Software Architecture Počítačové Kurzy

Software Architecture Počítačové Kurzy

Související kategorie

Kurzy v pracovní den probíhají mezi @start_time a @end_time

Kdy

Název školení
Doba trvání
Přehled
Název školení
Doba trvání
Přehled
21 hodin
A tour of all available technologies for mobile development, as native development, hybrid development and cross native development. An introduction to the topics connected to the development of mobile apps as NoSql database, Cloud Computing, Social Networks and much more. A must for every software architect and senior developer involved in mobile apps development. Audience:
 • Software Developers, Software Architects
21 hodin
S nástupem velmi složitých distribuovaných systémů se složitost jednoho systému změnila na složitost architektury skupiny systémů. Tento kurz pokrývá vztah Software Architecture s Technical Enterprise Architecture. Tyto dvě oblasti jsou vzájemně propojeny způsobem, který v současné době není dobře popsán. Například rozdělení složitého monolitického systému do dvou systémů, které komunikují prostřednictvím webových služeb, vyvolá podstatné změny v obou nových systémech a v architektuře mezi nimi. Tento kurz bude pokrývat obchody, v současné době společné vzory a řešení pro řízení složitých systémů a komunikace uvnitř a mezi nimi.
42 hodin
V tomto instruktorově vedeném, živém tréninku se účastníci dozví o základních a pokročilých koncepcích softwarové architektury a designu, jak postupují prostřednictvím řady praktických cvičení a diskusí v živém laboratoři. publikum
  Software profesionálů Software návrhář Vývojáři
Formát kurzu
  Částečná přednáška, částečná diskuse, cvičení a těžká praxe
Poznámka
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
7 hodin
Architektura softwaru je plánování a definování aspektů a rozhodnutí důležitých pro vývoj softwaru. Architektura zahrnuje plánování organizace, úvah, komunikace a řízení systémů. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na inženýry softwaru a vývojáře, kteří chtějí plánovat, navrhovat, řídit a spravovat vývoj softwaru pomocí architektonických metod. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Pochopte důležitost architektury ve vývoji softwaru.  Ohodnotit, jak vývojáři mohou používat architektonické metody ve vývoji. Naučte se proces architektury pro správu a hodnocení procesů. Struktura komplexních aplikací pomocí architektonického přístupu. Vytvořit strukturu rozhodování pro řešení problémů a definovat odpovědnost v rozvojových týmech. Vlastnictví technických rozhodnutí s důvěrou. Vizualizujte architektury pomocí modelů a diagramů. Pochopte standardy a rizika pro budování agilních a obnovitelných architektur.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
14 hodin
CMake je open source nástroj pro řízení životního cyklu vývoje softwaru prostřednictvím metody nezávislé na kompilátoru. Použitím CMake, uživatelé mohou vytvořit několik staveb z stejného zdrojového kódu, aniž by ovlivnili zdrojový kód. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na inženýry softwaru, kteří chtějí používat CMake k automatizaci procesu stavby v cross-platformovém prostředí. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Výstavba, testování a balení softwaru s CMake. Zkontrolujte proces sestavení softwaru. Používejte CMake ve spojení s domorodým stavebním prostředím. Řešení společných problémů stavebního systému.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.

Last Updated:

Víkendové Software Architecture kurzy, Večerní Software Architecture školení, Software Architecture přijímač, Software Architecture vedené školitelem, Víkendové Software Architecture školení, Večerní Software Architecture kurzy, Software Architecture koučování, Software Architecture lektor, Software Architecture školitel, Software Architecture počítačová školení, Software Architecture počítačové kurzy , Software Architecture kurzy, Software Architecture školení, Software Architecture on-site, Software Architecture uzavřená školení, Software Architecture individuální školení

Slevy kurzů

No course discounts for now.

Informační bulletin slev

Respektujeme soukromí vaší e-mailové adresy. Vaši adresu nebudeme předávat ani prodávat ostatním.
Vždy můžete změnit své preference nebo se úplně odhlásit.

Někteří z našich klientů

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Czech Republic!

As a Business Development Manager you will:

 • expand business in Czech Republic
 • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
 • recruit local trainers and consultants

We offer:

 • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
 • high-tech automation
 • continuously upgraded course catalogue and content
 • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions