Boomi Počítačové Kurzy

Boomi Počítačové Kurzy

Online nebo na místě, živé kurzy Boomi vedené instruktory demonstrují prostřednictvím interaktivních praktických cvičení, jak používat Boomi k vytváření, správě a nasazení integračních platforem pro cloudová řešení. Školení Boomi je k dispozici jako "online živé školení" nebo "na místě živé školení". Online živé školení (neboli „vzdálené živé školení“) se provádí prostřednictvím interaktivní vzdálené plochy . Živá školení na místě lze provádět lokálně v prostorách zákazníka v České republice nebo ve firemních školicích střediscích NobleProg v České republice. Boomi je také známý jako Dell Boomi. NobleProg -- Váš místní poskytovatel školení

Machine Translated

Boomi Návrh školení

Název školení
Doba trvání
Přehled
Název školení
Doba trvání
Přehled
28 hodin
Boomi, také známý jako Dell Boomi, je integrační platforma jako služba (iPaas), která umožňuje připojení a zpracování dat napříč systémy, aplikacemi a dalšími zdroji.Toto živé školení vedené instruktorem (online nebo na místě) je zaměřeno na středně pokročilé až pokročilé vývojáře integrace a systémové administrátory, kteří se chtějí naučit pokročilé Boomi techniky pro vytváření, správu a nasazování cloudových řešení na integračních platformách.Na konci tohoto školení budou účastníci schopni:
  Používejte AtomSphere a pracujte s Boomi dokumenty. Vytvářejte a navrhujte komplexní integrační procesy pro pokročilou logiku a zpracování dat. Spravujte integrační procesy nasazení, protokolování a vytváření sestav. Zachyťte a ošetřete chyby. Aplikujte osvědčené postupy a techniky pro integraci s Boomi.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuze. Spousta cvičení a praxe. Praktická implementace v prostředí živé laboratoře.
Možnosti přizpůsobení kurzu
  Chcete-li požádat o školení na míru pro tento kurz, kontaktujte nás a domluvíme se.
14 hodin
Boomi, také známý jako Dell Boomi, je integrační platforma as-a-service (iPaas) pro stavební aplikace, data, síť a integrace řízení API. Poskytuje bezpečnou, nízkodovou a sjednocenou platformu, která využívá cloudové technologie k rozšiřování a urychlení obchodních procesů a pracovních toků. Tento instruktor vedený, živé školení (online nebo on-site) je zaměřen na integrační vývojáře, sysadmins a systémové integrace, kteří chtějí používat Boomi k budování, řízení a implementaci integračních platforem pro cloudové řešení. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Vytvořte potřebné prostředí k zahájení výstavby integrací s Boomi. Rozumět Boomi AtomSphere's vlastnosti, architektura, a základní koncepty. Naučte se navrhovat, budovat a implementovat integrační procesy s Boomi. Použijte Boomi's dashboard a reporting možnosti pro sledování aplikací. Řízení konfigurací a deploymentů pro atom, molekuly a atomové cloudu. Umožňuje webové služby a integraci API a řízení s Boomi.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.

Momentálně pro tuto lokalitu nejsou naplánovány žádné kurzy.

Víkendové Boomi kurzy, Večerní Boomi školení, Boomi přijímač, Boomi vedené školitelem, Víkendové Boomi školení, Večerní Boomi kurzy, Boomi koučování, Boomi lektor, Boomi školitel, Boomi počítačová školení, Boomi počítačové kurzy , Boomi kurzy, Boomi školení, Boomi on-site, Boomi uzavřená školení, Boomi individuální školení

Slevy kurzů

No course discounts for now.

Informační bulletin slev

Respektujeme soukromí vaší e-mailové adresy. Vaši adresu nebudeme předávat ani prodávat ostatním.
Vždy můžete změnit své preference nebo se úplně odhlásit.

Někteří z našich klientů

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Czech Republic!

As a Business Development Manager you will:

 • expand business in Czech Republic
 • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
 • recruit local trainers and consultants

We offer:

 • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
 • high-tech automation
 • continuously upgraded course catalogue and content
 • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions