HTML Počítačové Kurzy

HTML Počítačové Kurzy

Lokální instruktorem vedené HTML školení České republice.

Reference

★★★★★
★★★★★

HTML Návrh Školení

Název školení
Doba trvání
Přehled
Název školení
Doba trvání
Přehled
35 hodin
This instructor-led, live training in České republice (online or onsite) is aimed at programmers who wish to use HTML5, JavaScript, and CSS4 together to create a web application. By the end of this training, participants will be able to:
 • Integrate and use HTML5, JavaScript, and CSS4 features in application development.
 • Use CSS4 to enhance the appeal and usability of the application.
 • Use JavaScript and HTML in creating modern interactive applications.
21 hodin
Účastníci kurzu se dozví, jak vytvořit webovou stránku v souladu se standardy a dozví se o tajemstvích HTML / XHTML a CSS. Budete moci položit stránku na server a přidat ji do adresářů a vyhledávačů. Každý účastník obdrží rovněž snadno použitelnou příručku připravenou autorem kurzu, která usnadňuje přezkum a praktické uplatnění získaných znalostí.
35 hodin
Výcvikový program vás připravuje na profesionální webový návrhář (kód zaměstnání: 213202 pro standardy profesionálních kvalifikací) ve vztahu k "HTML a CSS v webovém designu" a zahrnuje programovací problém pomocí JavaScript a PHP jazyka. Následující program předpokládá, že účastník bude schopen navrhnout a vytvořit webové stránky pomocí HTML 4.0 a Cascading Style Sheets 2.0. Při budování webové stránky použijete tagy HTML k umístění textu, grafiky, tabulek a interaktivních formulářů na webové stránce, stejně jako odkazy na jiné webové stránky a webové stránky. Pomocí Cascading Style Sheets 2.0 budete provádět formátování webového obsahu podle požadavků zákazníka. Kurz absolventi mohou hledat zaměstnání v servisních společností zapojených do webového designu nebo zahájit konzultační služby (samostatní zaměstnanci). Výcvikový program pokrývá otázky vytváření webových stránek pomocí HTML a CSS.
35 hodin
This course is intended not just to introduce but to provide strong foundations and present best practices for HTML & CSS, JavaScript, jQuery and Bootstrap. Fundamental concepts are introduced along with Best practices through labs and hands on exercises. For a good enough coverage of all the topics HTML is addressed along with the other topics (CSS & JavaScript). The course is almost entirely hands on. Most of the concepts are discovered through code readings/execution & coding.
7 hodin
Shiny is an open source R package that provides a web framework for building interactive web applications using R. In this instructor-led, live training, participants will learn how to combine data science and web development using Shiny, R, and HTML. By the end of this training, participants will be able to:
 • Build interactive web applications with R using Shiny
Audience
 • Data scientists
 • Web developers
 • Statisticians
Format of the course
 • Part lecture, part discussion, exercises and heavy hands-on practice
35 hodin
Tento kurz poskytuje úvod k HTML5, CSS3, a JavaScript. Účastníci se naučí programovací dovednosti prostřednictvím cvičení a vytvoření vzorkové webové aplikace.  Tento instruktor vedený, živý trénink (online nebo on-site) je zaměřen na začátečníky programátorů, kteří se chtějí naučit HTML5, CSS3, a JavaScript pro účely budování webových aplikací. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Instalace a konfigurace rozvojového prostředí. Pochopte Javascript's programovací logiku a použijte ji k ovládání toku aplikace. Použijte Javaskriptu společně s HTML k vytvoření interaktivního zážitku pro uživatele. Použijte CSS3 k přidání vizuálních efektů do aplikace, aby bylo atraktivnější a užitečnější. Připojte aplikaci k databázi pro ukládání a získávání dat.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
21 hodin
This instructor-led, live training in České republice introduces the fundamentals of Angular 4 and walks participants through the creation of a single-page web application.

Last Updated:

Nadcházející HTML Školení

Víkendové HTML kurzy, Večerní HTML školení, HTML přijímač, HTML vedené školitelem, Víkendové HTML školení, Večerní HTML kurzy, HTML koučování, HTML lektor, HTML školitel, HTML počítačová školení, HTML počítačové kurzy , HTML kurzy, HTML školení, HTML on-site, HTML uzavřená školení, HTML individuální školení

Slevy Kurzů

Informační Bulletin Slev

Respektujeme soukromí vaší e-mailové adresy. Vaši adresu nebudeme předávat ani prodávat ostatním.
Vždy můžete změnit své preference nebo se úplně odhlásit.

Někteří z našich klientů

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Czech Republic!

As a Business Development Manager you will:

 • expand business in Czech Republic
 • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
 • recruit local trainers and consultants

We offer:

 • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
 • high-tech automation
 • continuously upgraded course catalogue and content
 • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions