CSS Počítačové Kurzy

CSS Počítačové Kurzy

Online nebo na místě, živé kurzy CSS (Cascading Style Sheets) vedené instruktory, prostřednictvím interaktivních diskuzí a praktických cvičení demonstrují, jak používat CSS k popisu prezentace dokumentů napsaných ve značkovacích jazycích, jako je HTML. Školení CSS je dostupné jako "online živé školení" nebo "na místě živé školení". Online živé školení (neboli "vzdálené živé školení") se provádí prostřednictvím interaktivní vzdálené plochy . Živá školení na místě lze provádět lokálně v prostorách zákazníka v České republice nebo ve firemních školicích střediscích NobleProg v České republice. NobleProg -- Váš místní poskytovatel školení

Machine Translated

Kurzy v pracovní den probíhají mezi @start_time a @end_time

Kdy

Název školení
Doba trvání
Přehled
Název školení
Doba trvání
Přehled
7 hodin
Tailwind CSS je první nástroj CSS framework pro rychlé vytváření vlastních uživatelských rozhraní. Poskytuje rozsáhlý katalog CSS tříd a nástrojů, které uživatelům umožňují snadno stylizovat webové stránky a aplikace.Toto živé školení vedené instruktorem (online nebo na místě) je zaměřeno na vývojáře, kteří se chtějí naučit a používat Tailwind CSS k vytváření a úpravě uživatelských rozhraní.Na konci tohoto školení budou účastníci schopni:
  Přečtěte si, jak nastavit vývojářské prostředí pomocí rozhraní CLI Tailwind. Vytvářejte komponenty a upravujte rozvržení pomocí Tailwind CSS. Ke stylování prvků použijte třídy obslužných programů Tailwind. Osvojte si základy Tailwind CSS. Vytvářejte moderní webové stránky pomocí Tailwind CSS.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuze. Spousta cvičení a cvičení. Praktická implementace v prostředí živé laboratoře.
Možnosti přizpůsobení kurzu
  Chcete-li požádat o školení na míru pro tento kurz, kontaktujte nás a domluvíme se.
35 hodin
HTML5 je značkovací jazyk, který uživatelům umožňuje strukturovat a vytvářet aplikace. JavaScript je textový programovací jazyk, který poskytuje nástroje pro vytváření dynamického a interaktivního webového obsahu. A CSS4 poskytuje nástroje, které se používají k definování a vylepšení stylu webu nebo aplikace.Toto živé školení vedené instruktorem (online nebo na místě) je zaměřeno na programátory, kteří chtějí používat HTML5, JavaScript a CSS4 společně k vytvoření webové aplikace.Na konci tohoto školení budou účastníci schopni:
  Integrujte a používejte funkce HTML5, JavaScript a CSS4 při vývoji aplikací. Použijte CSS4 ke zvýšení přitažlivosti a použitelnosti aplikace. Použijte JavaScript a HTML při vytváření moderních interaktivních aplikací.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuze. Spousta cvičení a cvičení. Praktická implementace v prostředí živé laboratoře.
Možnosti přizpůsobení kurzu
  Chcete-li požádat o školení na míru pro tento kurz, kontaktujte nás a domluvíme se.
21 hodin
Účastníci kurzu se dozví, jak vytvořit webovou stránku v souladu se standardy a dozví se o tajemstvích HTML / XHTML a CSS. Budete moci položit stránku na server a přidat ji do adresářů a vyhledávačů. Každý účastník obdrží rovněž snadno použitelnou příručku připravenou autorem kurzu, která usnadňuje přezkum a praktické uplatnění získaných znalostí.
7 hodin
Provides more advanced coverage of the latest features of CSS3
35 hodin
This course is intended not just to introduce but to provide strong foundations and present best practices for HTML & CSS, JavaScript, jQuery and Bootstrap. Fundamental concepts are introduced along with Best practices through labs and hands on exercises. For a good enough coverage of all the topics HTML is addressed along with the other topics (CSS & JavaScript). The course is almost entirely hands on. Most of the concepts are discovered through code readings/execution & coding.
35 hodin
Tento kurz poskytuje úvod k HTML5, CSS3, a JavaScript. Účastníci se naučí programovací dovednosti prostřednictvím cvičení a vytvoření vzorkové webové aplikace.  Tento instruktor vedený, živý trénink (online nebo on-site) je zaměřen na začátečníky programátorů, kteří se chtějí naučit HTML5, CSS3, a JavaScript pro účely budování webových aplikací. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Instalace a konfigurace rozvojového prostředí. Pochopte Javascript's programovací logiku a použijte ji k ovládání toku aplikace. Použijte Javaskriptu společně s HTML k vytvoření interaktivního zážitku pro uživatele. Použijte CSS3 k přidání vizuálních efektů do aplikace, aby bylo atraktivnější a užitečnější. Připojte aplikaci k databázi pro ukládání a získávání dat.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
7 hodin
CSS se v průběhu let podstatně změnilo. CSS Grid Layout je dvojrozměrný systém rozložení sítě, který umožňuje vývojářům formátovat webový obsah do jedinečných rozložení. Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na vývojáře, kteří chtějí používat CSS rozložení sítě pro architekturu flexibilních a responsivních rozložení sítě, které byly dříve obtížné zvládnout s dědičnými CSS rozložení funkcí, jako jsou floats a Flexbox. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Vytvořte potřebné rozvojové prostředí k zahájení stylování webové aplikace. Použijte hodnoty, abyste se vyhnuli rudimentárním úkolům, což usnadňuje kódování. Upravte webový obsah do různých layoutů a stylů. Kód, balíček a testování CSS kódu.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
21 hodin
This instructor-led, live training in České republice introduces the fundamentals of Angular 4 and walks participants through the creation of a single-page web application.

Last Updated:

Víkendové CSS kurzy, Večerní CSS školení, CSS přijímač, CSS vedené školitelem, Víkendové CSS školení, Večerní CSS kurzy, CSS koučování, CSS lektor, CSS školitel, CSS počítačová školení, CSS počítačové kurzy , CSS kurzy, CSS školení, CSS on-site, CSS uzavřená školení, CSS individuální školení

Slevy kurzů

No course discounts for now.

Informační bulletin slev

Respektujeme soukromí vaší e-mailové adresy. Vaši adresu nebudeme předávat ani prodávat ostatním.
Vždy můžete změnit své preference nebo se úplně odhlásit.

Někteří z našich klientů

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Czech Republic!

As a Business Development Manager you will:

 • expand business in Czech Republic
 • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
 • recruit local trainers and consultants

We offer:

 • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
 • high-tech automation
 • continuously upgraded course catalogue and content
 • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions