Android Počítačové Kurzy

Android Počítačové Kurzy

Online nebo na místě, instruktorem vedené živé kurzy Androidu demonstrují prostřednictvím praktického procvičování základy Androidu. Školení pro Android je k dispozici jako "online živé školení" nebo "na místě živé školení". Online živé školení (neboli "vzdálené živé školení") se provádí prostřednictvím interaktivní vzdálené plochy . Živá školení na místě lze provádět lokálně v prostorách zákazníka v České republice nebo ve firemních školicích střediscích NobleProg v České republice. NobleProg -- Váš místní poskytovatel školení

Machine Translated

Reference

★★★★★
★★★★★

Android Podkategorie

Android Návrh školení

Název školení
Doba trvání
Přehled
Název školení
Doba trvání
Přehled
21 hodin
This course aims at providing software testers with the required knowledge and skills in order to perform quality assurance tests for software applications that were developed for the Android platform. This course overviews the Android platform capabilities and provides you with up-to-date practices for performing the tests.
56 hodin
Android is an open source platform developed by Google for mobile development. Applications for the Android platform are developed in Java. This course overviews Android's fundamental topics.
14 hodin
Applications for the Android platform are developed primarily in Java. This course was developed for software programmers with a strong OOP background (whether in PHP, Scala, C++, C# or Objective C) that plan to learn how to develop Java applications for the android platform. This course covers the Java programming language grammar and focuses on those specific Java capabilities the android platform uses more than others.
21 hodin
Cílem cross-platformových rámců je umožnit psaní aplikací najednou a spustit je na více platformách. Chcete vytvořit aplikaci pro iPhone, která bude také spuštěna na Android? Máte zákazníka, který se otočí a chce, aby jejich aplikace Android byla spuštěna na Windows Phone? Žádný problém. Na tomto třídenním kurzu PhoneGap/Apache Cordova se podíváte na dvě různé, ale komplementární technologie pro cross-platformový mobilní rozvoj. (Apache Cordova je nové jméno pro PhoneGap. Adobe získal PhoneGap od původních vývojářů a daroval ji Apache Software Foundation.) Po dokončení tohoto kurzu PhoneGap/Apache Cordova budete moci vybudovat plně funkční mobilní webové aplikace pomocí rámce, spravovat zdrojový kód a spravovat tweaks platformy, vytvářet zkušenosti z webové aplikace - a mnohem více!
28 hodin
Objectives: Upon completion of this training course, the delegate will be able to:
 • Build their own Android Application and upload it to the Android Market.
 • Develop for simulators and real devices.
 • Learn all the basics of Android Development.
21 hodin
This course has been created for everyone interested in creating Android applications. During this course, you will learn the fundamental skills required for building Android applications from scratch using interesting features added to the Android platform, like background processing, database access and location-Based Services.
28 hodin
Android is Google's mobile operating system. This course demonstrates through hands-on practice the fundamentals of Android.
28 hodin
Android is an open source platform developed by Google for mobile development. Applications for the Android platform are developed in Java. This course overviews Android's fundamental topics. This is the fast track program that paces up the original training
7 hodin
Kivy je open-source cross-platform grafické uživatelské rozhraní knihovny napsané v Python, která umožňuje rozvoj multi-touch aplikace pro široký výběr zařízení. V tomto instruktor vedeném, živé školení účastníci se dozví, jak nainstalovat a rozšiřovat Kivy na různých platformách, přizpůsobit a manipulovat widgety, plánování, vyvolávání a reagovat na události, upravovat grafiku s multi-touching, resize obrazovky, balíčky aplikací pro Android, a další. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni
  Vztah k Python kódu a k Kivy jazyku. Má solidní pochopení toho, jak Kivy funguje a využívá jeho nejdůležitější prvky, jako jsou widgety, události, vlastnosti, grafika atd. Bezprostředně vyvíjet a rozvíjet aplikace Android na základě různých obchodních a designových požadavků.
Formát kurzu
  Částečná přednáška, částečná diskuse, cvičení a těžká praxe
35 hodin
Kotlin je moderní, funkční a objektově orientovaný programovací jazyk založený na Java. V tomto instruktorově vedeném, živém tréninku se účastníci naučí Kotlin programování, jak postupují prostřednictvím vytvoření aplikace Android a iOS pomocí Kotlin. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Pochopte základní principy programování Kotlin Kód vlastní aplikace Kotlin Vytvořte, testujte, rozmístěte a vyřešte problémy Android a iOS aplikace pomocí Kotlin
publikum
  Vývojáři
Formát kurzu
  Částečná přednáška, částečná diskuse, cvičení a těžká praxe
Poznámka
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
21 hodin
RxJava je Java knihovna, která umožňuje aplikace založené na událostech (a.k.a. Vždyť on je ten, jenž Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na vývojáře, kteří chtějí používat RxJava k vývoji a implementaci Android mobilní aplikace. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Vytvoření rozvojového prostředí, které zahrnuje potřebné knihovny, balíčky a rámce potřebné pro vývoj reaktivní aplikace. Pochopte, jak jsou data a proudy událostí vydávány a spotřebovány. Design aplikací, které modelují situace v reálném světě (na základě událostí) elegantním a sofistikovaným způsobem.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali. Chcete-li se dozvědět více o RxJava, navštivte prosím: https://github.com/ReactiveX/RxJava
21 hodin
This instructor-led, live training in České republice (online or onsite) is aimed at developers who wish to write HAL interfaces to enable Android applications to talk to the underlying hardware. By the end of this training, participants will be able to:
 • Set up the development environment needed to start HAL development on Android.
 • Implement a HAL interface to enable Android services to communication with hardware device drivers.
 • Understand how a HAL module and loaded by an Android system.
 • Develop, test and debug HAL code iteratively using an Android emulator.
 • Load and deploy HAL modules onto a physical Android device for real-world testing.
 • Understand and implement HAL's re-architectured HIDL on Android 8.0 devices.
28 hodin
This instructor-led, live training in České republice (online or onsite) is aimed at developers who wish to understand, adapt, and extend Android for different hardware and platforms. By the end of this training, participants will be able to:
 • Set up the development environment needed to start system development for Android.
 • Understand how hardware interfaces with system services (applications)
 • Develop, test and debug system code iteratively using an Android emulator.
 • Load and deploy customized Android on different embedded hardware systems (using simulated/emulated).
14 hodin
Dagger 2 je injekční rámec pro aplikace Android. Pomocí aplikace Dagger mohou uživatelé provádět injekci čisté závislosti bez zapojení jakýchkoli rámců třetích stran a zároveň zlepšovat architekturu a dlouhodobou udržitelnost. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na architekty softwaru, kteří chtějí používat Dagger 2 pro injekci závislosti v aplikacích Android. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Vytvořte projekt s injekcí závislosti s Daggerem 2. Integrujte Dagger 2 do aplikace Android. Provádění závislosti injekce bez použití rámů třetích stran.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
21 hodin
TensorFlow Lite je otevřený zdrojový rámec pro hluboké učení pro mobilní zařízení a vestavěné systémy. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na vývojáře, kteří chtějí používat TensorFlow Lite k rozvoji mobilních aplikací s schopnostmi hlubokého učení. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Instalace a nastavení TensorFlow Lite. Pochopte principy TensorFlow, strojového učení a hlubokého učení. Přidat TensorFlow Modely na Android zařízení. Umožňuje hluboké učení a funkce strojového učení, jako je počítačová vize a rozpoznávání přirozeného jazyka v mobilní aplikaci.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali. Chcete-li se dozvědět více o TensorFlow, navštivte prosím: https://www.tensorflow.org/lite/
28 hodin
This instructor-led, live training in České republice (online or onsite) is aimed at developers who wish to install, set up, manage the Tizen platform to build various application types and profiles. By the end of this training, participants will be able to build, develop, deploy, and design .NET, web, and native applications using Tizen.v
21 hodin
This instructor-led, live training in České republice (online or onsite) is aimed at developers who wish to install, set up, and customize Wear OS development using Android Studio to build apps for smartwatches and wearables. By the end of this training, participants will be able to:
 • Create a Wear OS project to build powerful and interactive apps for wearables.
 • Configure notifications, user input, and overlays to create efficient and optimized apps.
 • Learn Wear OS design principles to create smooth running and visually stunning apps.
14 hodin
This instructor-led, live training in České republice (online or onsite) is aimed at developers who wish to design and build new Android TV apps. They can also extend their existing apps to run on TV devices for boosting app engagement and revenue. By the end of this training, participants will be able to:
 • Set up the necessary development environment to start developing Android TV apps.
 • Understand the requirements for qualifying an app as a TV app.
 • Create and test apps on an Android TV emulator for a first-hand user experience.
 • Make the TV app searchable and integrate it with Google Assistant to optimize the user experience.
21 hodin
Android nougat je verze sedmého operačního systému Android. Pomocí Android nougat mohou uživatelé vytvářet Android aplikace s funkcemi, jako je multitasking, podpora rozdělené obrazovky a mnoho dalších prvků.
Tento instruktor vedený, živý trénink (na pracovišti nebo vzdáleně) je zaměřen na vývojáře androidů, kteří chtějí sestavit, aktualizovat a spravovat mobilní Android aplikaci s Android Nougatem. Na konci tohoto školení budou účastníci moci:
 • Nasaďte mobilní Android aplikace do úložiště GoOgleovou Play.
 • Použití objektově orientovaného programování s Java na Android.
Formát kurzu
 • Interaktivní přednáška a diskuse.
 • Hodně cvičení a cviku.
 • Praktická implementace v prostředí živé laboratoře.
Možnosti přizpůsobení kurzu
 • Chcete-li požádat o vlastní školení pro tento kurz, kontaktujte nás prosím.

Momentálně pro tuto lokalitu nejsou naplánovány žádné kurzy.

Víkendové Android kurzy, Večerní Android školení, Android přijímač, Android vedené školitelem, Víkendové Android školení, Večerní Android kurzy, Android koučování, Android lektor, Android školitel, Android počítačová školení, Android počítačové kurzy , Android kurzy, Android školení, Android on-site, Android uzavřená školení, Android individuální školení

Slevy kurzů

No course discounts for now.

Informační bulletin slev

Respektujeme soukromí vaší e-mailové adresy. Vaši adresu nebudeme předávat ani prodávat ostatním.
Vždy můžete změnit své preference nebo se úplně odhlásit.

Někteří z našich klientů

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Czech Republic!

As a Business Development Manager you will:

 • expand business in Czech Republic
 • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
 • recruit local trainers and consultants

We offer:

 • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
 • high-tech automation
 • continuously upgraded course catalogue and content
 • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions