Ubuntu Počítačové Kurzy

Ubuntu Počítačové Kurzy

Online nebo na místě, živé kurzy Ubuntu vedené instruktory v České republice.

Machine Translated

Ubuntu Návrh školení

Název školení
Doba trvání
Přehled
Název školení
Doba trvání
Přehled
21 hodin
This course has been created for managers, system architects, existing Unix or Windows administrators or anyone who wants to know what Ubuntu Server operating system has to offer. This course in most cases answers the question WHAT Ubuntu Server can do for you, rather than HOW to do things. If you are interested in the HOW question then please have a look at our Administration of Linux System training course. This course always covers the newest release of Ubuntu.
7 hodin
This instructor-led, live training in České republice (online or onsite) gives an intro into the features and highlights of Snap and draws comparisons with other similar Linux packaging systems and container software. By the end of this training, participants will be able to:
 • Set up a Snap package.
 • Build, and release their own Snap packages.
14 hodin
Ubuntu je open-source, Linux-based operační systém (OS) postavený na základě diskrétně závislé kontroly přístupu. Jeho tři přední edice, Ubuntu Core, Desktop a Server OS jsou přizpůsobitelné pro konfigurace správní firewall a obecnou bezpečnost sítě systému. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na bezpečnostní inženýry a správce systémů, kteří chtějí integrovat více bezpečnosti do jejich distribuce a chránit jejich systém před hrozbami. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Instalace a konfigurace Ubuntu operačního systému. Zvýšení fyzické bezpečnosti Ubuntu Linux distribuce. Vložte šifrované serverové funkce k ochraně správního systému. Bezpečné interakce zařízení v rámci systému Ubuntu. Rozpoznat obecné bezpečnostní hrozby pro životní prostředí Ubuntu a provést správná řešení.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
21 hodin
Ubuntu je open source Linux distribuce založená na Debian's architektury. Je široce používán pro IoT zařízení, roboty a cloud computing, čímž je nejoblíbenější mezi ostatními Linux-based operačními systémy. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na správce systémů, kteří chtějí používat Ubuntu k instalaci a správě síťových zařízení, virtuálních strojů a kontejnerů v bezpečném, přizpůsobitelném a uživatelsky přívětivém operačním systému. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Vytvořte nezbytné prostředí pro správu síťových zařízení, virtuálních strojů a snímků v cloudu s Ubuntu. Pochopte vlastnosti a výhody Ubuntu a různých variant. Nastavení síťových zařízení a zabezpečení pomocí příkazů bash a sudo shell. Použijte technologie (například OpenStack) a nástroje k dispozici v Ubuntu pro správu virtualizace a cloudových kontejnerů. Naučte se nastavovat a konfigurovat poštovní servery (Dovecot, Exim4, a Postfix) a webové servery (Apache) v Ubuntu.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.

Momentálně pro tuto lokalitu nejsou naplánovány žádné kurzy.

Víkendové Ubuntu kurzy, Večerní Ubuntu školení, Ubuntu přijímač, Ubuntu vedené školitelem, Víkendové Ubuntu školení, Večerní Ubuntu kurzy, Ubuntu koučování, Ubuntu lektor, Ubuntu školitel, Ubuntu počítačová školení, Ubuntu počítačové kurzy , Ubuntu kurzy, Ubuntu školení, Ubuntu on-site, Ubuntu uzavřená školení, Ubuntu individuální školení

Slevy kurzů

No course discounts for now.

Informační bulletin slev

Respektujeme soukromí vaší e-mailové adresy. Vaši adresu nebudeme předávat ani prodávat ostatním.
Vždy můžete změnit své preference nebo se úplně odhlásit.

Někteří z našich klientů

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Czech Republic!

As a Business Development Manager you will:

 • expand business in Czech Republic
 • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
 • recruit local trainers and consultants

We offer:

 • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
 • high-tech automation
 • continuously upgraded course catalogue and content
 • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions