IBM Maximo Počítačové Kurzy

IBM Maximo Počítačové Kurzy

Související kategorie

Kdy

Název školení
Doba trvání
Přehled
Název školení
Doba trvání
Přehled
21 hodin
IBM Maximo je řešení EAM (Management of Enterprise Assets) (také známé jako Computer Maintenance Management System (CMMS)) pro řízení aktiv a údržbu. To zahrnuje funkce pro správu nákupu, inventury, umístění, servisní stůl a plánování práce. IBM Maximo byl původně vyvinut Project Software & Development (dále MRO Software), pak zakoupen IBM a označen jako IBM Maximo Asset. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na technické osoby, které chtějí využít IBM Maximo k řízení komplexních požadavků na správu údržby v aktivně intenzivní organizaci. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Instalace a nastavení IBM Maximo. Pochopte životní cyklus majetku Management. Pracujte s IBM Maximo databází pro vyhledávání a získávání údajů. Použijte IBM Maximo aplikace a moduly pro správu aktiv. Sledovat a spravovat aspekty údržby majetku organizace.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Kurz může být přizpůsoben zahrnovat doplňky, průmyslové řešení a mobilní řešení. Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
21 hodin
IBM Maximo je řešení pro správu aktiv (také známé jako Computer Maintenance Management System (CMMS) pro správu aktiv a údržbu. To zahrnuje funkce pro správu nákupu, inventury, umístění, servisní stůl a plánování práce. IBM Maximo byl původně vyvinut Project Software & Development (dále MRO Software), pak zakoupen IBM a označen jako IBM Maximo Asset. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na technické osoby, které chtějí využít IBM Maximo k řízení aktiv, práce a pokročilých údržbových operací v rámci své organizace. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Organizujte aktivy do složitých hierarchii. Plánování komplexních režimů údržby. Řízení nákupů, inventury a dodacích tras. Řízení vnějších pracovních zdrojů. Monitorování údržby pomocí podmínek založeného přístupu.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.

Last Updated:

Víkendové IBM Maximo kurzy, Večerní IBM Maximo školení, IBM Maximo přijímač, IBM Maximo vedené školitelem, Víkendové IBM Maximo školení, Večerní IBM Maximo kurzy, IBM Maximo koučování, IBM Maximo lektor, IBM Maximo školitel, IBM Maximo počítačová školení, IBM Maximo počítačové kurzy , IBM Maximo kurzy, IBM Maximo školení, IBM Maximo on-site, IBM Maximo uzavřená školení, IBM Maximo individuální školení

Slevy kurzů

No course discounts for now.

Informační bulletin slev

Respektujeme soukromí vaší e-mailové adresy. Vaši adresu nebudeme předávat ani prodávat ostatním.
Vždy můžete změnit své preference nebo se úplně odhlásit.

Někteří z našich klientů

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Czech Republic!

As a Business Development Manager you will:

 • expand business in Czech Republic
 • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
 • recruit local trainers and consultants

We offer:

 • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
 • high-tech automation
 • continuously upgraded course catalogue and content
 • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions