System Administration Počítačové Kurzy

Autorizované kurzy kategorie Správa systému Linux Foundation.

Machine Translated

System Administration Návrh školení

Název školení
Doba trvání
Přehled
Název školení
Doba trvání
Přehled
28 hodin
Linux Systémová správa je jedním z nejvíce požadovaných dovedností v IT. Ať už hledáte odbornou přípravu pro Linux Certified System Administration (LFCS) certifikaci, potřebujete odbornou přípravu, která vám pomůže zahájit novou Linux IT kariéru, přechod na Linux z jiné platformy, nebo jste prostě brushing na své sysadmin dovednosti, tento instruktor-ledovaný kurz vás naučí, co potřebujete vědět. Co se naučíte? V tomto kurzu se naučíte, jak spravovat, konfigurovat a aktualizovat Linux systémy, které provozují jednu ze tří hlavních Linux distribučních rodin: Red Hat, SUSE, Debian/Ubuntu, jak zvládnout nástroje a koncepty budete potřebovat efektivně budovat a spravovat podnikovou Linux infrastrukturu, jak používat state-of-the-art systém management techniky v reálném životě scénáře prostřednictvím praktických laboratoří, a další. Co získáte? Tento kurz vám poskytuje dovednosti a informace, které potřebujete pro absolvování LFCS zkoušky a pracovat jako profesionální Linux systémový správce.
28 hodin
Tento kurz vedený instruktorem vás prochází mnoha rizikami a hrozbami, které existují, ukáže vám, jak používat nejlepší postupy a další nástroje s otevřeným zdrojem k zmírnění nebo potírání těchto hrozeb, a naučí vás, co potřebujete vědět, aby zjistili a zotavili se od těch útoků, které se dějí. Co se naučíte? V tomto kurzu se naučíte, jak posoudit bezpečnostní rizika ve vašem podnikatelském prostředí, nejlepší techniky a nástroje pro zvýšení bezpečnosti, hardening serveru, jak rozvíjet a používat nástroje pro sledování a detekci útoků, jak získat viditelnost v možných zranitelnostech, umění a vědu rozvoje své bezpečnostní politiky a reakční strategie, jak konfigurovat své systémy pro dodržování HIPAA, DISA STIG atd. a další. Co získáte? Tento pokročilý, zcela praktický kurz přijímá vysoce technický přístup, který pokrývá důležité bezpečnostní techniky a nástroje. Zajišťováním viditelnosti jak do útokových vektorů a možných bezpečnostních otvorů vám tento kurz poskytuje kompletní průvodce o tom, jak zmírnit bezpečnostní rizika v jakémkoli prostředí.
28 hodin
Udržování vašich Linux systémů v optimálním provozu je pro většinu Linux IT profesionálů důležitou funkcí. Tento kurz vás naučí příslušné nástroje, subsystémy a techniky, které potřebujete k získání nejlepšího možného výkonu z Linux Co se naučíte? V tomto kurzu se dozvíte o nejlepších postupech konfigurace průmyslu, nejlepších pokoušených a pravdivých nástrojů a technik optimalizace výkonu, jak manuálně optimalizovat chování jádra, sledování, profilování a techniky nástroje v široké škále podmínek a další. Co získáte? Tento kurz Linux optimalizace výkonu vás připravuje používat všechny nástroje a techniky, které potřebujete k tomu, aby vaše Linux systémy fungovaly na optimální úrovni. Tyto techniky a nástroje byly vyvinuty a testovány v nejnáročnějších vysoce výkonných počítačových prostředích.
28 hodin
Linux mocí téměř všechny světové superpočítače, většina serverů napomáhá Internetu, většina finančních transakcí po celém světě a miliardy Android zařízení. Zkrátka Linux je všude. Tento kurz vedený instruktorem vám poskytne dobré pracovní znalosti Linux, jak z grafické, tak z pohledu příkazové linie, což vám umožní snadno navigovat prostřednictvím kteréhokoli z hlavních Linux distribucí. Co se naučíte? V tomto kurzu se dozvíte o historii Linux, jak nainstalovat Linux, jak používat grafický uživatelský rozhraní, jak ovládat Linux pomocí příkazového řádku, základní Linux zabezpečení a mnohem více. Co získáte? Jeho kurz vám poskytne dobré pracovní znalosti Linux, jak z grafické, tak z pohledu příkazové linie, které vás připraví k snadné navigaci prostřednictvím kteréhokoli z hlavních Linux distribucí.

Momentálně pro tuto lokalitu nejsou naplánovány žádné kurzy.

Víkendové System Administration kurzy, Večerní System Administration školení, System Administration přijímač, System Administration vedené školitelem, Víkendové System Administration školení, Večerní System Administration kurzy, System Administration koučování, System Administration lektor, System Administration školitel, System Administration počítačová školení, System Administration počítačové kurzy , System Administration kurzy, System Administration školení, System Administration on-site, System Administration uzavřená školení, System Administration individuální školení

Slevy kurzů

No course discounts for now.

Informační bulletin slev

Respektujeme soukromí vaší e-mailové adresy. Vaši adresu nebudeme předávat ani prodávat ostatním.
Vždy můžete změnit své preference nebo se úplně odhlásit.

Někteří z našich klientů

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Czech Republic!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Czech Republic
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions