, zákazníka, dodavatele atd. Údaje v několika doménách. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Konsolidovat komplexní master data přes heterogenní systémy. Konfigurujte komplexní multimodální datové modely z více zdrojů a formátů. Modelovat, ukládat a spravovat hierarchii a strukturu dat v rámci organizace. Čištění, srovnání, ověření a standardizace hlavních dat. Integrujte údaje PIM s digitálním řízením aktiv (DAM), řízením obsahu (CMS) a designem uživatelské zkušenosti / zkušenosti zákazníků (UX / CX).
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
21 hodin
Master Data Management (MDM) odkazuje na nástroje a procesy používané podnikovými a IT týmy k zajištění jednotnosti, přesnosti, řízení a odpovědnosti podnikových datových aktiv. EBX5 (TIBCO EBX) je nástroj MDM pro modelování hlavních dat a provádění řízení. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na vývojáře, kteří chtějí použít EBX5 (TIBCO EBX) k umožnění řešení Master Data Management v rámci své organizace. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Výklad požadavků a architektura řešení MDM. Umožňuje správu a integraci hlavních dat. Integrace a přenos dat přes více systémů. Importujte data do EBX5 pomocí logiky srovnání a fúze. Design, vytváření a dokumentace datového modelu, který se zabývá obchodními požadavky jejich organizace. Integrujte EBX5 se službami třetí strany.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.

Momentálně pro tuto lokalitu nejsou naplánovány žádné kurzy.

Víkendové Master Data Management (MDM) kurzy, Večerní Master Data Management (MDM) školení, Master Data Management (MDM) přijímač, Master Data Management (MDM) vedené školitelem, Víkendové Master Data Management (MDM) školení, Večerní Master Data Management (MDM) kurzy, Master Data Management (MDM) koučování, Master Data Management (MDM) lektor, Master Data Management (MDM) školitel, Master Data Management (MDM) počítačová školení, Master Data Management (MDM) počítačové kurzy , Master Data Management (MDM) kurzy, Master Data Management (MDM) školení, Master Data Management (MDM) on-site, Master Data Management (MDM) uzavřená školení, Master Data Management (MDM) individuální školení

Slevy kurzů

No course discounts for now.

Informační bulletin slev

Respektujeme soukromí vaší e-mailové adresy. Vaši adresu nebudeme předávat ani prodávat ostatním.
Vždy můžete změnit své preference nebo se úplně odhlásit.

Někteří z našich klientů

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Czech Republic!

As a Business Development Manager you will:

 • expand business in Czech Republic
 • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
 • recruit local trainers and consultants

We offer:

 • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
 • high-tech automation
 • continuously upgraded course catalogue and content
 • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions