iOS Počítačové Kurzy

iOS Počítačové Kurzy

Lokální instruktorem vedené iOS školení České republice.

iOS Návrh školení

Název školení
Doba trvání
Přehled
Název školení
Doba trvání
Přehled
35 hodin
All the skills and knowledge you need to make your first iPhone/iPad application using the latest iOS SDK and tools.
21 hodin
Cílem cross-platformových rámců je umožnit psaní aplikací najednou a spustit je na více platformách. Chcete vytvořit aplikaci pro iPhone, která bude také spuštěna na Android? Máte zákazníka, který se otočí a chce, aby jejich aplikace Android byla spuštěna na Windows Phone? Žádný problém. Na tomto třídenním kurzu PhoneGap/Apache Cordova se podíváte na dvě různé, ale komplementární technologie pro cross-platformový mobilní rozvoj. (Apache Cordova je nové jméno pro PhoneGap. Adobe získal PhoneGap od původních vývojářů a daroval ji Apache Software Foundation.) Po dokončení tohoto kurzu PhoneGap/Apache Cordova budete moci vybudovat plně funkční mobilní webové aplikace pomocí rámce, spravovat zdrojový kód a spravovat tweaks platformy, vytvářet zkušenosti z webové aplikace - a mnohem více!
35 hodin
This 5 day course is for developers who want to learn how to develop applications for iPhone and iPad running iOS8. The course is hands on and shows how to develop applications from scratch using Apple's new Swift programming language using the Xcode6 IDE. During the course a fully functional Tetris style block game will be developed from scratch using Swift. The course ends with developing a new application from scratch in Swift. The course assumes some programming experience. This course can only be run on Intel based Apple hardware such as a MacBook or a Mac Mini. Delegates need to have registered with Apple and have an Apple ID which is required to download software. Delegates wishing to run the applications developed during the course on an iPhone or iPad need to be registered as iOS developers with Apple and have registered their device for development. Apple charge $99 per year to register as an iOS developer.
35 hodin
This 5 day course is for developers who want to learn how to develop applications for iPhone and iPad running iOS 11. Xcode 9, Swift 4 and iOS 11 introduced significant changes in the way applications are written. The course is hands on and shows how to develop applications from scratch using the Swift programming language and the Xcode 9 IDE. During the course a fully functional application will be developed from scratch using Swift. This course can only be run on Intel based Apple hardware such as a MacBook or a Mac Mini. Delegates need to have registered with Apple and have an Apple ID which is required to download software. Delegates wishing to run the applications developed during the course on an iPhone or iPad using a USB cable will need to register their device with Xcode.
35 hodin
Who should attend? This 5 day course is for developers who want to learn how to develop applications for iPhone and iPad running iOS 10. Xcode8, Swift3 and iOS 10 introduced significant changes in the way applications are written. The course is hands on and shows how to develop applications from scratch using the Swift programming language and the Xcode 8 IDE. During the course a fully functional application will be developed from scratch using Swift. This course can only be run on Intel based Apple hardware such as a MacBook or a Mac Mini. Delegates need to have registered with Apple and have an Apple ID which is required to download software. Delegates wishing to run the applications developed during the course on an iPhone or iPad using a USB cable will need to register their device with Xcode.
7 hodin
This instructor-led, live training in České republice introduces participants to reactive techniques offered by RxSwift for managing the transferring and combining of asynchronous data streams, handling simple observable sequences, and the architecture and development of responsive, flexible, and industry scalable iOS applications. By the end of this training, participants will be able to:
 • Understand the basic concepts behind reactive programing in Swift 3.
 • Turn various items such as arrays and events into observable sequences.
 • Apply various filters to observable sequences, transform and combine observable sequences.
 • Write Unit tests against Rx Code.
 • Effectively utilize blind data from user interface elements.
14 hodin
In this instructor-led, live training, participants will learn how to use the iOS Machine Learning (ML) technology stack as they step through the creation and deployment of an iOS mobile app. By the end of this training, participants will be able to:
 • Create a mobile app capable of image processing, text analysis and speech recognition
 • Access pre-trained ML models for integration into iOS apps
 • Create a custom ML model
 • Add Siri Voice support to iOS apps
 • Understand and use frameworks such as coreML, Vision, CoreGraphics, and GamePlayKit
 • Use languages and tools such as Python, Keras, Caffee, Tensorflow, sci-kit learn, libsvm, Anaconda, and Spyder
Audience
 • Developers
Format of the course
 • Part lecture, part discussion, exercises and heavy hands-on practice
35 hodin
This 5 day course is for developers who want to learn how to develop applications for iPhone and iPad running iOS 11. Xcode 9, Swift 4 and iOS 11 introduced significant changes in the way applications are written. The course is hands on and shows how to develop applications from scratch using the Swift programming language and the Xcode 9 IDE. During the course a fully functional application will be developed from scratch using Swift. This course can only be run on Apple hardware such as a MacBook Pro or a Mac Mini. Delegates need to have registered with Apple and have an Apple ID which is required to download software - Xcode. Delegates wishing to run the applications developed during the course on an iPhone or iPad using a USB cable will need to register their device with Xcode. Delegate must be able to understand all basics of Swift after this and course and should be able to make any kind of application in iOS and dig into more complex applications on iOS
35 hodin
Kotlin je moderní, funkční a objektově orientovaný programovací jazyk založený na Java. V tomto instruktorově vedeném, živém tréninku se účastníci naučí Kotlin programování, jak postupují prostřednictvím vytvoření aplikace Android a iOS pomocí Kotlin. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Pochopte základní principy programování Kotlin Kód vlastní aplikace Kotlin Vytvořte, testujte, rozmístěte a vyřešte problémy Android a iOS aplikace pomocí Kotlin
publikum
  Vývojáři
Formát kurzu
  Částečná přednáška, částečná diskuse, cvičení a těžká praxe
Poznámka
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
14 hodin
S pokročilými iOS vývojovými postupy a softwarem, jako jsou Alamofire a RxSwift, uživatelé jsou schopni vytvářet vysoce složité aplikace a implementovat nejmodernější iOS vývojové techniky. Tento instruktor vedený, živé školení (online nebo on-site) je zaměřen na iOS vývojáře, kteří chtějí zvládnout iOS podnikové architektury, designové vzory a reaktivní programování s Swfit. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Vytvořte silnější, samořízený a jednoduchý kód. Zjednodušení řízení API s Alamofire. Využití reaktivního programování v iOS s RxSwift. Pochopte různé iOS architektonické vzory a návrhy.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
7 hodin
SceneKit je 3D grafický rámec pro vývoj 3D animací a efektů v aplikacích iOS. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na vývojáře, kteří chtějí používat SceneKit k rozvoji 3D rozhraní, efektů a animací, aby se zvýšila uživatelská immersion. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Rozvíjet 3D aplikace pomocí SceneKit a Swift. Přidejte animace, efekty částic a fyzikální simulace. Vytvořte 3D aplikaci ze scratch bez nutnosti používat externí vývojový software, jako je Unity.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
21 hodin
TensorFlow Lite je otevřený zdrojový rámec pro hluboké učení pro mobilní zařízení a vestavěné systémy. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na vývojáře, kteří chtějí používat TensorFlow Lite k rozvoji iOS mobilních aplikací s schopnostmi hlubokého učení. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Instalace a nastavení TensorFlow Lite. Pochopte principy TensorFlow a strojové učení na mobilních zařízeních. Přidat TensorFlow Modely na iOS zařízení. Spustit aplikaci schopnou detekovat a klasifikovat objekt zachycený prostřednictvím fotoaparátu zařízení.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.

Momentálně pro tuto lokalitu nejsou naplánovány žádné kurzy.

Víkendové iOS kurzy, Večerní iOS školení, iOS přijímač, iOS vedené školitelem, Víkendové iOS školení, Večerní iOS kurzy, iOS koučování, iOS lektor, iOS školitel, iOS počítačová školení, iOS počítačové kurzy , iOS kurzy, iOS školení, iOS on-site, iOS uzavřená školení, iOS individuální školení

Slevy kurzů

No course discounts for now.

Informační bulletin slev

Respektujeme soukromí vaší e-mailové adresy. Vaši adresu nebudeme předávat ani prodávat ostatním.
Vždy můžete změnit své preference nebo se úplně odhlásit.

Někteří z našich klientů

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Czech Republic!

As a Business Development Manager you will:

 • expand business in Czech Republic
 • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
 • recruit local trainers and consultants

We offer:

 • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
 • high-tech automation
 • continuously upgraded course catalogue and content
 • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions