Electronics Počítačové Kurzy

Electronics Počítačové Kurzy

Lokální instruktorem vedené Electronics školení České republice.

Reference

★★★★★
★★★★★

Electronics Návrh školení

Název školení
Doba trvání
Přehled
Název školení
Doba trvání
Přehled
14 hodin
Electronics je disciplína, která aplikuje fyziku elektřiny a počítačového programování k vytvoření technologií propojení. Mezi její nejrozsáhlejší implementace patří obvodové a obvodové desky, které jsou základní pro všechny elektronické zařízení. Praktika elektronického inženýrství využívá koncept elektronové manipulace k výrobě inovací v technologických odvětvích, jako je počítačové hardwary, telekomunikace a mnoho dalších. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na inženýry a počítačové vědce, kteří chtějí aplikovat základy obvodů a elektroniky na navrhování zařízení a systémů, které využívají vlastnosti elektrických komponent pro vývoj hardwarových funkcí. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Nastavení a nastavení potřebných nástrojů a programů pro vývoj obvodů a obvodových desek. Pochopte základní principy za obvody a elektroniky  inženýrství. Použijte primární elektronické komponenty při vytváření efektivních počítačových hardwarových technologií. Optimalizace elektronických zařízení zavedením metod analýzy obvodů. Aplikujte základy elektroniky a obvodů k rozvoji podnikových aplikací.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
21 hodin
Digital Signal Processing (DSP) je inženýrská praxe, která integruje matematické koncepty a elektroniku k manipulaci s informacemi o elektrickém signálu. Pomocí výsledků analýzy získaných z DSP mohou odborníci získat digitální údaje, které jsou použitelné pro optimalizaci moderních technologií. DSP je důležitou funkcí v dnešních podnikových aplikacích, které vylepšují zpracování analogových signálů z hlediska vysoké přesnosti a konzistence dat. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na inženýry a vědce, kteří se chtějí naučit a aplikovat implementace DSP, aby efektivně zvládli různé typy signálů a získali lepší kontrolu nad více kanálovými elektronickými systémy. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Nastavení a nastavení potřebné softwarové platformy a nástroje pro zpracování digitálního signálu. Pochopte koncepty a principy, které jsou základní pro DSP a jeho aplikace. Seznamte se s komponentami DSP a použijte je v elektronických systémech. Generovat algoritmy a operační funkce pomocí výsledků z DSP. Využijte základní funkce softwarových platforem DSP a designových filtrů signálu. Syntetizujte DSP simulace a implementujte různé typy filtrů pro DSP.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.

Last Updated:

Nadcházející Electronics Školení

Víkendové Electronics kurzy, Večerní Electronics školení, Electronics přijímač, Electronics vedené školitelem, Víkendové Electronics školení, Večerní Electronics kurzy, Electronics koučování, Electronics lektor, Electronics školitel, Electronics počítačová školení, Electronics počítačové kurzy , Electronics kurzy, Electronics školení, Electronics on-site, Electronics uzavřená školení, Electronics individuální školení

Slevy kurzů

Informační bulletin slev

Respektujeme soukromí vaší e-mailové adresy. Vaši adresu nebudeme předávat ani prodávat ostatním.
Vždy můžete změnit své preference nebo se úplně odhlásit.

Někteří z našich klientů

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Czech Republic!

As a Business Development Manager you will:

 • expand business in Czech Republic
 • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
 • recruit local trainers and consultants

We offer:

 • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
 • high-tech automation
 • continuously upgraded course catalogue and content
 • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions