HTML Počítačové Kurzy

HTML Počítačové Kurzy

Související kategorie

Kdy

Název školení
Doba trvání
Přehled
Název školení
Doba trvání
Přehled
35 hodin
HTML5 je značkovací jazyk, který uživatelům umožňuje strukturovat a vytvářet aplikace. JavaScript je textový programovací jazyk, který poskytuje nástroje pro vytváření dynamického a interaktivního webového obsahu. A CSS4 poskytuje nástroje, které se používají k definování a vylepšení stylu webu nebo aplikace.Toto živé školení vedené instruktorem (online nebo na místě) je zaměřeno na programátory, kteří chtějí používat HTML5, JavaScript a CSS4 společně k vytvoření webové aplikace.Na konci tohoto školení budou účastníci schopni:
  Integrujte a používejte funkce HTML5, JavaScript a CSS4 při vývoji aplikací. Použijte CSS4 ke zvýšení přitažlivosti a použitelnosti aplikace. Použijte JavaScript a HTML při vytváření moderních interaktivních aplikací.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuze. Spousta cvičení a cvičení. Praktická implementace v prostředí živé laboratoře.
Možnosti přizpůsobení kurzu
  Chcete-li požádat o školení na míru pro tento kurz, kontaktujte nás a domluvíme se.
21 hodin
Účastníci kurzu se dozví, jak vytvořit webovou stránku v souladu se standardy a dozví se o tajemstvích HTML / XHTML a CSS. Budete moci položit stránku na server a přidat ji do adresářů a vyhledávačů. Každý účastník obdrží rovněž snadno použitelnou příručku připravenou autorem kurzu, která usnadňuje přezkum a praktické uplatnění získaných znalostí.
35 hodin
Výcvikový program vás připravuje na profesionální webový návrhář (kód zaměstnání: 213202 pro standardy profesionálních kvalifikací) ve vztahu k "HTML a CSS v webovém designu" a zahrnuje programovací problém pomocí JavaScript a PHP jazyka. Následující program předpokládá, že účastník bude schopen navrhnout a vytvořit webové stránky pomocí HTML 4.0 a Cascading Style Sheets 2.0. Při budování webové stránky použijete tagy HTML k umístění textu, grafiky, tabulek a interaktivních formulářů na webové stránce, stejně jako odkazy na jiné webové stránky a webové stránky. Pomocí Cascading Style Sheets 2.0 budete provádět formátování webového obsahu podle požadavků zákazníka. Kurz absolventi mohou hledat zaměstnání v servisních společností zapojených do webového designu nebo zahájit konzultační služby (samostatní zaměstnanci). Výcvikový program pokrývá otázky vytváření webových stránek pomocí HTML a CSS.
35 hodin
This course is intended not just to introduce but to provide strong foundations and present best practices for HTML & CSS, JavaScript, jQuery and Bootstrap. Fundamental concepts are introduced along with Best practices through labs and hands on exercises. For a good enough coverage of all the topics HTML is addressed along with the other topics (CSS & JavaScript). The course is almost entirely hands on. Most of the concepts are discovered through code readings/execution & coding.
7 hodin
Shiny is an open source R package that provides a web framework for building interactive web applications using R. In this instructor-led, live training, participants will learn how to combine data science and web development using Shiny, R, and HTML. By the end of this training, participants will be able to:
 • Build interactive web applications with R using Shiny
Audience
 • Data scientists
 • Web developers
 • Statisticians
Format of the course
 • Part lecture, part discussion, exercises and heavy hands-on practice
35 hodin
Tento kurz poskytuje úvod k HTML5, CSS3, a JavaScript. Účastníci se naučí programovací dovednosti prostřednictvím cvičení a vytvoření vzorkové webové aplikace.  Tento instruktor vedený, živý trénink (online nebo on-site) je zaměřen na začátečníky programátorů, kteří se chtějí naučit HTML5, CSS3, a JavaScript pro účely budování webových aplikací. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Instalace a konfigurace rozvojového prostředí. Pochopte Javascript's programovací logiku a použijte ji k ovládání toku aplikace. Použijte Javaskriptu společně s HTML k vytvoření interaktivního zážitku pro uživatele. Použijte CSS3 k přidání vizuálních efektů do aplikace, aby bylo atraktivnější a užitečnější. Připojte aplikaci k databázi pro ukládání a získávání dat.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
21 hodin
This instructor-led, live training in České republice introduces the fundamentals of Angular 4 and walks participants through the creation of a single-page web application.

Last Updated:

Víkendové HTML kurzy, Večerní HTML školení, HTML přijímač, HTML vedené školitelem, Víkendové HTML školení, Večerní HTML kurzy, HTML koučování, HTML lektor, HTML školitel, HTML počítačová školení, HTML počítačové kurzy , HTML kurzy, HTML školení, HTML on-site, HTML uzavřená školení, HTML individuální školení

Slevy kurzů

No course discounts for now.

Informační bulletin slev

Respektujeme soukromí vaší e-mailové adresy. Vaši adresu nebudeme předávat ani prodávat ostatním.
Vždy můžete změnit své preference nebo se úplně odhlásit.

Někteří z našich klientů

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Czech Republic!

As a Business Development Manager you will:

 • expand business in Czech Republic
 • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
 • recruit local trainers and consultants

We offer:

 • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
 • high-tech automation
 • continuously upgraded course catalogue and content
 • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions