389 Directory Server Počítačové Kurzy

389 Directory Server Počítačové Kurzy

Online nebo na místě, živé kurzy 389 Directory Server vedené instruktory demonstrují prostřednictvím interaktivních praktických cvičení, jak používat 389 Directory Server ke konfiguraci a správě ověřovacích služeb založených na LDAP. Školení 389 Directory Server je dostupné jako "online živé školení" nebo "na místě živé školení". Online živé školení (neboli „vzdálené živé školení“) se provádí prostřednictvím interaktivní vzdálené plochy . Živá školení na místě lze provádět lokálně v prostorách zákazníka v České republice nebo ve firemních školicích střediscích NobleProg v České republice. 389 Directory Server je dříve známý jako Fedora Directory Server. NobleProg -- Váš místní poskytovatel školení

Machine Translated

Kdy

Název školení
Doba trvání
Přehled
Název školení
Doba trvání
Přehled
14 hodin
FreeIPA je open source identity management systém pro Linux/UNIX. Může být považován za Linux verzi systému Windows' Active Directory. Tento instruktor vedený, živý výcvik (online nebo on-site) je zaměřen na systémových správců, kteří chtějí použít FreeIPA k centralizace autentifikace, autorizace a účetní informace pro uživatele, skupiny a stroje jejich organizace. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Instalace a nastavení FreeIPA. Řízení Linux uživatelů a klientů z jedné centrální polohy. Použijte FreeIPA CLI, Web UI a RPC rozhraní pro nastavení a správu povolení. Umožňuje autentizaci Single Sign On ve všech systémech, službách a aplikacích. Integrovat FreeIPA s Windows Active Directory. Kopírovat, kopírovat a migrovat server FreeIPA.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
14 hodin
389 Directory Server (dříve Fedora Directory Server) je open source Linux-based LDAP server pro ukládání identity, skupin a organizačních údajů. Je také známý jako 389 DS, 389 DS a 389 DS. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na sysadminy, kteří chtějí používat 389 Directory Server k konfiguraci a správě LDAP založené autentifikace a autorizace. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Instalace a nastavení 389 Directory Server. Pochopte charakteristiky a architekturu 389 Directory Server. Naučte se, jak nastavit server adresáře pomocí webové konzole a CLI. Nastavení a monitorování replikace pro vysokou dostupnost a vyvážení zatížení. Řízení LDAP ověření pomocí SSSD pro rychlejší výkon. Integrujte 389 Directory Server s Microsoft Active Directory.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.

Last Updated:

Víkendové 389 Directory Server kurzy, Večerní 389 Directory Server školení, 389 Directory Server přijímač, 389 Directory Server vedené školitelem, Víkendové 389 Directory Server školení, Večerní 389 Directory Server kurzy, 389 Directory Server koučování, 389 Directory Server lektor, 389 Directory Server školitel, 389 Directory Server počítačová školení, 389 Directory Server počítačové kurzy , 389 Directory Server kurzy, 389 Directory Server školení, 389 Directory Server on-site, 389 Directory Server uzavřená školení, 389 Directory Server individuální školení

Slevy kurzů

No course discounts for now.

Informační bulletin slev

Respektujeme soukromí vaší e-mailové adresy. Vaši adresu nebudeme předávat ani prodávat ostatním.
Vždy můžete změnit své preference nebo se úplně odhlásit.

Někteří z našich klientů

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Czech Republic!

As a Business Development Manager you will:

 • expand business in Czech Republic
 • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
 • recruit local trainers and consultants

We offer:

 • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
 • high-tech automation
 • continuously upgraded course catalogue and content
 • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions