Electronics Počítačové Kurzy

Electronics Počítačové Kurzy

Lokální instruktorem vedené Electronics školení České republice.

Reference

★★★★★
★★★★★

Electronics Návrh školení

Název školení
Doba trvání
Přehled
Název školení
Doba trvání
Přehled
14 hodin
Electronics je disciplína, která aplikuje fyziku elektřiny a počítačového programování k vytvoření technologií propojení. Mezi její nejrozsáhlejší implementace patří obvodové a obvodové desky, které jsou základní pro všechny elektronické zařízení. Praktika elektronického inženýrství využívá koncept elektronové manipulace k výrobě inovací v technologických odvětvích, jako je počítačové hardwary, telekomunikace a mnoho dalších. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na inženýry a počítačové vědce, kteří chtějí aplikovat základy obvodů a elektroniky na navrhování zařízení a systémů, které využívají vlastnosti elektrických komponent pro vývoj hardwarových funkcí. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Nastavení a nastavení potřebných nástrojů a programů pro vývoj obvodů a obvodových desek. Pochopte základní principy za obvody a elektroniky  inženýrství. Použijte primární elektronické komponenty při vytváření efektivních počítačových hardwarových technologií. Optimalizace elektronických zařízení zavedením metod analýzy obvodů. Aplikujte základy elektroniky a obvodů k rozvoji podnikových aplikací.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
21 hodin
Digital Signal Processing (DSP) je inženýrská praxe, která integruje matematické koncepty a elektroniku k manipulaci s informacemi o elektrickém signálu. Pomocí výsledků analýzy získaných z DSP mohou odborníci získat digitální údaje, které jsou použitelné pro optimalizaci moderních technologií. DSP je důležitou funkcí v dnešních podnikových aplikacích, které vylepšují zpracování analogových signálů z hlediska vysoké přesnosti a konzistence dat. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na inženýry a vědce, kteří se chtějí naučit a aplikovat implementace DSP, aby efektivně zvládli různé typy signálů a získali lepší kontrolu nad více kanálovými elektronickými systémy. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Nastavení a nastavení potřebné softwarové platformy a nástroje pro zpracování digitálního signálu. Pochopte koncepty a principy, které jsou základní pro DSP a jeho aplikace. Seznamte se s komponentami DSP a použijte je v elektronických systémech. Generovat algoritmy a operační funkce pomocí výsledků z DSP. Využijte základní funkce softwarových platforem DSP a designových filtrů signálu. Syntetizujte DSP simulace a implementujte různé typy filtrů pro DSP.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.

Last Updated:

Víkendové Electronics kurzy, Večerní Electronics školení, Electronics přijímač, Electronics vedené školitelem, Víkendové Electronics školení, Večerní Electronics kurzy, Electronics koučování, Electronics lektor, Electronics školitel, Electronics počítačová školení, Electronics počítačové kurzy , Electronics kurzy, Electronics školení, Electronics on-site, Electronics uzavřená školení, Electronics individuální školení

Slevy kurzů

No course discounts for now.

Informační bulletin slev

Respektujeme soukromí vaší e-mailové adresy. Vaši adresu nebudeme předávat ani prodávat ostatním.
Vždy můžete změnit své preference nebo se úplně odhlásit.

Někteří z našich klientů

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Czech Republic!

As a Business Development Manager you will:

 • expand business in Czech Republic
 • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
 • recruit local trainers and consultants

We offer:

 • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
 • high-tech automation
 • continuously upgraded course catalogue and content
 • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions