OCSMP Počítačové Kurzy

OCSMP Počítačové Kurzy

Online nebo na místě, živé kurzy OCSMP vedené instruktory vás připraví na zkoušky OMG Certified Systems Modeling Professional (OCSMP). Školení OCSMP je dostupné jako „online živé školení“ nebo „na místě živé školení“. Online živé školení (neboli "vzdálené živé školení") se provádí prostřednictvím interaktivní vzdálené plochy . Živá školení na místě lze provádět lokálně v prostorách zákazníka v České republice nebo ve firemních školicích střediscích NobleProg v České republice. NobleProg -- Váš místní poskytovatel školení

Machine Translated

OCSMP Návrh školení

Název školení
Doba trvání
Přehled
Název školení
Doba trvání
Přehled
21 hodin
Tento kurz vás připravuje na OMG Certified Systems Modeling Profesionální (OCSMP). [ 3 ]
28 hodin
The OCSMP Model Builder – Intermediate examination tests the knowledge and skills used to develop system models using the full SysML feature set. This capability enables more detailed and precise modeling of requirements, structure, behavior, and parametric constraints than those modeled at the Fundamental level. In addition, this engineer has the understanding needed to organize complex models, define the inter-relationships among model elements and diagrams, and assess aspects of model quality including conformance to language and method constraints. The level of knowledge tested by this certification, accompanied by a corresponding level of expertise in model based systems engineering methods and tools, is appropriate for a System Modeling Lead for a project and for the top-ranked team members who contribute independently to the model or to the system, such as a Lead Systems Engineer. The OCSMP Model Builder - Intermediate Certification is a prerequisite for the program's highest certification, OCSMP Model Builder – Advanced, and requires the OCSMP Model Builder – Fundamental certification as its prerequisite. The course structure is based upon the book - A Practical Guide to SysML: The Systems Modeling Language by Friedenthal, Moore, and Steiner.
21 hodin
Popis modelu OCSMP Základní zkouška Zkoušky a dovednosti potřebné k vytvoření základního modulu systému SYSML systému. Zkouška pokrývá modelové koncepty a organizace, základní požadavky zachycující a řízení, struktura a chování, parametrické modely, alokační vztahy a použití stereotypů. Použití znalostí a dovedností pokrytých na této úrovni se příležitost s vhodným modelovým nástrojem SYSML, držitelem modelu BOS modelu OCSMP základní certifikace by měla být produktivní přispěvatel k modelování úkolů provedených systémem systémů systémů, který využívá modulsystémové inženýrské přístup pomocí SYSLM. Model OBSMP Model Builder Základní certifikace je předpokladem pro vyšší dvě úrovně programu a vyžaduje, aby byl uživatelský certifikací uživatele OCSMP jako jeho předpoklad.

Tato zkouška (stejně jako ostatní v sérii OCSMP) testují vaši schopnost aplikovat znalosti a dovednosti uvedené zde v kontextu modelu systému. Jak studujete, přejděte za každé jednotlivé diagram, abyste pochopili, jak aspekty, které mohou modely ovlivnit nebo ovlivnit aspekty systému představované v jiných typech schématu.

Momentálně pro tuto lokalitu nejsou naplánovány žádné kurzy.

Víkendové OCSMP kurzy, Večerní OCSMP školení, OCSMP přijímač, OCSMP vedené školitelem, Víkendové OCSMP školení, Večerní OCSMP kurzy, OCSMP koučování, OCSMP lektor, OCSMP školitel, OCSMP počítačová školení, OCSMP počítačové kurzy , OCSMP kurzy, OCSMP školení, OCSMP on-site, OCSMP uzavřená školení, OCSMP individuální školení

Slevy kurzů

No course discounts for now.

Informační bulletin slev

Respektujeme soukromí vaší e-mailové adresy. Vaši adresu nebudeme předávat ani prodávat ostatním.
Vždy můžete změnit své preference nebo se úplně odhlásit.

Někteří z našich klientů

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Czech Republic!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Czech Republic
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions