Apache Camel Počítačové Kurzy

Apache Camel Počítačové Kurzy

Online nebo na místě, instruktorem vedené živé školicí kurzy Apache Camel demonstrují prostřednictvím interaktivní diskuse a praktického procvičování základy a aplikace Apache Camel. Školení Apache Camel je dostupné jako „online živé školení“ nebo „živé školení na místě“. Online živé školení (neboli "vzdálené živé školení") se provádí prostřednictvím interaktivní vzdálené plochy . Živá školení na místě lze provádět lokálně v prostorách zákazníka v České republice nebo ve firemních školicích střediscích NobleProg v České republice. NobleProg -- Váš místní poskytovatel školení

Machine Translated

Kdy

Název školení
Doba trvání
Přehled
Název školení
Doba trvání
Přehled
21 hodin
Apache Camel je výkonný open-source integrační rámec, který poskytuje širokou škálu funkcí pro propojení systémů a aplikací.Toto živé školení vedené instruktorem (online nebo na místě) je zaměřeno na vývojáře, integrační architekty a systémové administrátory, kteří si chtějí osvojit umění pokročilých integračních vzorců a technik pomocí Apache Camel.Na konci tohoto školení budou účastníci schopni:
  Pochopte pokročilé integrační vzorce a techniky. Implementujte složité směrování a transformace. Optimalizujte výkon a škálovatelnost. Ošetřete chyby a výjimky ve scénářích komplexní integrace. Integrujte Apache Camel s různými technologiemi a platformami.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuze. Spousta cvičení a cvičení. Praktická implementace v prostředí živé laboratoře.
Možnosti přizpůsobení kurzu
  Chcete-li požádat o školení na míru pro tento kurz, kontaktujte nás a domluvíme se.
21 hodin
The course is intended for system integrators who want to learn about Apache Camel as a rule-based routing and mediation engine that provides a Java object-based implementation of the Enterprise Integration Patterns.
14 hodin
Apache Camel je otevřený zdrojový integrační rámec pro přenos zpráv z různých zdrojů dat do různých cílových míst. S Spring Boot, uživatelé mohou vytvořit výrobní třídu Apache Camel aplikace pro bezdrátovou integraci. Tento instruktor vedený, živý trénink (online nebo on-site) je zaměřen na webové vývojáře, kteří chtějí programovat v Spring Boot vytvořit Apache Camel aplikace. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Rozvíjet Apache Camel aplikace s Spring Boot. Použijte chybový monitoring a upozornění pro aplikace Apache Camel. Použijte Apache Camel pro vytváření integračních řešení.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.

Last Updated:

Víkendové Apache Camel kurzy, Večerní Apache Camel školení, Apache Camel přijímač, Apache Camel vedené školitelem, Víkendové Apache Camel školení, Večerní Apache Camel kurzy, Apache Camel koučování, Apache Camel lektor, Apache Camel školitel, Apache Camel počítačová školení, Apache Camel počítačové kurzy , Apache Camel kurzy, Apache Camel školení, Apache Camel on-site, Apache Camel uzavřená školení, Apache Camel individuální školení

Slevy kurzů

No course discounts for now.

Informační bulletin slev

Respektujeme soukromí vaší e-mailové adresy. Vaši adresu nebudeme předávat ani prodávat ostatním.
Vždy můžete změnit své preference nebo se úplně odhlásit.

Někteří z našich klientů

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Czech Republic!

As a Business Development Manager you will:

 • expand business in Czech Republic
 • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
 • recruit local trainers and consultants

We offer:

 • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
 • high-tech automation
 • continuously upgraded course catalogue and content
 • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions