CloudForms Počítačové Kurzy

CloudForms Počítačové Kurzy

Online nebo na místě, živé kurzy CloudForms vedené instruktory demonstrují prostřednictvím interaktivních praktických cvičení, jak používat CloudForms ke správě virtuální infrastruktury v centralizovaném rozhraní. Školení CloudForms je dostupné jako „online živé školení“ nebo „živé školení na místě“. Online živé školení (neboli "vzdálené živé školení") se provádí prostřednictvím interaktivní vzdálené plochy . Živá školení na místě lze provádět lokálně v prostorách zákazníka v České republice nebo ve firemních školicích střediscích NobleProg v České republice. CloudForms je také známý jako Red Hat CloudForms. NobleProg -- Váš místní poskytovatel školení

Machine Translated

CloudForms Návrh školení

Název školení
Doba trvání
Přehled
Název školení
Doba trvání
Přehled
21 hodin
Red Hat CloudForms je centralizovaná manažerská platforma pro virtuální stroje, soukromé cloudu a veřejné cloudu. Může se bezprostředně integrovat s různými platformami (Amazon EC2, Microsoft Azure, OpenStack, Red Hat OpenShift, VMware, atd.Je ideální pro hybridní prostředí. Tento instruktor vedený, živé školení (online nebo on-site) je zaměřen na sysadminů, DevOps a vývojářů, kteří chtějí použít CloudForms pro správu virtuální infrastruktury v centralizovaném rozhraní. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Instalace a konfigurace CloudForms na různých virtuálních strojích a cloudových platformách (OpenStack, OpenShift a VMware). Vytvořte centralizovaný manažerský rozhraní pro monitorování více klastrů. Zlepšit bezpečnostní kontrolu a konfigurační politiky celé infrastruktury. Přeměna distribuované virtuální infrastruktury na jednotné hybridní prostředí. Optimalizace výkonu a efektivity pracovního zatížení automatizací orchestrace a pracovních toků.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Tento kurz se zaměřuje na CloudForms, ale na jiné softwarové platformy (OpenStack, Red Hat OpenShift, VMware, atd.) Může být použit. Prosím, informujte nás, jestli máte nějaké konkrétní požadavky. Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.

Momentálně pro tuto lokalitu nejsou naplánovány žádné kurzy.

Víkendové CloudForms kurzy, Večerní CloudForms školení, CloudForms přijímač, CloudForms vedené školitelem, Víkendové CloudForms školení, Večerní CloudForms kurzy, CloudForms koučování, CloudForms lektor, CloudForms školitel, CloudForms počítačová školení, CloudForms počítačové kurzy , CloudForms kurzy, CloudForms školení, CloudForms on-site, CloudForms uzavřená školení, CloudForms individuální školení

Slevy kurzů

No course discounts for now.

Informační bulletin slev

Respektujeme soukromí vaší e-mailové adresy. Vaši adresu nebudeme předávat ani prodávat ostatním.
Vždy můžete změnit své preference nebo se úplně odhlásit.

Někteří z našich klientů

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Czech Republic!

As a Business Development Manager you will:

 • expand business in Czech Republic
 • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
 • recruit local trainers and consultants

We offer:

 • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
 • high-tech automation
 • continuously upgraded course catalogue and content
 • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions